Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Ποιό μήλο και μαμακίες... με τέτοια οικονομική κρίση..."Να Λόλα ένα Ευρώ!"
:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
ΘΕΪΚΟ ΑΠΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Καλημέρα παιδάκια!!!!

Ελπίζω όλα να πάνε καλά αυτές τις μέρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Φιουυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!:worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Τώρα βρήκε να τελιώσει ο καφές μαμώ τη πανακόλλα μου...
Και εκτός απ' τον καφέ τελιώνουν και τα λεφτά.
Aλλά χαλάλι, μια φορά το χρόνο γιορτάζεις, να μη ξοδέψεις 200?;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Tι διάβολο;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜΑΪΜΟΥ...!@!

Νεοφερμένος

Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Μετά το Euro της Πορτογαλίας "έμαθαν" και οι γυναίκες μπάλα και μας τη λένε και από πάνω...

Πάντα ήξεραν οι γυναίκες μπάλα...!!!Απλός εσείς δεν το είχατε ανακαλύψει...:P:P:P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Άντεεεεεεε, 2,5 ώρες ακόμα!!!!! Θεσσαλονίκη σου ξανά 'ρχομαιιιιιιιιιιι!!!!!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Με σκλαβώνεις για άλλη μια φορά!!!
Δεν ξέρω τι να πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλέ δυο μέρες έλειψα... κι αν! Αμέσως όλοι ότι εξαφανίστηκα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
It's up with my heart when it skips a beat
Can't feel no pavement right under my feet

Up in my lonely room
When I'm dreaming of you
Oh what can I do
I still need you, but
I don't want you now
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
I used to care, but things have changed!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Eμμμ νόμιζες ότι δεν το περίμενα πως κάτι άλλο με ήθελες ε!!!

Μάλλον με πέρασες για χαζή, αλλά άλλη/-οι είναι η/οι χαζή/-οί της ιστορίας!!!

Κουτόχορτο τρώμε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Παραξενιές... Γέρασες βρε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
ίσως δεν ήσουν κάτι πιο πάνω από ένα γέλιο στα αστεία μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
.



It all came so close to never happening. This life came so close to never happening.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
trust noone
believe noone
...

Πρέπει να τα προσθέσω στις καθημερινές μου 10 εντολές :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Ωραία περάσαμε και σήμερα!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Που πάει ο έρωτας όταν μεγαλώνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
ίσως δεν ήσουν κάτι πιο πάνω από ένα γέλιο στα αστεία μου


Καταλάβαινε τα αστεία σου δλδ?
Λολ, εγώ θα παντρευόμουν με πολύ λιγότερες απαιτήσεις




Που πάει ο έρωτας όταν μεγαλώνεις;

Είχα την ίδια απορία για τα παιχνίδια της παιδικής ηλικίας
τελικά όλο σε κάποια κούτα στα σκουπίδια θα βρίσκονται :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
trust noone
believe noone
...

Πρέπει να τα προσθέσω στις καθημερινές μου 10 εντολές :P

Kαι εγώ και εγώ και εγώωωω!!!!

Μα ρε φίλε τι θα γίνει τελικά???
ΕΧΩ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΕΞΥΠΝΟΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΠΕΡΝΙΟΥΝΤΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΜΕΡΙΚΟΙ!!!
ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ Υ Π Ο Τ Ι Μ Ο Υ Ν ΤΗΝ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΖΩΝΤΑΣ ΣΤΟ ΩΡΑΙΟ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ ΤΟΥΣ!!!

Το ξέρω ότι επαναλαμβάνω την πρωϊνή μου σκέψη, μα τι να κάνουμε, είχαμε και άλλο "κρούσμα" από άλλον έξυπνο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:whistle::whistle::whistle:
ΡΕΕΕΕΕ Δ Ε Ν ΠΑΤΕ ΚΑΛΑΑΑ ΡΕΕΕΕΕΕ!!!!

Εσείς υποβιβάζεστε στα μάτια τα δικά μου και άλλων πολλών!!!
Τόσο κουφιοκέφαλοι είστε ΝΑΙ Τ Ο Ο Ο Σ Ο Ο Ο!!!!

'Αντε να τελειώνει το πανηγυράκι λέμεεεεε!!!Γιατί δεν τραβάει άλλοοοο λέμεεεε!!!!!!!!!!!!!!
Με κουράζει πολύυυυυ!!!!:clapup::clapup::clapup:


Αχ πόσο το λατρεύω αυτό το θρεντ!!!!!
Τα λες και ξεσπάς ρε παιδί μου!!!!!!!!!!
Απαααα παπααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κοίτα καλή η σειρά... ποιος θα μου το 'λεγε!...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 10 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top