Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Α! ρε Όλγα!!!! :'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Πρέπει να κόψω το travian και να φτιάξω τον πυκνωτή στο χαλασμένο mobo γιατί θα έρθει σήμερα ο πελάτης :(.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πίου. Όλα καλάααα-α-α-αααα, όλα καλάα-α θα μας πά-α-ανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πού στο καλό είσαι;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
βαριεμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Ορισμένα πράγματα πρέπει να τα χάσεις για να τα εκτιμήσεις...Καθηλωμένος για μία ακόμα μέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Ορισμένα πράγματα πρέπει να τα χάσεις για να τα εκτιμήσεις...Καθηλωμένος για μία ακόμα μέρα...

καθηλωμενος;;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Ορισμένα πράγματα πρέπει να τα χάσεις για να τα εκτιμήσεις...Καθηλωμένος για μία ακόμα μέρα...

Πήγαινε στο φαρμακείο ρε χριστιανέ και πάρε μια κρέμα... Θα σου ξαναρίξω ξύλο, πρόσεχε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
πήρα δεν είμαι ο σούπερμαν να γιατρεφτώ αμέσως ούτε έχει μέσα το αίμα της claire bennet!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ρόδοοοοο :D

(απάντηση στον fandago σε άλλο thread :confused::P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όλα θα τελειώσουν... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αφού ρε βλαμένε παλιόγερε εγώ σου βγάζω τα πάντα για λογαριασμούς, εγώ κανονίζω τα μπετά σου εγώ δήνω στον μεγάλο τι θα πληρώσεις, ΤΙ ΘΚΑΤΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΞΑΝΑΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΟΡΑ;;:mad: και με νευριαζεις; αφού πάλι ότι πώ θα πληρώσεις τι με πρήζεις; Ε;;;; ΤΙ ΜΕ ΠΡΙΖΕΙΣ;;;;:mad: :mad: :mad: :mad:

Σας βαρέθηκα, όλους σας βερέθηκα, θα σας παρατήσω και θα φύγω απο δώ μέσα, α σας κάνω να τρέχετε όλοι σας παλιολαλακες που δεν εκτιμάτε την δουλειά και την αφοσίωση μου, θα σας αφήσω σύξηλους και θα ψάχνετε που είναι μέχρι και το μολίβι που γράφετε παλιοάχάριστοι άνθρωποι, ΣΑΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Μάνια...

Δες το αποπάνω σου μυνημα προσθέτοντας στο τέλος ενα σμαιλ φεις. Ισως αυτό σε βοηθήσει να ηρεμήσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μάνια...

Δες το αποπάνω σου μυνημα προσθέτοντας στο τέλος ενα σμαιλ φεις


Το πώς θα τελειώσει δεν ξέρω, ή εγώ θα τρελαθώ ή θα παρετηθώ πρίν τρελαθώ:mad::mad::mad:

Δεν αντέχω είναι ανίκανοι εκείνοι και την πληρώνω εγώ , η λαλακία είναι πώς ενώ σου λένε πώς θέλουν λογαριασμό και ρωτήσω κάτι σο λένε δεν σε αφορά και όταν δούν πώς χωρίς αυτή την πληροφορεία δεν μπορούν να κουνηθούν μου φωνάζουν πώς φταιω για την καθυστέρηση της δουλειάς τους:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Ή είναι χαζός ή κάνει τον χαζό επειδή έχει κάνει κάποια π@@στιά...:mad:
....και αφού χαζός δεν είναι...τότε...:mpinelik::beating::vava:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
άλλη μια φορά ..... το ίδιο αλαλούμ! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Τι βλέπω η γυναίκα;;;; Ή σε άλλο κόσμο ζει ή είναι τόοοοοσοοοοο κολλημένος, είμαι σίγουρη οτι είναι το δεύτερο!!! Όπως και να έχει με εκνευρίζει υπερβολικά που θέλω να τον αρχίσω στις σφαλιάρες! :mad:

υ.γ. Δεν είμαι καλά!!! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Οκ μανάρι μου party time :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ρε τον παπαρούνα θα μας τρελάνει τελείως;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
διαφωνούμε για θέμα που δεν μ'αρέσει ως θέμα == δεν μπορούμε να κάνουμε διάλογο...


Πραγματικά ώρες ώρες νιώθω ότι είμαι από άλλον πλανήτη!

:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top