Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

γ@μω τις σκεψεις...ανολοκληρωτη:P (συνηθειο το εχεις να μην ολοκληρωνεις?!:whistle::P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ομολογώ ότι με τα ολοκληρώματα έχω χωρίσει κάτι χρόνια...:pfff:

Σκέψη: Γιατί φάνηκε ανολοκλήρωτη η ολοκληρωμένη σκέψη μου; Σκέψη δεν είναι και αυτή; Τελικά όντως οι γυναίκες θέλουν πάντα περισσότερα! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τελικά όντως οι γυναίκες θέλουν πάντα περισσότερα! :mad:

Σωστα το εθεσες!:whistle:
Μαθαινεις, μαθαινεις!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Όσο και να προσπαθώ να δω θετικά κάποια πράγματα, όσο και να προσπαθώ με βάση αυτά να δικαιολογήσω συμπεριφορές... πάντα θα θυμάμαι όλα αυτά που θα με εμποδίζουν να συγχωρήσω! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Ότι μου αρέσει όταν βρέχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Όσο και να προσπαθώ να δω θετικά κάποια πράγματα, όσο και να προσπαθώ με βάση αυτά να δικαιολογήσω συμπεριφορές... πάντα θα θυμάμαι όλα αυτά που θα με εμποδίζουν να συγχωρήσω! :(


Για να πάρεις μια καλή απάντηση πάνω στην σκέψη – άποψη που εξέφρασες
θα σου πρότεινα να κάνεις μια ερώτηση στον εαυτό σου...
έχω και εγώ δικαίωμα στο λάθος ; και αν ναι, θέλω να με συγχωρεί ο άλλος, δίδοντας μου την ευκαιρία για να επανορθώσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Για να πάρεις μια καλή απάντηση πάνω στην σκέψη – άποψη που εξέφρασες
θα σου πρότεινα να κάνεις μια ερώτηση στον εαυτό σου...
έχω και εγώ δικαίωμα στο λάθος ; και αν ναι, θέλω να με συγχωρεί ο άλλος, δίδοντας μου την ευκαιρία για να επανορθώσω;

1. Δεν είναι άποψη, είναι σκέψη.
2. Όσο και να δικαιολογώ, πάντα κάτι θα με χαλάει και αυτό είναι η ουσία! Λυπάμαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
1. Δεν είναι άποψη, είναι σκέψη.
2. Όσο και να δικαιολογώ, πάντα κάτι θα με χαλάει και αυτό είναι η ουσία! Λυπάμαι!


με λίγα λόγια θέλεις και ο άλλος να είναι αυστηρός απέναντι σου... και δε θέλεις ουτε εσύ την ευκαιρία του για να επανορθώσεις !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
με λίγα λόγια θέλεις και ο άλλος να είναι αυστηρός απέναντι σου... και δε θέλεις ουτε εσύ την ευκαιρία του για να επανορθώσεις !

δεν είναι όλες οι περιπτώσεις ίδιες! Έχεις δίκιο όσον αφορά στη δεύτερη ευκαιρία..... αλλά δεν την δικαιούνται όλοι. Μερικές πράξεις μοιάζουν με ένα καρφί στον τοίχο. Ακόμα κι αν το βγάλεις, η τρύπα θα μείνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Nαι, είναι αλήθεια!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
δεν είναι όλες οι περιπτώσεις ίδιες! Έχεις δίκιο όσον αφορά στη δεύτερη ευκαιρία..... αλλά δεν την δικαιούνται όλοι. Μερικές πράξεις μοιάζουν με ένα καρφί στον τοίχο.
Ακόμα κι αν το βγάλεις, η τρύπα θα μείνει.


Δε διαφωνώ μαζί σου, ούτε παίζω τον ρόλο του ... έχω μεγάλη καρδιά...
απλά είμαι της γνώμης... ότι τελικά
δεν αξίζει τον κόπο να εστιάζεις παραπάνω απ όσο πρέπει στην τρύπα που θα μείνει,

χάνεις ωφέλιμο χρόνο και ενέργεια.
Οι επιλογές είναι δύο ή την στοκάρεις και ξεχνάς οτι υπήρξε ή σταματάς να κοιτάζεις προς εκείνη την πλευρά του τοίχου...

αυτό προσπαθώ να κάνω και ιο . Άλλοτε τα καταφέρνω και άλλες φορές μένω αποσβολωμένος στην τρύπα για αρκετό διάστημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ω ναι!!Επιτέλους!!:D



:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μ@λ@κί@ κάνω μου φαίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Zb00tzam.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Δεν είναι όνειρα αυτά που βλέπω...
Δεν είναι!!!! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Έτσι μπράβο, να αποκαλύπτονται μερικές κουφαηδόνες τι σιγοκελαηδούσαν τόσο καιρό. Αλλά ξέρεις τι λένε, ο όμοιος τον όμοιο κι η κοπριά στα λάχανα!:D:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Κοίτα μικρός που είναι ο κόσμος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top