Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

sesilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ράνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
καλημεραααααα!!!!
έχω βαρεθεί με τις εξετάσεις.......άντε πότε θα τελειώσουν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
καλημεραααααα!!!!
έχω βαρεθεί με τις εξετάσεις.......άντε πότε θα τελειώσουν!!

Τι να πούμε κι εμείς οι μαθητές δηλαδή;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ε ρε βρωμόξυλο που θες.:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Knock, knock! Η πραγματικότητα σου χτυπάει την πόρτα! Τι κρίμα που δεν την ακούς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Τι να πούμε κι εμείς οι μαθητές δηλαδή;:worry:
Ότι είστε μικροί και σας ζηλεύουμε :)

Θέλω να γυρίσω στα θρανία!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
ποιος ήρθε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Αυτό το alter μόνο σκ@τ@ δείχνει...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ε;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Why does my heart feel so bad?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Συγνώμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Το δεξί μου πόδι γύρισα, το αριστερό με πονάει αφάνταστα. Ε ρε περίεργα πράγματα. Κι έχω και μια μεγάλη μύγα στο μπάνιο! Δεν της ανοίγω, δεν της ανοίγω!:P

Και νυστάζω!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ποτέ δε κατάλαβα για ποιό λόγο στις διαφημίσεις γιαουρτιών οι άνθρωποι χαίρονται τόσο. Σιγά ρε παιδιά, γιαούρτι είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Τελικά η μόνη διαφήμιση με ανθρώπους λυπημένους ήταν αυτή με το προιόν κατα της δυσκοιλιότητας- πόσες μέρες καθυστέρησης έχει ο Θανάσης... Στενοχώριες που έχει κι αυτός :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Τελικά τι στην ευχή θέλεις ρε παιδί μου; Κάθεσαι και με κατασκοπεύεις, τρυπώνεις εκεί που είναι η τρύπα μου, ειλικρινά, νομίζεις ότι είναι αξιοπρεπές αυτό; Αν έχεις να πεις κάτι γιατί δεν το λες ευθέως; Όσο συνεχίζεις αυτά τα πράγματα τόσο μου δίνεις την εντύπωση πως μάλλον πόλεμο θες παρά ειρήνη όπως τάχα μου κάποτε έλεγες. Άμα έχεις κάτι να πεις, πες το σαν άνθρωπος, σε προκαλώ. Όχι παρακαλώ αλλά προκαλώ, γιατί έπαψα εδώ και καιρό να παρακαλώ. Τουλάχιστον τα άτομα που μου έκαναν παλιά πολύ άσχημες πράξεις, σαν τις δικές σου.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τι θα κάνω; Συγνώμη.. ΤΙ σκατά θα κάνω;
Μήπως απλά να βάλω ένα γιγαντιαίο Χ, να χωρίσω, να παραιτηθώ, να αλλάξω πόλη/χώρα, και να ξεκολλήσω;





Θα ξεκολλήσω;










:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sesilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ράνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
γιατί όταν είσαι κάπου σε ενοχλούν τόσο πολύ τα στραβά και όταν φεύγεις έρχονται και ξανάρχονται στο μυαλό μόνο οι καλές στιγμές...
γιατί τελικά είμαστε τόσο αχάριστοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Λιγο ακομαααα
να σηκωθουμεεε
λιγο ψηλοτερααα
λιγο ψηλοτερααα
λιγο ψηλοοοοο
τεεεεε
ρααααα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τελικά η μόνη διαφήμιση με ανθρώπους λυπημένους ήταν αυτή με το προιόν κατα της δυσκοιλιότητας- πόσες μέρες καθυστέρησης έχει ο Θανάσης... Στενοχώριες που έχει κι αυτός :P
Ξέρεις υπάρχει ειδικό γιαούρτι για τη δυσκοιλιότητα, οι τύποι που το τρώνε είναι πολύ χαρούμενοι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-talk

Νεοφερμένος

Η e-talk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μόλις τελείωσα το διάβασμα της μια κυριακάτικης εφημερίδας (ονόματα δεν λέμε, διαφήμιση δεν κάνουμε).

Νομίζω ότι το πιο αληθινό κομμάτι των κυριακάτικων είναι οι διαφημίσεις τους. Και αυτό γιατί όταν τις κοιτάς, ξέρεις ότι έχεις μπροστά σου μια διαφήμιση.

Το πιο πιο υποκριτικό κομμάτι των εφημερίδων, είναι τα άρθρα τους. Είναι και αυτά μια μορφή διαφήμισης, πολύ πιο ισχυρή και πολύ πιο ύπουλη. Θα ήταν πιο ειλικρινές για τις περισσότερες εφημερίδες, να είχαν ένα σήμα μπροστά, όπως έχουν οι σειρές στην τηλεόραση:
σήμα πρώτο: κατάλληλη για ανάγνωση από όλους
σήμα δεύτερο: κατάλληλη για ανάγνωση, επιθυμητή η γνώση δημαγωγικών τεχνασμάτων
σήμα τρίτο: ακατάλληλη η ανάγνωση για όλους όσους πιστεύουν άκριτα αυτά που διαβάζουν
σήμα τέταρτο: ακατάλληλη για όλους όσους ψάχνουν για κάτι αληθινό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
@ e-talk

Θέμα διάβασες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top