Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Tenna' telwan! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κοριτσκια, ειστε οφφφφφφφφφ;)
Αφηστε που δεν καταλαβαινω γρι, εκτος απο τα νικς σας!:P
Παντως Δημητρα, ειναι καλη η ιδεα σου!;):)

Καλημέρα σας!!!!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μου τη σπας άσχημα! :mad:


Άλλη μία φορά να το κάνεις αυτό θα έχουμε στεναχώριες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
wtf!!!:eek:
e, δεν παμε καλα.....γερνει η βαρκα....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Am I original
Yeah
Am I the only one
Yeah
Am I sexual
Yeah
Am I everything you need
You better rock your body now:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τελικά το στέκι έχει πολλύ όμορφα κορίτσια και αγόρια:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Τελικά το στέκι έχει πολλύ όμορφα κορίτσια και αγόρια:hmm:

Αυτό ακριβώς θα έλεγα και εγώ τώρα ... πολυ πετυχιμένο./././././.

:D

Σκέφτομαι τον Οκτώβρη να πάω γραφιστηκή...και να αφίσω για λίγο στην άκρη αυτή τη λογιστική που με έχουν φάει όλοι στις ???ερωτήσεις??? Τι κάνω τωρά εδώ?? Τι βάζω στο Ε9? Πως υπολογίζεται αυτο??? κλπ... :worry:

Ομολογώ πως είμαι πολύ καλή στο σχέδιο γενικότερα ... έχω φαντασία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σήμερα το βράδυ θα έχω στα χέρια μου το Gamucci και τον Πάνο!! :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Αυτό ακριβώς θα έλεγα και εγώ τώρα ... πολυ πετυχιμένο./././././.

:D

Σκέφτομαι τον Οκτώβρη να πάω γραφιστηκή...και να αφίσω για λίγο στην άκρη αυτή τη λογιστική που με έχουν φάει όλοι στις ???ερωτήσεις??? Τι κάνω τωρά εδώ?? Τι βάζω στο Ε9? Πως υπολογίζεται αυτο??? κλπ... :worry:

Ομολογώ πως είμαι πολύ καλή στο σχέδιο γενικότερα ... έχω φαντασία...

Αν σ'αρέσει καν'το Νίνα μου! Είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις:clapup::D:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Αν σ'αρέσει καν'το Νίνα μου! Είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις:clapup::D:)

Έτσι λέω και εγώ...εξάλου έχω βαρεθεί να περιμένω συνέχεια να μου ετοιμάσουν τις διαφημιστηκές μακέτες .... μου λένε Τετάρτη και τις έχουν μετα απο 2 εβδομάδες... γίνομαι και κακιά χωρίς να το θέλω..
Σε ευχαριστώ πάντως καλή μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Δεν μας χ@ζεις ρε Νταλάρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Τελικά κυκλοφορούν πολλοί στ0κ0ι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
"Σκέφτομαι" (για να μην είμαστε και off topic:P), να ανοίξω ένα θέμα, στο οποίο θα μαθαίνουμε ξωτικίστικα! :hmm:
ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ! pleeeeeaaaaaseeeeeeeeeeeeeeeeee :clapup:
Σκέφτομαι ότι θα ήταν πολύ ωραίο να μάθω! :P
Σήμερα το βράδυ θα έχω στα χέρια μου το Gamucci και τον Πάνο!! :clapup: :clapup: :clapup:
Έχει να πέσει πολύ "κάπνισμα" :worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
"Σκέφτομαι" (για να μην είμαστε και off topic:P), να ανοίξω ένα θέμα, στο οποίο θα μαθαίνουμε ξωτικίστικα! :hmm:

Σκέφτομαι ότι ακούγεται ενδιαφέρον:hmm::):P:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καποιοι ανθρωποι ειναι αυτοκαταστροφικά πονηροί !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Έχω εκνευριστεί μαζί μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.


Ούτε ένα σωστό οχτάποδο δε μπορείς να είσαι τρομάρα σου! Οχτώ πόδια ηλιθιότητας με ένα άδειο μπιζελοκέφαλο για διάκοσμο και ένα ένατο πόδι για να σου θυμίζει πόσο μεταλλαγμένο είσαι από τη χαζομάρα.

Όταν φτιάξανε το έργο "Ημέρα Ανεξαρτησίας", εσύ ήσουν ενα από τα λοβοτομημένα ζωάδια που αντί να τρέξουν να σωθούν, σκαρφαλώσαν στην ταράτσα και χαιρετάγανε το διαστημόπλοιο να τους πετάξει καραμέλες! Τράβα τώρα στη γωνία να δείς αν έρχομαι και πάρε και δυο καραμέλες να μασουλάς μπεμπέκι μη μπήξεις τα κλάμματα. Να χαίρεσαι που δε σε παρομοίασα με τους εξωγήινους γιατί με τέτοια προσβολή θα κάναν όντως στη Γη μια εισβολή!

Ακόμα και σε κήπο να σε χώνανε μαζί με άλλα φυτά, εσύ θα ξεπήδαγες και θα έκανες τη λιγούστρα χορεύοντας breakdance επάνω στην κοπριά μπας και πάρεις λίγο απ' το άρωμά της. Ξέρεις, αυτό το Eau de Stable για άρωμα που σε ψεκάσανε τελευταία μέρα πρίν φύγεις απ' το χωριό σου για να κατέβεις στον πολιτισμό για να το παίζεις τρέντυ και emo, ψωνάκι στα Πριζουνίκ Μαρινόπουλος με 3,60 σ' αγοράζουν και σε πουλάνε.

Έσπασε το προφυλακτικό του Γκούφη και βγήκες εσύ! Αυτιάγκουρο ον! ΕΤ GO HOME!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Έσπασε το προφυλακτικό του Γκούφη και βγήκες εσύ! Αυτιάγκουρο ον! ΕΤ GO HOME!:D
Τον κακομοίρη που βρίζεις... :worry:
Θα έχει σκυλοφάει τη γλώσσα του...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πόσο ακόμη θα συνεχιστεί αυτή κατάσταση με τη δουλειά;

Δύο χρόνια τώρα και βαρέθηκα άσχημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Θέλω να μου μάθει η Idril ξένες γλώσσες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top