Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Που ειναι ο βαγκνερ, που ειναι ο πουτσινι :)
Σε πειραζω μανια, αλλα μην τα παιρνεις ολα σοβαρα!

Το ξέρω καρδιά μου, απλά στεναχωριεμαι πολλύ, χαλάσανε καρδιές άδικα, δεν πίστευα ποτέ ότι θα δάκρυζα για ένα φόρουμ και να σήμερα αυτή την στιγμή το έπαθα, γιατί; γιατί;:(
Ηθελα να λείψω γιατί είμουν χάλια και έγινε χειρότερα, σόρυ για το μελό αλλα έτσι είναι, δεν θέλω να λείψει κανένας απο δώ:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Δεν ειναι αδικα μανια, καποιοι τις εκαναν τις μαλακιες τους. Ας προσεχαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δεν ειναι αδικα μανια, καποιοι τις εκαναν τις μαλακιες τους. Ας προσεχαν.

Ολοι κάνουμε μαλακίες το θέμα είναι τι είμαστε έτοιμοι να κάνουμε, να ζητήσουμε συγνώμη ή άν συγχωρούμε τους αλλους, άν π.χ. αυτοί που έυτεγαν ζητούσαν συγνώμη πάλι θα είσασταν εκνευρισμενοι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
πες τα ιο. κι εγω τα λεω στην κουβεντουλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν θα ζητήσουν συγνώμη. Και προσωπικά δεν θα μου κάνει καμία διαφορά να ακούσω απλά ένα "συγνώμη", εδώ που φτάσαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δεν θα ζητήσουν συγνώμη. Και προσωπικά δεν θα μου κάνει καμία διαφορά να ακούσω απλά ένα "συγνώμη", εδώ που φτάσαμε.

Καγίρι Σαγαπάω πολύ, να το ξέρεις αυτό, είσαι απο τα παιδιά που λατρέυω στο στέκι να το θυμάσε αυτό:) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Τι συγγνωμη ρε Μανια, ετσι που τα κανανε αλλα χρειαζεται να κανουν αλλα προφανως δεν τους ενδιαφερει να τα κανουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
καλα εχω χασει επεισοδια εντελως εγω:confused::confused::confused::confused:
τπτ δεν καταλαβα ακομη...:confused::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
καλα εχω χασει επεισοδια εντελως εγω:confused::confused::confused::confused:
τπτ δεν καταλαβα ακομη...:confused::confused::confused:

θα σου πάρει κανα δίωρο να διαβάσεις όλη την κουβεντούλα, αλλά θα καταλάβεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
viki παενε στην κουβεντουλα πριν σβησουν κι αλλα μηνυματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
νταξει μερικοι μη κανετε σα καταπιεσμενοι εφηβοι(και πετατε και κακες λεξουλες που δε πετουσατε πριν:P) δεν ειναι αναγκη.πιστευω οτι το καταλαβαν αυτοι που ειναι να το καταλαβουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αραγε τελειωσε ο διαγωνισμος καλυτερης υπογραφης? Τωρα μπορω να αλλαξω? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καγίρι Σαγαπάω πολύ, να το ξέρεις αυτό, είσαι απο τα παιδιά που λατρέυω στο στέκι να το θυμάσε αυτό:) :) :)
Κι εγώ Μάνια μου. Πολύ πολύ. Αλήθεια. Και σε θεωρώ από τους πιο αξιόλογους χρήστες :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τι συγγνωμη ρε Μανια, ετσι που τα κανανε αλλα χρειαζεται να κανουν αλλα προφανως δεν τους ενδιαφερει να τα κανουν.


Πρέπει να φύγω, να προσέχετε όλοι σας, καγίρι ξεκουράσου σε παρακαλώ, όσο για τους υπόλοιπους να ξέρετε ότι όσοι φύγουν θα μου λείψουν, όσο για αυτούς που φτένε πιστέυω ότι θα κάνουν το σωστό, το πιστέυω, δεν μπορεί να χάλασαν τόσο οι άνθρωποι:worry:

Καληνύκτα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
νταξει μερικοι μη κανετε σα καταπιεσμενοι εφηβοι(και πετατε και κακες λεξουλες που δε πετουσατε πριν:P) δεν ειναι αναγκη.πιστευω οτι το καταλαβαν αυτοι που ειναι να το καταλαβουν

Για μενα το πες αυτο ε? :P

Σιγα μην προσεχες πριν αν ελεγα η δεν ελεγα κακες λεξουλες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κι εγώ Μάνια μου. Πολύ πολύ. Αλήθεια. Και σε θεωρώ από τους πιο αξιόλογους χρήστες :) :) :)

Δεν είμαι χρήστης είμαι χρήστης είμαι φίλος σου τώρα και αυτό δεν αλλάζει:) :) :)
Καληνύκτα, πρόσεχε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
:confused::confused::confused::confused: εχασα πολλα τελικα... ας μου εξηγησει κπ πλιζ:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
Για μενα το πες αυτο ε? :P

Σιγα μην προσεχες πριν αν ελεγα η δεν ελεγα κακες λεξουλες.:P

γενικοτερα ρε .σαν φιλοσοφια του φορουμ που δεν τα ανεχοταν κατι τετοια απο οποιονδηποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
κ@λος γιναμε λεμεν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Το 'χουμε! Το 'χουμε!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 9 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top