Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
καλα, κοτζαμ ιντερνε και δε πορω να βρω μια φωτογραφια της kodak easy share c330? μα τοσο αχρηστη ειμαι πια? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αντε να ερθει η επομενη παρασκευη μαμω την τυχη μου!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
καλα, κοτζαμ ιντερνε και δε πορω να βρω μια φωτογραφια της kodak easy share c330? μα τοσο αχρηστη ειμαι πια? :(

https://images.google.com/images?hl=de&client=safari&rls=de-de&resnum=0&q=kodak%20easyshare%20c330&oe=UTF-8&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi


:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αντε να ερθει η επομενη παρασκευη μαμω την τυχη μου!!!!!


παιδες μου, ευχαριστω πολυ! και για το ψαξιμο και για τα πιεμ!
βρηκα αυτο που ηθελα, ευτυχως!
απλα, ημουν λιγο ανορθογραφη:redface:
μολις τελειωσα μπηκα να γραψω οτι επιτελους βρηκα περισσοτερα απο αυτα που θελα,και ειδα οτι ειχατε ψαξει κι εσεις για μενα! σας ευχαριστω, με σκλαβωνετε!

μηπως ξερετε και πως γραφω καθετα στο word? πχ, θελω να βαλω μια αγγελια για αυτη τη φωτογραφικη.. και θελω κατω κατω να βαλω πολλα χαρτακια με το τηλ μου, ωστε να κοβει ο καθενας που ενδιαφερεται.. ελπιζω να καταλαβαινετε τι λεω! αν ξερετε, στειλτε μου καπως, πως να το κανω!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Επιτέλους μπήκααααααα!!!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
μηπως ξερετε και πως γραφω καθετα στο word? πχ, θελω να βαλω μια αγγελια για αυτη τη φωτογραφικη.. και θελω κατω κατω να βαλω πολλα χαρτακια με το τηλ μου, ωστε να κοβει ο καθενας που ενδιαφερεται.. ελπιζω να καταλαβαινετε τι λεω! αν ξερετε, στειλτε μου καπως, πως να το κανω!:redface:
Μορφή -> Κατεύθυνση κειμένου -> επιλέγεις το μεσαίο κουτάκι
(αν έχεις ελληνικά windows):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
χαλαρά ...:rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Θα ανοίξω κεφάλια!:mad: Και μετά σου λένε το Βαλντεράκι είναι κακός άνθρωπος. Αμ όχι κύριοι δεν είμαι κακός... Καλός και υπομονετικός είμαι αλλά όπως λένε, "Να φοβάσαι την οργή των υπομονετικών ανθρώπων"...:mad:

Ένας/μια, ας μου πει... Έχω άδικο ρε παιδιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Θα ανοίξω κεφάλια!:mad: Και μετά σου λένε το Βαλντεράκι είναι κακός άνθρωπος. Αμ όχι κύριοι δεν είμαι κακός... Καλός και υπομονετικός είμαι αλλά όπως λένε, "Να φοβάσαι την οργή των υπομονετικών ανθρώπων"...:mad:

Ένας/μια, ας μου πει... Έχω άδικο ρε παιδιά;

Όχι δεν έχεις άδικο Valder :)!!! Χαλάρωσε!!! Δεν αξίζει να τσαντίζεσαι με τον κάθε ηλίθιο ;)!!!

Θα κάνεις ρυτίδες βρε :P!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Το να βάζεις -5 στο κάρμα κάποιου, που δεν είναι ας πούμε παιδόφιλος, δεν είναι υπερβολικά κακιασμένο?:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Please don't hurt me this way
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Το να βάζεις -5 στο κάρμα κάποιου, που δεν είναι ας πούμε παιδόφιλος, δεν είναι υπερβολικά κακιασμένο?:look:



ΛΟΟΟΛ~~!!!
μαλλον ..
dunno! εγω εχω βαλει παντως:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ποσο πολυ μου σπαει τα νευρα..και ποσο πολυ απορω με την υπομονη μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Φατσούλα μου....:inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
H ομορφιά είναι παντού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τι θκατά, διακόπτης γύρισε; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ψιλιαζομαι οτι με πλησιαζει η μελαγχολια των γιορτων.
Που ναι μεν ειναι γλυκια αλλα δεν παυει να ειναι καπως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top