Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
κουράστηκα να πονάω...
σκεφτόμουν σήμερα την Αμαλία... πονάω 15 μέρες συνεχώς και πάω να τρελαθώ... πως θα ήταν άραγε η ζωή αυτής της κοπέλας να πονάει για χρόνια...

ο πονος της αμαλιας, ηταν.. τοσο τραγικος.. που το ποδι της πονουσε ακομα και οταν ακουμπαγε πανω της υφασμα.
αν και, στα τελευταια μειλ της, ηταν χαρουμενη.. δεν αναφεροταν καθολου στον πονο.
ας μη το κανουμε εμεις.. κι εγω με την ηλιθια καταθλιψη μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
γιατί πέταξα πάλι αυτές τις λ@λ@κίες..? αφού δεν έχω άγχος τρελό αυτήν την περίοδο... :hmm: :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Θέλω να πάνε όλα καλά, να έρθει κάτι καλό, αυτές οι μέρες είναι χάλια, μόνο άσχημα πράγματα ακούω:(

Τραγικός απολογισμός:worry:

* Την προηγούμνη Δευτέρα ράγησε ο ανηψιός μου το χέρι του
* την προηγούμανη τρίτη χτύπησε ο μικρός μου ανηψιός τα χείλη του, χάλια έγιναν
* Την προηγούμενη Τετάρτη η αδερφή μου με πόνους στο μάτι πήγε και της έβγαλαν ένα κομμάτι ξύλο αφού της έγδαρε το μάτι
* Την προηγούμενη Πέμπτη ο ανηψιός μου που΄ράγησε το χέρι ανέβασε πυρετό και είναι κρεββατομένος με αντιβίωση
* Την προηγούμενη Παρασκευή ο μιρός που χτύπησε τα χείλη του έπαθε κάτι σαν κρύωμα στα μάτια, και ειναι κόκκινα με τσίμπλες σε όλο το μάτι, δεν προλαβένουν να τις μαζέυουν
* Την Τρίτη ο σπιτονοικοκύρης μας έδωσε ένα χρόνο στο σπίτι που λατρέυω
* Εχτές γιόρταζε ο άλλος μου ανηψιός τα 2 του χρόνια σχόλασα 11 το βράδυ λόγο μπακάπ της Ρόδου και ο αδερφός μου έσκασε απο την στεναχώρια του επιδή όλοι ήταν άρρωστοι.

Αν σήμερα γίνει πάλι κάτι θα φρικάρω, δεν αντέχω τόση γκαντεμιά:mad::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
μανια μηπως να κανατε κανενα ευχέλαιο; (χωρις πλακα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
μανια μηπως να κανατε κανενα ευχέλαιο; (χωρις πλακα)

Δεν ξέρω άν είχες δεί το πόστ με τις γρουσούζες και μία φίλη της αδερφή μου... Αυτή πέταξε το εξής... Μα καλά ρε Ζωή(η αδερφή μου) εσείς πώς κάνετε τόσο γερά και δυνατά παιδιά;:worry::worry:

Αυτή ούτε ευχέλαιο δεν την πιάνει:worry::worry:

Οτι και να είναι η μια λαλακία μετά την άλλη μας πάει:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
μμ.. οχι δεν το εχω δει..
ό,τι και να ειναι παντως, τετοια ατομα καλο ειναι να τα απομακρυνουμε απο κοντα μας.. μονο κακο μας κάνουνε..
:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
μμ.. οχι δεν το εχω δει..
ό,τι και να ειναι παντως, τετοια ατομα καλο ειναι να τα απομακρυνουμε απο κοντα μας.. μονο κακο μας κάνουνε..
:/:

#90 ..kai... #92 και θα καταλάβεις τα πάντα για αυτήν, δεν ξέρω αν τελικά είναι αυτή αλλα έχει όλα τα συμπτώματα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Πρέπει να ρίξω τους ρυθμούς μου γιατί με βλέπω με υπερκόπωση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Γείτονα κάτσε φρόνιμα γιατι θα σε γδαρω!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
νομιζω οτι πηγε μετρια προς καλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δεν το πιστέυω 4 ολόκληρα χρόνια άυριο, είμαι ενθουσιασμένη, δεν ξερω αλλα είναι σάν εχτές του κρατούσα το νυφικό μου και περίμενα να το βάλω, τον κόσμο τις μπομπονιέρες, όλα είναι σαν χτές:inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δεν το πιστέυω 4 ολόκληρα χρόνια άυριο, είμαι ενθουσιασμένη, δεν ξερω αλλα είναι σάν εχτές του κρατούσα το νυφικό μου και περίμενα να το βάλω, τον κόσμο τις μπομπονιέρες, όλα είναι σαν χτές:inlove::inlove:
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Δεν το πιστέυω 4 ολόκληρα χρόνια άυριο, είμαι ενθουσιασμένη, δεν ξερω αλλα είναι σάν εχτές του κρατούσα το νυφικό μου και περίμενα να το βάλω, τον κόσμο τις μπομπονιέρες, όλα είναι σαν χτές:inlove::inlove:


:clapup::clapup::clapup: μπραβο κουκλιτσα! χαιρομαι που νιωθεις ετσι!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πηρες νόβα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ερχεται σημεραααααααα!:clapup: εχω να τη δω σχεδον ενα χρονο!!! και κατι ψιλα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
α χεστeιτε σημερα ρε, ολοι βαλιτσες ετοιμαζετε κι εγω.. ειμ ακομα εδω.. κι αυτο το καλοκαιρι... λιωμενο παγωτοοοοοοο οεοοοεεεεεε :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Σοβαρέψου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Κάποιος εκεί πάνω μου κάνει πλάκα...δεν εξηγείται αλλιώς :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top