Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
φοβερος ο καθηγητης μου, σας το εχω ξαναπει??

επισης, αυριο δινω παλι... ακυρωσα και το σεμιναριο για να διαβασω...
και μετα, πεμπτη, δινω το πρωτο μαθημα...
και μετα παλι, παρασκευη, εχω ΑΠΕΙΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ..
σαβατο εχω συνεδριο και κυριακη δενδροφυτευση στην παρνηθα...
Καλή επιτυχία then.

ταυτοχρονα, το πσκ ερχεται μια πολυ καλη φιλη τσεχα με τον ετσι της και πρεπει να τους βγαλω και να τους δειξω και την αθηνα!

σωστε με παιδιαααααααα!!!!!!!!!!!:(
Άντε, θα σε απαλλάξω από το να δείξεις στην Τσέχα τα αξιοθέατα της Αθήνας. :slourp: :spasiklas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μερσι μποκου καλο μου.
αντε να δουμε τι μ@λακια θα πεσει παλι.

δεν ειναι τυπικη τσεχα, διμετρη και θεα, ασε που ειναι και με τον ετσι της, αλλα αν μπορεις να με απαλλαξεις...χρωσταω καφε! (εκτος απο σοκολατα απο τον αιωνα τον απαντα... η εσυ μου τη χρωσταγες?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Κάτι τέτοιες στιγμές σκέφτομαι πόσο άδικο είναι να κρατάει κάποιος την υπόσχεσή του όταν εγώ δεν είμαι πλέον σε φάση να την δεχτώ....:/:
Η ζωή μπορεί να γίνει πολύ ειρωνική μερικές φορές...και είναι η δεύτερη φορά που το αισθάνομαι καθώς ήρθα εδώ ή η τρίτη.... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Με εχει πιασει μια ταση φυγης..
Θελω να παω ενα ταξιδι (εστω κοντινο), και οχι με τους γνωστους αγνωστους..
Θελω να αλλαξω εντελως παραστασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Θα 'θελα να θα 'θελα να 'μουν κηπουρός
σ' ένα κοραλλένιο κήπο στο βυθό
γερο-πουρός θαυματοποιός
με τα στοιχειά της νύχτας να μεθώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Με εχει πιασει μια ταση φυγης..
Θελω να παω ενα ταξιδι (εστω κοντινο), και οχι με τους γνωστους αγνωστους..
Θελω να αλλαξω εντελως παραστασεις.

απ'αυτο κι εγω.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλά, προσπαθώ να είμαι σε ένα νορμάλ επίπεδο, ούτε χάλια ούτε χάι, νορμάλ τα πάντα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Με εχει πιασει μια ταση φυγης..
Θελω να παω ενα ταξιδι (εστω κοντινο), και οχι με τους γνωστους αγνωστους..
Θελω να αλλαξω εντελως παραστασεις.

Εγώ όχι απλά θέλω, αλλά αν όλα πάνε καλά, θα το κάνω κιόλας.. :confused: :blink:

(ποιος εγώ, που πέρσι δεν μπορούσα καν να σκεφτώ πως μπορώ να ζήσω χωρίς σχέση και τώρα είμαι έτοιμη να τα αφήσω ΟΛΑ πίσω μου και να κάνω νέα αρχή..:eek:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
:clapup::whistle::clapup::whistle::worry::whistle:

Ολα αυτα μαζί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup::clapup: :clapup::clapup: :clapup: :clapup: :clapup::clapup: ΤΟ ΠΕΡΑΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!! :clapup::clapup: :clapup: :clapup::clapup: :clapup: :clapup::clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Κάτι τέτοιες στιγμές σκέφτομαι πόσο άδικο είναι να κρατάει κάποιος την υπόσχεσή του όταν εγώ δεν είμαι πλέον σε φάση να την δεχτώ....:/:
Η ζωή μπορεί να γίνει πολύ ειρωνική μερικές φορές...και είναι η δεύτερη φορά που το αισθάνομαι καθώς ήρθα εδώ ή η τρίτη.... :hmm:


Άδικα χαλάς τη μέρα σου, στό 'χω πει. Όσο για το χιούμορ του Χάους...
Βλέπεις τώρα; Άσε τη ζωή να σε κυλήσει. Κάθε μέρα που ξημερώνει είναι ένα ακόμη θαύμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup::clapup: :clapup::clapup: :clapup: :clapup: ΤΟ ΠΕΡΑΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!! :clapup::clapup: :clapup: :clapup::clapup: :clapup: :clapup::clapup:


Συγχαρητήριααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!! :yahoo::yahoo::yahoo:


Πολύ γρήγορα πέρασε η ώρα σημερα!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Άδικα χαλάς τη μέρα σου, στό 'χω πει. Όσο για το χιούμορ του Χάους...
Βλέπεις τώρα; Άσε τη ζωή να σε κυλήσει. Κάθε μέρα που ξημερώνει είναι ένα ακόμη θαύμα.

Θα στα πω αναλυτικά στο πμ που σου χρωστάω μόλις χαλαρώσω λίγο :)
Δεν σε ξέχασα...απλά αυτό το Χάος με έχει πάρει και με έχει σηκώσει τις τελευταίες μέρες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Συγχαρητήριααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!! :yahoo::yahoo::yahoo:


Πολύ γρήγορα πέρασε η ώρα σημερα!!! :clapup::clapup::clapup:


ευχαριστωωωωω!!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
ρε μάστορα, τι το διαβάζεις αφού σε χαλάει? :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
παιζει να χω καταθλιψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Είμαι τόσο κουρασμένη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
κουράστηκα να πονάω...
σκεφτόμουν σήμερα την Αμαλία... πονάω 15 μέρες συνεχώς και πάω να τρελαθώ... πως θα ήταν άραγε η ζωή αυτής της κοπέλας να πονάει για χρόνια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
παιζει να χω καταθλιψη.
ξεκολλααααααααααα!!!!!!!(δεν το περιμενα αυτο απο εσενα):P
κουράστηκα να πονάω...
σκεφτόμουν σήμερα την Αμαλία... πονάω 15 μέρες συνεχώς και πάω να τρελαθώ... πως θα ήταν άραγε η ζωή αυτής της κοπέλας να πονάει για χρόνια...

υπομονη κουε μου ολα ειναι για καλο:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top