Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
αλλη μια γαμημενη νυχτα που η θεληση μου να σου μιλησω σκοτωνει ο,τι εχει μεινει μεσα μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki2012

Νεοφερμένος

Η xristinaki2012 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Σερβιτόρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Το ομορφοτερο και λαμπροτερο κόσμημα του κόσμου , ειναι 2 παιδικά χερακια τυλιγμενα στο λαιμο σου . . . !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Δεν αντέχω... Μέσ' την μιζέρια σας κρυώνω, για αυτό και διάλεξα να ζω μέσ' στον δικό μου κόσμο... Όλα είναι σάπια και μέρα με την μέρα με σκοτώνω, μα σκοτώνω μόνο εμένα και για αυτό δεν μετανιώνω...

Σιχάθηκα της ματαιοδοξίας να 'μαι πιόνι και ο μόνος που με πίστεψε ήτανε το βελόνι, λίγο ατσάλι, λίγο βλέγον και παραμυθένια σκόνη με οδηγούν σε αυτό το ψέμα που είναι σαν κερί που λιώνει...

Ανά τακτά διαστήματα πίσω στον κόσμο σας γυρνάω σας κοιτάω μέσ' τα μάτια και από την λύπη σας πονάω... Σας λυπάμαι και θέλω να γυρίσω πίσω, διάλεξα μικρή διαδρομή μα θέλω να την ζήσω...

Στίχοι από ένα αγαπημένο τραγούδι... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
φυσικηη ΤΕΛΟΣ αντε του χρονου στο λυκειο (με βοηθεια) :yahoo::jumpy::yahoo::jumpy::yahoo::jumpy::bigarmhug:thumbsup::bigarmhug:vroum::bigarmhug:clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Το ομορφοτερο και λαμπροτερο κόσμημα του κόσμου , ειναι 2 παιδικά χερακια τυλιγμενα στο λαιμο σου . . . !

....
εγω από την αλλη,
θα προτιμούσα ένα χρυσό rolex.

το αποφασισα..θα γινω λεσβια :/:

ασε
μετά απο χρονια εμπειριας, στο λεω γεγονος
δεν αξιζουν τον κοπο οι γυναικες :P

Αγόρι: Γεια σου, αγαπη μου♥!
Κορίτσι: Γεια σου.
Αγόρι: Μου έλειψες στο σχολείο σήμερα. Γιατί δεν ήρθες?
Κορίτσι: Ναι, έπρεπε να πάω στο γιατρό.
Αγόρι: Αλήθεια; Γιατί;
Κορίτσι: Αχ, τίποτα. Απλά κάποια ετήσιες εξετάσεις αυτό είναι όλο.
Αγόρι: Αααα.
Κορίτσι: Τι κανατε σήμερα στα Μαθηματικά?
Αγόρι: Δεν έχασες τίποτα σπουδαίο, απλά πολλές σημειώσεις.
Κορίτσι: Εντάξει, καλά.
Αγόρι: Εμμ ναι..
Κορίτσι: Λοιπόν, έχω μια ερώτηση να θέσω.
Αγόρι: Εντάξει, σε ακούω.
Κορίτσι: Πόσο μ 'αγαπάς??
Αγόρι: Ξέρεις σ 'αγαπώ περισσότερο από οτιδήποτε στον κόσμο.
Κορίτσι: Ναι. :/
Αγόρι: Γιατί ρωτάς?
Κορίτσι: * σιωπή *
Αγόρι: Είναι κάτι λάθος?
Κορίτσι: Τίποτα Όχι καθόλου. Χμ...Πόσο νοιάζεσαι για μένα?
Αγόρι: Θα ήθελα να σας δώσω τον κόσμο σε έναν χτύπο της καρδιάς, αν μπορούσα.
Κορίτσι: Αλήθεια♥♥?
Αγόρι: Ναι, φυσικά θα ήθελα. * Ακούγεται ανήσυχος*
Υπάρχει κάτι λάθος? Έγινε κάτι?
Κορίτσι: Όχι, όλα είναι μια χαρά.
Αγόρι: Είσαι σίγουρη?
Κορίτσι: Ναι..
Αγόρι: Εντάξει. Ελπίζω έτσι να είναι.
Κορίτσι: Θα πέθαινες για μένα?
Αγόρι: Με μια σφαίρα για σένα κάθε μέρα, εκατοντάδες αεροπλάνα.
Κορίτσι: Αλήθεια?
Αγόρι: Κάθε μέρα. Τώρα, σοβαρά, έχει γίνει κάτι!?
Κορίτσι: Όχι, είμαι καλά. Είσαι εντάξει. Είμαστε μια χαρά. Όλοι και όλα είναι εντάξει.
Αγόρι: Εντάξει.
Κορίτσι: Λοιπόν, πρέπει να κλείσω τώρα.Θα σε δω αύριο στο σχολείο.
Αγόρι: Εντάξει, αντίο. Σ 'αγαπώ!
Κορίτσι: Ναι. Σ 'αγαπώ πάρα πολύ. Αντίο.
ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
Αγόρι: Γεια σου, έχεις δει την κοπέλα Μου♥ σήμερα?
Φίλος: Όχι. Ούτε χθες ήταν εδώ.
Αγόρι: Το ξέρω. Και χθες στο τηλέφωνο ακουγοταν πολύ περίεργα.
Φίλος: Λοιπόν, φίλε, ξέρεις πώς είναι μερικές φορές τα κορίτσια.
Αγόρι: Ναι, αλλά όχι εκείνη!!
Φίλος: Δεν ξέρω τι άλλο να πω..
Αγόρι: Εντάξει, καλά Πρέπει να πάω στ'αγγλικά.Τα λέμε αν είναι μετά το σχολείο.
Φίλος: Ναι έγινε. Πρέπει να πάω στη Φυσικη.
ΤΟ ΒΡΑΔΥ
Αγόρι: Γεια σου.
Κορίτσι: Γεια σου.
Αγόρι: Γιατί δεν ήσουν στο σχολείο σήμερα?
Κορίτσι: Χμ, είχα ένα άλλο ραντεβού με τον γιατρό.
Αγόρι: Είσαι άρρωστη?
Κορίτσι: Χμ, έχω να πάω. Με καλεί η μαμά μου στην άλλη γραμμή.
Αγόρι: Θα περιμένω.
Κορίτσι: Μπορεί να πάρει λίγο χρόνο. Θα σου τηλεφωνήσω αργότερα.
Αγόρι: Εντάξει. Σ 'αγαπώ.
-Πολύ μακρά διακοπή,
Κορίτσι: * με δάκρυα στα μάτια της * Κοιτα,νομίζω ότι πρέπει να χωρίσουμε.
Αγόρι: Τι!? :'O
Κορίτσι: Είναι το καλύτερο πράγμα για μας τώρα.
Αγόρι: Γιατί?
Κορίτσι: Σ'αγαπώ.
Η κοπέλα δεν έρχεται στο σχολείο για 3 εβδομάδες και δεν απαντά το τηλέφωνό της..
Αγόρι: Γεια σου φίλε.
Φίλος: Γεια σου.
Αγόρι: Τι συμβαίνει?
Φίλος: Τίποτα. Εμμ έχεις μιλήσει με πρώην σου πρόσφατα?
Αγόρι: Όχι.
Φίλος: Δεν τα χεις ακούσει?
Αγόρι: Τι να ακούσωω?
Φίλος: Χμ, δεν ξέρω αν εγώ θα πρέπει να είναι αυτός που θα στο πει..
Αγόρι: Φίλε, τι να μου πεις ακριβώς!!
Φίλος: Χμ. Καλεσε αυτόν τον αριθμό, 433-555-3468.
Αγόρι: Εντάξει, ευχαριστώ!
ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΚΑΛΕΙ ΣΈΚΕΙΝΟΝ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ
Φωνή: Γεια σας, Suppam County Hospital. Μιλάτε με την νοσοκόμα Βικτώρια.
Αγόρι: Χμ, πρέπει να έχω λάθος αριθμό. Ψάχνω για την φίλη μου.
Φωνή: Ποιο είναι το όνομά της, κύριε?
* Αγόρι δίνει πληροφορίες *
Φωνή: Ναι, αυτός είναι ο σωστός αριθμός. Είναι μία από τις ασθενείς μας εδώ.
Αγόρι: Αλήθεια? Γιατί? Τι συνέβη? Πώς είναι αυτή?
Φωνή: Ο αριθμός του δωματίου της είναι 646 στο κτίριο Α, σουίτα 3.
Αγόρι: Τι συνέβη!?
Φωνή: Παρακαλώ ελάτε με, κύριε, και μπορείτε να την δείτε. Αντίο.
Αγόρι: ΟΧΙ! ΠΕΙΤΕ ΜΟΥΥ!!
To αγόρι πηγαίνει στο νοσοκομείο, ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ 646, Κτίριο Α, Suite 3. Το κορίτσι ξαπλωμένο στο κρεβάτι του νοσοκομείου.
Αγόρι: Θεέ μου, είσαι καλά?
Κορίτσι: * σιωπή *
Αγόρι: Αγάπη μου, μίλα μου!
Κορίτσi :Eεεέ...
Αγόρι: Τι είναι? Πες μου..
Κορίτσι: Έχω καρκίνο και η κρατιέμαι στη ζωή με μηχανήματα και σήμερα θα με αποσυνδέσουν:/
Αγόρι: * διαλείμματα σε δάκρυα *
Κορίτσι: Θα με πας μακριά απόψε.
Αγόρι: Γιατί?
Κορίτσι: Ήθελα να σου πω, αλλά δεν μπορούσα.
Αγόρι: Γιατί δεν μου λες?
Κορίτσι: Δεν ήθελα να σε βλάψω..
Αγόρι: Ποτέ δεν θα μπορούσες να μου κάνεις κακό.
Κορίτσι: Ήθελα απλώς να δω αν αισθάνεσαι για μένα το ίδιο όπως ένιωθα και εγω για σένα.
Αγόρι: Εεε?
Κορίτσι: Σ'αγαπώ περισσότερο από οτιδήποτε άλλο. Θα ήθελα να σου δώσω τον κόσμο σε ένα καρδιακό παλμό. Θα πέθαινα με μια σφαίρα για σενα.
Αγόρι: * κλάμα *
Κορίτσι: Δεν είναι θλιβερό. Σ'αγαπώ και πάντα θα είμαι εκεί μαζί σου.
Αγόρι: Τότε γιατί χώρισες μαζί μου??
Νοσοκόμα: Νεαρέ, τέλος του επισκεψεων σημερα για την ασθενή.
ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ
Η κοπέλα δεν είναι συνδεδεμένη με την υποστήριξης που χρειαζόταν για να ζήσει και πεθαίνει. Αλλά αυτό το αγόρι δεν ήξερε ότι η κοπέλα τον ρώτησε αυτές τις ερωτήσεις για να ακούσει τις απαντήσεις του αγοριού για τελευταία φορα. Είχε μόνο χωρισει μαζί του, γιατί ήξερε ότι είχε μόλις 3 εβδομάδες ακόμα ζωής και σκέφτηκε ότι θα προκαλέσει έτσι λιγότερο πόνο σ'εκείνον και θα της δώσει χρόνο να πάρει τα πάνω της πριν πεθάνει...
ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ


Το αγόρι σηκώθηκε κατα το μεσημέρι, διευθετώντας τις στομαχικές του αναταράξεις
με δυνατή αχή ζωικής προέλευσης. Καθώς χαίδευε την μπυροκοιλιά του, σκέφτηκε
"ρε, το κατερινάκι, τι να κανει σήμερα? λες να την @@ επιτέλους;"
βεβαια μετα θυμηθηκε πως ηταν βαριά άρρωστη και μελαγχόλησε :(
γιατι δεν θα @@ ουτε σημερα...
"γμτ!!!" σκεφτηκε... "να μην μπορώ να γνωρισω μια σωστη κοπέλα στο φεήμπου"
αραξε στον καναπέ όλο μαϊμουδίσια χάρη, και άνοιξε το λαπτοπ, για να δει στο ιντερνετ
ποιός θα είναι ο νεος κοουτς της Ολυμπιακάρας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το αγόρι σηκώθηκε κατα το μεσημέρι, διευθετώντας τις στομαχικές του αναταράξεις
με δυνατή αχή ζωικής προέλευσης. Καθώς χαίδευε την μπυροκοιλιά του, σκέφτηκε
"ρε, το κατερινάκι, τι να κανει σήμερα? λες να την @@ επιτέλους;"
βεβαια μετα θυμηθηκε πως ηταν βαριά άρρωστη και μελαγχόλησε :(
γιατι δεν θα @@ ουτε σημερα...
αραξε στον καναπέ όλο μαϊμουδίσια χάρη, και άνοιξε το λαπτοπ, για να δει στο ιντερνετ
ποιός θα είναι ο νεος κοουτς της Ολυμπιακάρας...

Και μετα ανοιξε το y@up@rn και με περισσια ορεξη για @@ εκτελεσε μια παλινδρομικη κινηση με φαση 2π :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*metal fairy*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
δεν με παρατας;!!!ηλιθειε!δεν ειμαι παιχνιδι σου εγω!!!αντε με την ''απλα φιλη'' σου και παρατα με!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
:alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ
:cry_x::cry_x:
:knife:
:sleep:
:bye:
:fool::fool:
:book:
:beating::beating:
:mpinelik::mpinelik::mpinelik:
:rant::rant::rant:
:kill::kill::kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Τι να τα κάνω τα λεφτά αφού το στυλ μου γαμά ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Β Α Ρ Ι Ε Μ Α Ι να διαβάσω :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Και μετά τον θρίαμβο στα αρχαία κατ. έρχεται η άλγεβρα..
ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ? :kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γραμματέας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
Τι βαρεμαρα ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Απογοητευση ρε γαμωτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γραμματέας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
Απογοητευση απο παντου.. να συμπληρωσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.

Να συμπληρωσω και εγω...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
ήθελα να κάνω τώρα μια βουτιά στη πισίνα μου,αλλά βαριέμαι να τη φουσκώσω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ήθελα τώρα να κάνω μια βουτιά στην πισίνα της Κατερίνας, αλλά βαριέται να την φουσκώσει:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
κάποιος να προσφερθεί να μας τη φουσκώσει? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top