Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Καλά τα καταφέρανε πάλι στις εκλογές. Τον εαυτό μου δεν τον βάζω μέσα γιατί δεν ψήφισα. Είναι ντροπή να ψηφίζουμε τέτοιους ανθρώπους. Είναι ντροπή ο ναζισμός να ξαναγεννιέται εδώ όπου πέθανε. Λίγη μελέτη της ιστορίας δεν βλάπτει. Τόσοι ηλίθιοι και αμόρφωτοι άνθρωποι πια. Νομίζουν πως έτσι πάμε μπροστά, μα είναι γελασμένοι. Βήματα προς τα πίσω κάνουμε.
‎"ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ" ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ


Αυτό έβαλε ένας συμμαθητής μου μόλις τώρα ως status στο facebook. Και έχει 5-6 likes!
Πίστευα ότι η γενιά μας θα μπορούσε να βάλει μυαλό στους μεγαλύτερους, κι αν όχι αυτό, τουλάχιστον να μην επαναλαμβάνει τα λάθη τους.
Φταίω εγώ μετά που θυμώνω? Που δε θέλω να με κυβερνά ένας ναζί? Δε νομίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
warum manche Menschen können nicht verstehen, wie Menschen ihre Entscheidungen, die sie lieben weh?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
pagoto.jpg





σλουρπς :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
‎"ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ" ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ


Αυτό έβαλε ένας συμμαθητής μου μόλις τώρα ως status στο facebook. Και έχει 5-6 likes!
Πίστευα ότι η γενιά μας θα μπορούσε να βάλει μυαλό στους μεγαλύτερους, κι αν όχι αυτό, τουλάχιστον να μην επαναλαμβάνει τα λάθη τους.
Φταίω εγώ μετά που θυμώνω? Που δε θέλω να με κυβερνά ένας ναζί? Δε νομίζω...

Δεν φταις εσύ, ούτε εγώ..κάποιοι που είναι κολλημένα μυαλά φταίνε. Βλέπω 16χρονα να υποστηρίζουν ΧΑ..ούτε τι είναι δεν ξέρουν στην τελική, όμως επειδή έτσι τους έμαθαν, αυτά που τους είπαν, λένε. Και κάθομαι και σκέφτομαι, πως θα προχωρήσουμε, πως θα αλλάξουμε εμείς τον κόσμο και το δυσοίωνο μέλλον μας, όταν κάποιοι νέοι έχουν τέτοιες ιδέες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Φιλική συμβουλή: ποτέ μην πέφτετε για ύπνο στις 4 το πρωί αν έχετε πρωινό ξύπνημα :cold:


πηγαίνετέ το σερί καλύτερα και πέστε νωρίς το επόμενο βράδυ


NEVER AGAIN
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
tumblr_ly0kofceWc1qe8ctfo1_500.jpg



Θα θελα να ήμουν εκεί τώρα.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ich liebe dich für wer du bist! und nicht für das, was du sein willst!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Σκέφτομαι ότι πρέπει να κάνω τις ασκήσεις που μου έμειναν στην Ελένη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
έρχονται οι εξετάσεις....!!!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


το φεγγάρι... ελληνικά
la lune γαλλικά
the moon αγγλικά
la luna ιταλικά και ισπανικά
月 ιαπωνικά
αραβικά.....القمر
a lua πορτογαλικά.......

Άμα δείτε το φεγγάρι.... απλά χαμογελάστε.... όπως κι αν το λέει ο καθένας στη δική του γλώσσα.....;););):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Λένε πως ο έρωτας είναι σαν τη θάλασσα… Μπαίνεις και δεν ξέρεις αν θα ξαναβγείς ποτέ ζωντανός.

Τοτε προτιμω να πνιγω ;):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silent song

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Little Broken Heart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Χορευτής και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Κανάκη, μεγάλη μπουκιά φάε,
μεγάλα λόγια μη λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasso82

Νεοφερμένος

Η vasso82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
νυστάζω και πεινάω ...και ειναι ακόμα 1 ....και είμαι στην δουλειά αααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silent song

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Little Broken Heart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Χορευτής και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πόόόσοοοοο μου σπάει τα νεύρα;
Πόσο μου σπάνε τα νεύρα;

Μωρέ καλά λέω εγώ να πάω να μεταναστεύσω στο Τόκιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Πόόόσοοοοο μου σπάει τα νεύρα;
Πόσο μου σπάνε τα νεύρα;

Μωρέ καλά λέω εγώ να πάω να μεταναστεύσω στο Τόκιο.
Sayonara:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Synennoisi. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top