Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
I think i saw you in my sleep...
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Δεν μιλάς τώρα που δεν σε παίρνει ε????? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
“My thoughts are stars I cannot fathom into constellations.”
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
“My thoughts are stars I cannot fathom into constellations.”

Πωω ποιος το είπε αυτό?? :D Έγραψε ο τύπος :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Colonial Priority One Channel

-- message begins--

To all Colonial units -- Cylon attack underway -- This is no drill

--message ends--

Action Stations. Set Condition One throughout the Fleet.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Φτου:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silent song

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Little Broken Heart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Χορευτής και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Έχω να κάνω επανάληψη 3 κεφάλαια στη φυσική. Τέλεια. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Θαύματα συμβαίνουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silent song

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Little Broken Heart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Χορευτής και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Πως την εχουμε δει ? οτι σπυρακι δεν εβγαλα στα 13 9α το βγαλω τρα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
tumblr_m15tl0cnal1qc2u00o1_500.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Το ξερεις οτι σε αγαπαω πολυ. Το ξερεις οτι εισαι το μωρο μου. Το ξερεις οτι ειμαι πολυ δεμενη μαζι σου. Εχουμε περασει τοσα μαζι. Με εχεις βοηθησει σε τοσες δυσκολες καταστασεις. Ησουν παντα διπλα μου. Εικοσιτεσσερις ωρες το 24ωρο. Ταιριαξαμε απο την πρωτη στιγμη.Υπηρχαν και αλλοι πολυ καλυτεροι σου. Αλλα εγω διαλεξα εσενα γιατι μου εκανες το κλικ.Δε θα ξεχασω ποτε τις εμπειριες που μοιραστηκαμε μαζι. Μαζι σου γνωρισα εναν καινουριο κοσμο. Μεσα απο σενα εμαθα πολλα. Δεν εχω παραπονο. Σταθηκες αξιος των προσδοκιων μου και με το παραπανω.Κλεινουμε τωρα 7 χρονια πολυ αρμονικης συμβιωσης.
Τωρα τελευταια η σχεση μας εχει αρχισει να κλονιζεται. Τι σου συμβαινει; Γιατι μου κανεις νερα;Γιατι κολλας συνεχεια; Γιατι δημιουργεις προβληματα εκει που δεν υπαρχουν; Χωρις να σου εχω κανει τιποτα. Οσοι ερχονται σε επαφη μαζι σου, αν και σε εκτιμουν πολυ, με συμβουλευουν οτι ηρθε η ωρα να αλλαξω σελιδα στη ζωη μου. Προσπαθω να τους διαψευσω. Ο,τι προβλημα και να ειχες προσπαθουσα να στο λυσω. Να σε βοηθησω. Σε ετρεξα στους καλυτερους. Σταθηκες και παλι στα ποδια σου.Αντεξες για ακομη μια φορα και ολοι σε θαυμασαν.
Αλλα καθως περναει ο καιρος αισθανομαι οτι σιγα σιγα με εγκαταλειπεις αν και δεν το θελεις. Δεν αντεχεις αλλο. Κανεις υπομονη μεχρι να περασει η οικονομικη κριση. Να μη με αφησεις ξεκρεμαστη. Το καταλαβαινω. Αγκομαχεις. Προσπαθω να μη σε ζοριζω πολυ. Αλλα σε εχω τοσο πολυ αναγκη ρε γαμωτο. Δεν μπορω να ζησω χωρις εσενα. Δε θελω να σε αντικαταστησω. Σε αγαπω τοσο πολυ.Ησουν ο πρωτος μου.
Πλησιαζει η ωρα που θα χωρισουν οι δρομοι μας. Το αισθανομαι. Καθε μερα ολο και κατι καινουριο μου βγαζεις.Καποιο καινουριο προβλημα. Ποσα χτυπηματα νομιζεις μπορω να αντεξω; Εκεινη τη στιγμη θυμωνω. Οργιζομαι. Σε βριζω. Μετα ομως το μετανιωνω. Ηρεμω και ξαναρχιζουμε απο την αρχη. Πιο προσεκτικα καθε φορα για να μην κανω τα ιδια λαθη.
Οι απαιτησεις μου αλλαξαν ομως. Εγινα πιο απαιτητικη.Ημουν μικρη και απειρη οταν γνωριστηκαμε.Τοτε ησουν ο,τι χρειαζομουν. Οχι οτι δε σε θελω και τωρα. Απλα εγω αλλαξα. Εσυ εχεις μεινει πολυ πισω. Νομιζω ο κυκλος μας σιγα σιγα κλεινει.
Δε θα πω, ομως, πρωτη εγω το αντιο.Και να ηθελα, δεν μπορω. Θα περιμενω εσενα. Οποτε εισαι εσυ ετοιμος να μου πεις το αντιο μια για παντα.
Θα το σεβαστω.
Εσυ παντως θα εισαι μεσα στην καρδια μου.


Σε ευχαριστω για ολα, καλε μου υπολογιστη.
Θα φροντισω ο επομενος που θα παρω μετα απο σενα, να σου μοιαζει πολυ, γιατι ειμαι πολυ ευχαριστημενη μαζι σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Το ξερεις οτι σε αγαπαω πολυ. Το ξερεις εισαι το μωρο μου. Το ξερεις οτι ειμαι πολυ δεμενη μαζι σου. Εχουμε περασει τοσα μαζι. Με εχεις βοηθησει σε τοσες δυσκολες καταστασεις. Ησουν παντα διπλα μου. Εικοσιτεσσερις ωρες το 24ωρο. Ταιριαξαμε απο την πρωτη στιγμη.Υπηρχαν και αλλοι πολυ καλυτεροι σου. Αλλα εγω διαλεξα εσενα γιατι μου εκανες το κλικ.Δε ξεχασω ποτε τις εμπειριες που μοιραστηκαμε μαζι. Μαζι σου γνωρισα εναν καινουριο κοσμο. Μεσα απο σενα εμαθα πολλα. Δεν εχω παραπονο. Σταθηκες αξιος των προσδοκιων μου και με το παραπανω.Κλεινουμε τωρα 7 χρονια πολυ αρμονικης συμβιωσης.
Τωρα τελευταια η σχεση μας εχει αρχισει να κλονιζεται. Τι σου συμβαινει; Γιατι μου κανεις νερα;Γιατι κολλας συνεχεια; Γιατι δημιουργεις προβληματα εκει που δεν υπαρχουν; Χωρις να σου εχω κανει τιποτα. Οσοι ερχονται σε επαφη μαζι σου, αν και σε εκτιμουν πολυ, με συμβουλευουν οτι ηρθε η ωρα να αλλαξω σελιδα στη ζωη μου. Προσπαθω να τους διαψευσω. Ο,τι προβλημα και να ειχες προσπαθουσα να στο λυσω. Να σε βοηθησω. Σε ετρεξα στους καλυτερους. Σταθηκες και παλι στα ποδια σου.Αντεξες για ακομη μια φορα και ολοι σε θαυμασαν.
Αλλα καθως ο περναει ο καιρος αισθανομαι οτι σιγα σιγα με εγκαταλειπεις αν και δεν το θελεις. Δεν αντεχεις αλλο. Κανεις υπομονη μεχρι να περασει η οικονομικη κριση. Να μη με αφησεις ξεκρεμαστη. Το καταλαβαινω. Αγκομαχεις. Προσπαθω να μη σε ζοριζω πολυ. Αλλα σε εχω τοσο πολυ αναγκη ρε γαμωτο. Δεν μπορω να ζησω χωρις εσενα. Δε θελω να σε αντικαταστησω. Σε αγαπω τοσο πολυ.Ησουν ο πρωτος μου.
Πλησιαζει η ωρα που θα χωρισουν οι δρομοι μας. Το αισθανομαι. Καθε μερα ολο και κατι καινουριο μου βγαζεις.Καποιο καινουριο προβλημα. Ποσα χτυπηματα νομιζεις μπορω να αντεξω; Εκεινη τη στιγμη θυμωνω. Οργιζομαι. Σε βριζω. Μετα ομως το μετανιωνω. Ηρεμω και ξαναρχιζουμε απο την αρχη. Πιο προσεκτικα καθε φορα για να μην κανω τα ιδια λαθη.
Οι απαιτησεις μου αλλαξαν ομως. Εγινα πιο απαιτητικη.Ημουν μικρη και απειρη οταν γνωριστηκαμε.Τοτε ησουν ο,τι χρειαζομουν. Οχι οτι δε σε θελω και τωρα. Απλα εγω αλλαξα. Εσυ εχεις μεινει πολυ πισω. Νομιζω ο κυκλος μας σιγα σιγα κλεινει.
Δε θα πω, ομως, πρωτη εγω το αντιο.Και να ηθελα, δεν μπορω. Θα περιμενω εσενα. Οποτε εισαι εσυ ετοιμος να μου πεις το αντιο μια για παντα.
Θα το σεβαστω.
Εσυ παντως θα εισαι μεσα στην καρδια μου.


Σε ευχαριστω για ολα, καλε μου υπολογιστη.
Θα φροντισω ο επομενος που θα παρω μετα απο σενα, να σου μοιαζει πολυ, γιατι ειμαι πολυ ευχαριστημενη μαζι σου.
επικό!!!! :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top