Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.

silent song

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Little Broken Heart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Χορευτής και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
slourp, slourp, slourp :look:

Seriously dude? Seriously? What kind of retarded logic is that?
Anyway, sooner or later the day comes, when you can't hide from the things you (haven't) done anymore.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silent song

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Little Broken Heart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Χορευτής και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
οχι αλλη Φυσικη .... ελεος δηλαδη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Ντάξει, τέλεια περάσαμε σήμερα:D
Χαίρομαι που η Νεκταρία σταμάτησε να αγχώνεται και είναι καλά πλέον.:D Χαίρομαι επίσης που τελικά ανακάλυψα πως δεν ζητάω πράγματα που είναι αδύνατον να συμβούν, απλά είναι δύσκολο να γίνουν, όμως μπορώ και τα μοιράζομαι με την τρελή που έχω για κολλητή και θα γίνουν, αργά ή γρήγορα γιατί το πιστεύουμε. Επίσης δεν άξιζε που ασχολούμουν με βλακείες τόσο καιρό, αλλά ευτυχώς που το κατάλαβα. Αν και λίγο αργά η ηλίθια.:P Σιγά μην στεναχωριέμαι κιόλας. Άντε πια, με έπριξε.:pfff:



:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Το ξέρω ότι θα με stalkάρεις.Το ξέρω.Παρόλαυτά όμως εγώ θέλω να το γράψω.

Στεναχωριέσαι.Ναι το ξέρω.Το βλέπω.Το νιώθω.Κι αυτό μου ξεσκίζει την καρδιά.Το ξέρω ότι όταν λέω 2 λεπτά ακόμα ποτέ δεν είναι τόσο.Απλά δεν θέλω να σ'αφήσω.Δεν θέλω.Ποτέ δεν είσαι αρκετή γαμώ το κέρατο.2,5 μήνες είναι.Περίμενε.Αυτό πρέπει να κάνεις.

Έχω σβήσει άπειρες γραμμές.Θα χρειαστώ blog για να τα γράψω όλα.Είναι πολλά αυτά που θέλω να πω,αλλά,όπως κι εσύ,έτσι κι εγώ,πρέπει να περιμένω.Δεν γαμιέται;Superhuman είμαι.Θα την παλέψω.

Anw,συγκεντρώσου προς το παρόν.Έχουμε 1 ολόκληρο καλοκαίρι να κάνουμε αυτά που ονειρευόμαστε.

:cry_x:


Άι στα διάλα, με συγκίνησες νυχτιάτικα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
ωραία.. πάλι μιλήσαμε σήμερα μετά από καιρό. η αλήθεια είναι ότι μου είχες λείψει λίγο..πολύ.. αλλά δεν πάει άλλο αυτή η κατάσταση. θυμάσαι πως ήμασταν? σαν το σκύλο με τη γάτα. για 8 μήνες ακούς? 8 ολόκληρους μήνες. ε οκ, δεν τραβούσε άλλο. ήθελες και χρόνια τρομάρα σου. δε μας έφταναν όλα όσα είχαμε, ήθελες και διάρκεια μη χέσω. ήσουν γλυκός όμως σήμερα, πολύ γλυκός. και τρυφερός. και με συγκίνησες. αλλά, πρέπει να είμαι εκεί, ΒΡΑΧΟΣ, μη λυγίσω πάλι και έχουμε τα ίδια.
φίλοι σου λέει μετά. μ@λακίες!
άμα νιώθεις πράγματα για τον άλλον, άντε κάν' τον φίλο εσύ. ΜΠΟΡΕΙΣ?

σκόρπιες σκέψεις που, GOD, πρέπει κάπου να τις γράψω.

Συγγνώμη για τον παραλογισμό:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Αχ αχ αχ! ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!
@#@#@# την αρρώστια μου. Δεν έπρεπε να πάω προπόνηση.
Νιώθω χάλια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Όσους επιχείλιους έρπητες δεν έβγαλα 19 χρόνια, θα τους βγάζω τώρα κάθε βδομάδα.
Πώς την είδαμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Δεν θέλω να πάω στη δουλειά την Δευτέρα....Δεν θέλω!!!!!!!

υγ. πότε θα έρθει το καλοκαίρι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silent song

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Little Broken Heart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Χορευτής και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
ξαναζεσταμένες πατάτες απλά δεν τρώγονται!!!!;);)
ΤΕΛΟΣ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Bang!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silent song

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Little Broken Heart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Χορευτής και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Κάποιοι άνθρωποι είναι απλά πανέμορφοι.
Τέλος.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top