Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Πουλάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bernadette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Καταραμένη άνοιξη...

Έχω αλεργίες.
Κάθομαι σπίτι επειδή δεν μπορώ να βγω έτσι έξω.
Δεν έχω τι να κάνω.
Βαριέμαι.
Σκέφτομαι τον χωρισμό μου.
Κλαίω.
Με παίρνει ο ύπνος.
Ξυπνάω.
Έχω αλεργίες.
Κάθομαι σπίτι επειδή δεν μπορώ να βγω έτσι έξω.

...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
βαριέμαι :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Saul Tigh on alcohol:

"I'll tell you the secret to avoid hangovers. Don't stop drinking."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Me and you are friends...
You smile, I smile...
You cry, I cry...
You hurt, I hurt...
You jump off a bridge
I'm gonna miss you !!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Καποιοι ανθρωποι εχουν ενα ιδιαιτερο χαρισμα να σου χαλανε τη μερα...δε χρειαζεται να κανουν πολλα...αρκει μια μικρη δοση μαλακιας στον εγκεφαλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Or never start drinking!!

Έλα τώρα... Δεν παίζει αυτό, δυστυχώς. :no:


Σκέψη: Rationality lvl: Restored :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
13 και σήμερα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ο κόσμος χάζεψε... ή εγώ χαζεύω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
1.Εχω δικιο.

2.(Ρε λες να εχει και ο αλλος δικιο; )

3.Οχι, οχι...αποκλειεται.Οσο περναει η ωρα και το σκεφτομαι...ολο και πιο δικιο εχω.


4.Αλλωστε εγω εχω παντα δικιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Με έπιασαν οι ανασφάλειες μου πάλι... Γιατί? Γιατί? :/:

Δεν είμαι καλά! :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γερμανία



Γαλλία



Ιταλία



Ισπανία



Ολλανδία



Βέλγιο



Αγγλία







 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουλάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bernadette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Άντε πάλι, κλείνουν τα μάτια μου...

Bed time.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ΥΓΕΙΑ να έχουμε και όλα καλά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
οοοουυυφφφφ :[
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ονειροπόλος

Νεοφερμένος

Ο Ονειροπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλησπέρα χαιρετώ την κοινότητα του ischool. είμαι 33 χρονών και φοιτώ στο επαλ γιαννιτσών. για μένα είναι όνειρο ζωής και απωθημένο με την καλή έννοια, να καταφέρω να γίνω αστρονόμος αστροφυσικός αυτός είναι και ο λόγος που αποφάσισα να γυρίσω στο σχολείο (για λόγους μετανάστευσης το ειχα παρατήση damn ass). θα εκτιμούσα οποιαδήποτε βοήθεια ή ενημέρωση πάνω στο πώς μπορώ να προετιμαστώ ώστε να τα καταφέρω.
Υ.Σ
το κακό με το επάλ. είναι ότι ή μάθηση και ή προετοιμασία δεν ειναι η ίδια με αυτήν του γενικού λυκέιου για λόγους αυτονόητους αφου έχει να κάνει με ηλικίες απο 30 και πάνω και ανθρώπους που πρέπει να αφιερώνουν τον χρόνο τους σε δουλειά και οικογένεια. είναι 4 χρόνια είμαι στο 2 έτος και ειλικρινά απο τώρα με αγχώνουν η πανελλαδικες.

ευχαριστώ και μόνο που το διαβάζετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
καλησπέρα χαιρετώ την κοινότητα του ischool. είμαι 33 χρονών και φοιτώ στο επαλ γιαννιτσών. για μένα είναι όνειρο ζωής και απωθημένο με την καλή έννοια, να καταφέρω να γίνω αστρονόμος αστροφυσικός αυτός είναι και ο λόγος που αποφάσισα να γυρίσω στο σχολείο (για λόγους μετανάστευσης το ειχα παρατήση damn ass). θα εκτιμούσα οποιαδήποτε βοήθεια ή ενημέρωση πάνω στο πώς μπορώ να προετιμαστώ ώστε να τα καταφέρω.
Υ.Σ
το κακό με το επάλ. είναι ότι ή μάθηση και ή προετοιμασία δεν ειναι η ίδια με αυτήν του γενικού λυκέιου για λόγους αυτονόητους αφου έχει να κάνει με ηλικίες απο 30 και πάνω και ανθρώπους που πρέπει να αφιερώνουν τον χρόνο τους σε δουλειά και οικογένεια. είναι 4 χρόνια είμαι στο 2 έτος και ειλικρινά απο τώρα με αγχώνουν η πανελλαδικες.

ευχαριστώ και μόνο που το διαβάζετε
Καλωσήρθες και καλή δύναμη κι επιτυχία στην επίτευξη των στόχων σου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top