Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Πρέπει να διαβάσω γμτ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
απαλο και γδυτο...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ειμαστε πολυ ωραιο φυλο τελικα....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Τι έκανα; :(
Μάλλον ποτέ δε θα πάρω ειλικρινή απάντηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
τα προλαβα!!!!!! και βρηκα και τελεια θεση!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Δεν μπορει να ηταν..
Αλλα αυτα τα ματια..
Αυτο το χαμογελο..
Οχι, δεν μπορει..
Αλλα κι αν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Γιατί; Γιατί δένομαι έτσι με τα παιδιά των άλλων; :(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
θα πάω τελικά την Δευτέρα να δώσω??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Γιατί; Γιατί δένομαι έτσι με τα παιδιά των άλλων; :(:'(:'(
γιατί θες να γίνεις μανούλα κατά βάθος, το ξέρω ιγώ, νι:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Τι φλασιά έφαγα το πρωί; :confused:
Κι αν όντως ισχύει....
Oh My God...
έχω ήδη καταστραφεί :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
σους. κάνε τώρα πεντέξι που μπορείς:P

Εγώ θέλω να ξαναδώ αυτά που έχω μήνες να δω.. :(

Και πεντέξι δεν θα κανω ποτέ. :blink: Δεν είμαι κουνέλα! :D Δύο και πολλά είναι. Και αργώ ακόμααααα! (έχω γκομενάκια να χτυπήσω, δεν έφτασα στο επιθυμητό νουμεράκι ακόμα, νι :P:P:P:P)

έρχεται το μπαν, το βλέπω.. ο κύριος διαχειριστής θα βγάλει καπνό απ' τ' αυτιά!:crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ΧΑΝΤΕΕΕΕΡ

έλα να διαβάσεις κάτι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
επιτελουςςςς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γιατί μου λείπει τόσο η παλιά μου ζωή; Γιατί νιώθω ότι αλλού ανήκω, αλλά γιατί δεν ξέρω πού;

Γιατί απολαμβάνω την ανεξαρτησία που θα έχω ήδη, αλλά έχω ήδη αρχίσει να νιώθω μία ευγνωμωσύνη έως και τύψεις, για τη συμπαράσταση των δικών μου;

Τελικά ό,τι αγαπάει γυρνάει πίσω; Πρέπει να γυρίσει;

Πού ανήκω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Όπως είχα πει και στην αρχή... "Το 'χω ξαναδεί το επεισόδιο πολλές φορές." :|





Για να δούμε... θα έχουμε καλύτερη τύχη εκεί πάνω; Μπορεί να 'ταν και για καλό οι απανωτές ατυχίες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Τι να κάνω τώρα?Να στείλω εγω για να τελειώνει αυτή η υπόθεση??Αλλα θέλω πραγματικά να την τελειωσω?Γιατί εχω μπει στη διαδικασία να το ξανασκέφτομαι?Μήπως φοβάμαι ότι αλλαξε γνώμη ή ότι δεν θα ακούσω αυτά που νομίζω?
Και με το άλλο θέμα τι γίνεται?Γιατί τόση καθυστέρηση?Είναι φυσιολογικό?Φοβάμαι...Και μετανιώνω...

Θεε μου,δεν αντεχω να σκέφτομαι αλλο..Θα πάθει υπερφόρτωση το λιγοστό μυαλό μου!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Φλασιές! :P

Τι μπορεί να συμβεί αν μια τύπισσα σαν κι εμένα (της αποκλειστικότητας, του σχέση = προσαρμόζουμε τις ζωές μας για να κάνουμε όσο πιο πολλά πράγματα μαζί κτλ) ερωτευτεί και επιδιώξει σχέση με κάποιον "ότι νάναι" στο θέμα σχέσεων (όπως πχ τον πειρατή μας εδώ?)...

Σε πόσο χρονικό διάστημα θα πάει γραμμή για το δαφνί άραγε??? :P:P

[οκ... τα χω κάψει σήμερα!]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Χαίρομαι Αφάνταστα που είμαι αυτή που είμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 60 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top