Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
είμαστε σοβαροί;;;;;;;;;;;;; τι με απέκλεισε τώρα;;;;;;;;; :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariagezz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 239 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Χιονίζει και εδώ ρε παιδιά (που δεν χιονίζει σχεδόν ποτέ :eek:)
Αν το στρώσει, θα πετάξω απο μια χιονόμπαλα σε όλους τους 66,197 φορουμίτες :clapup: Έτσι για να δείτε τι καλός άνθρωπος που είμαι :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
You close your eyes for a brief moment...And in that moment..All your fears..All your pain and agony is gone...
All your dreams and hopes have become reality...And you feel nothing but joy and happiness...

And then someone wakes you from your dream to bring you back to your nightmare...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Χιονίζει και εδώ ρε παιδιά (που δεν χιονίζει σχεδόν ποτέ :eek:)
Αν το στρώσει, θα πετάξω απο μια χιονόμπαλα σε όλους τους 66,197 φορουμίτες :clapup: Έτσι για να δείτε τι καλός άνθρωπος που είμαι :whistle:
χιονίζει αλλά δεν το στρώνει :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αορ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Λοιπόν.Θέλω να περάσω όολα τα μαθήματα τις εξεταστικής ακόμα και αυτά που ΔΕΝ θα δώσω.Θέλω να πω "εξεταστική-τελείωσε"κατι σαν ξόρκι ρε παιδι μου,και απο αύριο να απολαμβάνω τις διακοπές μου.Επίσης θέλω ολες οι γνώσεις να μπουν στον εγκέφαλο με ενα τσιπακι ,απλα ανετα και χαλαρα σαλονικιότικα.Επιπροσθέτως θέλω ενα αουτνι α1 ετσι για να υποδέχεται το σαλόνι του το θεσπέσιο κορμί μου.Μην ξεχάσω να παραλείψω να πω οτι θέλω φέτες κοιλιακούς με μια βδομάδα γυμναστήριο.Α,θέλω επίσης να ΒΙΩΣΩ μια εβδομάδα χωρις ΟΥΤΕ μια υποχρέωση στο κεφάλι μου απολαμβάνοντας το μισό μετρο χιόνι έξω. ---->(κατασταση που επικρατεί στον εγκέφαλο ενος φοιτητή μετά απο ολοήμερο γλέντι πανω απο βιβλία χημείας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.


καλημερα!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Τελικά πόσες πολλές σκέψεις μπορούν να κάνουν ταυτόχρονα 5 άνθρωποι (3 άντρες 2 γυναίκες) όταν βρίσκονται στον ίδιο χώρο;;;;
Σε κάποιο γραφείο… λέει μια κυρία σε ένα κύριο τελικό νούμερο 4711 στρογγυλά 4710…ο κύριος όμως σημειώνει 4711…… Τι γράφεις εκεί 4711 την κολώνια;;;;;λεει ξαφνιασμένη η κυρία....
(Υπήρχε κολώνια 4711)


Αμέσως μετά ακολουθεί συζήτηση για τους απαράδεκτους νομούς στην Ελλάδα….
Σηκώνει ένας άλλος κύριος το γόνατο λες και κάνει γυμναστική και λέει εμ!!! άμα ο Υπουργός κάνει γονατογραφία… Δεύτερο γέλιο από μένα …

και το κορυφαίο τσιτάτο…
Ξέρετε τι είχε πει ο Τσε… λέει η κυρία…. Μας φαίνονται πελώριοι γιατί είμαστε σκυφτοί…. Άμα σκύβεις δεν κάθονται στο σβέρκο σου, όμως απαντάει ένας άλλος κύριος..
Κι εγώ σκεφτόμουν ότι οι πιο απολαυστικοί διάλογοι είναι αυτοί του σουρεαλισμού…και ετσι περνάει ευχάριστα η ώρα ενώ αναμένεις μια απάντηση...σε κάποιο θέμα που σε απασχολεί... και πρέπει να λυθεί....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Math overflow :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Αν ξαναδώ κοτόσουπα θα πηδήξω απ'το μπαλκόνι...γκουχ γκουχ:sick::sick::sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.


:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Μόλις μπήκα απ το καινούριο laptop!!!:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Μόλις μπήκα απ το καινούριο laptop!!!:happy:
Μεγια!! ;) αλλά μην το κάψεις και αυτό! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
εκεινον.παλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top