Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
''Βιαστήκαμε να μεγαλώσουμε,
πιαστήκαμε απο το πλέγμα της ζωής
νομίζοντας πως είναι τριαντάφυλλο
και γεμίσαμε τα νιάτα μας πληγές...

Βιαστήκαμε να αγαπήσουμε,
δώσαμε την καρδιά μας
νομίζοντας πως θα ήταν εύκολο
να την πάρουμε πίσω.,
γεμίζοντας τα μάτια μας δάκρυα...

Βιαστήκαμε να πληγώσουμε,
κρατούσαμε το μαχαίρι,
μα πληγώσαμε αυτούς που δεν έφταιγαν...

Βιαστήκαμε να ματώσουμε,
γράψαμε τα σ' αγαπώ στην αμμουδιά,
μα τα 'εσβησε το κύμα...

Βιαστήκαμε να αποφασίσουμε,
περνόντας λάθος μονοπάτι,
μένοντας σύντομα μόνοι,
μέσα στο σκοτάδι...

Βιαστήκαμε να ονειρευτούμε,
πληγώνοντας την ψυχή μας,
κάνοντας την να κρυφτεί
στις σκιές...

Βιαστήκαμε να τρέξουμε μακριά,
κάνοντας τον εαυτό μας
εναν σύγχρονο δραπέτη ονείρων...

Βιαστήκαμε να παρασύρθουμε
από ένα παραμύθι
που δεν είχε ευτυχισμένο τέλος...

Βιαστήκαμε να ξεχάσουμε,
αφήνωντας τις αναμνήσεις
στην αμμουδιά, για να τις πάρει
το κύμα, η λήθη...

Βιαστήκαμε να μεγαλώσουμε,
πετάξαμε την ζωή μας
σαν μαραμένο τριαντάφυλλο...

Αν υπάρχω, θα σε θυμάμαι... Κι αν χαθώ, μην με ξεχνάς!
Σ΄αγαπώ, κρυφά μέσα μου.''

Πόσο τέλειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
''Βιαστήκαμε να μεγαλώσουμε,
πιαστήκαμε απο το πλέγμα της ζωής
νομίζοντας πως είναι τριαντάφυλλο
και γεμίσαμε τα νιάτα μας πληγές...

Βιαστήκαμε να αγαπήσουμε,
δώσαμε την καρδιά μας
νομίζοντας πως θα ήταν εύκολο
να την πάρουμε πίσω.,
γεμίζοντας τα μάτια μας δάκρυα...

Βιαστήκαμε να πληγώσουμε,
κρατούσαμε το μαχαίρι,
μα πληγώσαμε αυτούς που δεν έφταιγαν...

Βιαστήκαμε να ματώσουμε,
γράψαμε τα σ' αγαπώ στην αμμουδιά,
μα τα 'εσβησε το κύμα...

Βιαστήκαμε να αποφασίσουμε,
περνόντας λάθος μονοπάτι,
μένοντας σύντομα μόνοι,
μέσα στο σκοτάδι...

Βιαστήκαμε να ονειρευτούμε,
πληγώνοντας την ψυχή μας,
κάνοντας την να κρυφτεί
στις σκιές...

Βιαστήκαμε να τρέξουμε μακριά,
κάνοντας τον εαυτό μας
εναν σύγχρονο δραπέτη ονείρων...

Βιαστήκαμε να παρασύρθουμε
από ένα παραμύθι
που δεν είχε ευτυχισμένο τέλος...

Βιαστήκαμε να ξεχάσουμε,
αφήνωντας τις αναμνήσεις
στην αμμουδιά, για να τις πάρει
το κύμα, η λήθη...

Βιαστήκαμε να μεγαλώσουμε,
πετάξαμε την ζωή μας
σαν μαραμένο τριαντάφυλλο...

Αν υπάρχω, θα σε θυμάμαι... Κι αν χαθώ, μην με ξεχνάς!
Σ΄αγαπώ, κρυφά μέσα μου.''

Πόσο τέλειο...

Μηπως κατα τυχη γνωριζεις και ποιος το εγραψε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
I love midnight...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Αν φοβαμαι??? Καθε στιγμη της ζωης μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzeka chocola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tzeka chocola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
τόσο χάλια μέρα σήμερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ElinakiBlouBlou

Νεοφερμένος

Η ElinakiBlouBlou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Γιατί δεν κοιτάς λίγο γύρω σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Γιατί δεν κοιτάς λίγο γύρω σου;

Γιατί δε μπορώ τώρα, στρίβω τσιγάρο και χαζεύω το γάτο μου να ακούει Akcent στη διαπασών...

Σόρρυ ε!

https://www.youtube.com/watch?v=Aj-k8hc1Lh4&feature=share
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzeka chocola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tzeka chocola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Ειχαμε στα χερια μας τον παραδεισο, και τον μετατρεψαμε σε κολαση!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Surt7

Νεοφερμένος

Ο Kelevra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Πες μου γιατί να 'ναι όλα άσχημα μακριά σου, πες μου γιατί να μου λείπει τόσο η αγκαλιά σου, πες μου γιατί τριγυρίζεις μέσα στο μυαλό μου, πες μου γιατί δεν αντέχω πια τον εαυτό μου;;;:(:( :wall:
https://www.youtube.com/watch?v=JELfogZC2eU
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
I miss you so fucking much, if you know who you are :(

ps. Happy, ας τα λέμε... :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Υπομονή 5 ώρες και μετάάάάάάάάάάάά.............

<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • beautiful-bikram-forest-forget-forgive-forgive-people-Favim.com-38263.jpg
    beautiful-bikram-forest-forget-forgive-forgive-people-Favim.com-38263.jpg
    63.4 KB · Εμφανίσεις: 134

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
my darling baby
this is a warning
said that im leaving
on monday morning
youll get no answer
no use in calling..me
cause im leaving on monday morning :pfff::pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.

απλως χαιρομαι που τωρα πια μπορω να δω ποιοι ειναι οι πραγματικοι μου φιλοι, οι ανθρωποι που πραγματικα με νοιαζονται και χαιρονται που ειμαι κοντα τους και αυτο οχι για τα συμφεροντα τους!
δεν εχασα μια φιλια απλως δεν εθελοτυφλω πια, συνειδητοποιησα οτι δεν εχει σημασια ποσο καιρο ξερεις καποιον αλλα το πως ηταν αυτος ο καιρος. Δεν εχει σημασια η διαρκεια αλλα τα συναισθηματα. Ευχαριστω οσους μου σταθηκαν και με υποστηριξαν, ευχαριστω αυτους που θελησαν να με γνωρισουν καλυτερα, ευχαριστω αυτους που μου σταθηκαν οταν τους χρειαζομουν και δεν ηταν μαζι μου μονο για να περασουν την ωρα τους! Οι λικοφιλιες, οι ψευτες, τα ατομα που τους εδειξα σεβασμο ενω τελικα δεν τον ανταπεδωσαν και οσοι δεν εκτιμισαν οταν διπλα τους σταθηκα..με ολη μου την αγαπη ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ .i. (:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
πόσο υπέροχα περάσαμε πάλι?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 10 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top