Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Οι "μέρες"...τελειώνουν....και ξέρω ό,τι πρέπει να πάρω μιάν απόφαση. Πόσο καιρό ακόμα μπορώ να τ'αντέξω? Μέχρι πότε θα "κοροϊδεύω" τον εαυτό μου? Αφού κατά βάθος, ξέρω τι πρέπει να κάνω...ξέρω τι θέλω να κάνω...:(
Πριν 3 ώρες αισθανόμουν υπέροχα...και τώρα...τα ίδια,τα συνηθισμένα...
Παλιότερα, δεν καταλάβαινα γιατί ήμουν έτσι.Τι ήταν αυτό που μ'ενοχλούσε τόσο, Τώρα ξέρω...., κι αυτό είναι και το πρόβλημά μου...,τό ό,τι ξέρω και πρέπει να επιλέξω....:( :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Αύριο έρχεται ο κολλητός μου και πνίγομαι στο διάβασμα. Τι θα τον κάνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Αμα τα μάθει θα μας σφάξει και τις 2 στο γόνατο:P ...Και ξέρεις ε,αμα νευριασει,τη βάψαμεεεεεε!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
:hug: :kissing: :hug: :kissing: :hug: :kissing:


Παλιότερα, δεν καταλάβαινα γιατί ήμουν έτσι.Τι ήταν αυτό που μ'ενοχλούσε τόσο, Τώρα ξέρω...., κι αυτό είναι και το πρόβλημά μου...,τό ό,τι ξέρω και πρέπει να επιλέξω....:( :/:

Συνήθως τα πράγματα είναι καλύτερα όταν βρίσκουμε την αιτία του προβλήματος... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
θελω να εισια καλα, να πας καλα, και να φυγουμε το συντομοτεροοοο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Δεν ενδιαφέρομαι για κανέναν άλλον άνθρωπο και για κανένα άλλο συναίσθημα. Αυτό είχα να το νοιώσω πάρα πολύ καιρό. Κλειστόν προσωρινά για λόγους ''ανακαίνισης'' κι ας μην αλλάξει τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Οι φίλοι μου με αγαπούν. Οι περισσότεροι από αυτούς τουλάχιστον. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
oxoxox!!! ωραια, τωρα αρχισει το γελιο.
φωωωωωωωωςςςςςς!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Οι "μέρες"...τελειώνουν....και ξέρω ό,τι πρέπει να πάρω μιάν απόφαση. Πόσο καιρό ακόμα μπορώ να τ'αντέξω? Μέχρι πότε θα "κοροϊδεύω" τον εαυτό μου? Αφού κατά βάθος, ξέρω τι πρέπει να κάνω...ξέρω τι θέλω να κάνω...:(
Πριν 3 ώρες αισθανόμουν υπέροχα...και τώρα...τα ίδια,τα συνηθισμένα...
Παλιότερα, δεν καταλάβαινα γιατί ήμουν έτσι.Τι ήταν αυτό που μ'ενοχλούσε τόσο, Τώρα ξέρω...., κι αυτό είναι και το πρόβλημά μου...,τό ό,τι ξέρω και πρέπει να επιλέξω....:( :/:

πύλη μου, αφου κατάλαβες τι είναι αυτό που σε κάνει πραγματικά ευτυχισμένη και ξέρεις πως μπορείς να το κάνεις πραγματικότητα....... τότε πάρε την απόφαση και κάντο πράξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ξέρω πια ότι αυτό που έχουμε δε θα κρατήσει για πάντα... ούτε καν για κάμποσο ακόμα... αλλά αποφάσισα πλέον να το απολαύσω... κι όσο πάει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
να πάω για καφέ με τα παιδιά από το στέκι?? να μην πάω?
αν θα πάω όμως θα κάτσω καμιά ώρα το πολύ, δηλαδή κατά τις 10+30 θα πρέπει να φύγω.... είναι και μια ωρα και κάτι δρόμος......
αχ γιατί να δίνω αυριο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
τα κοριτσια θα ειναι εξω οταν σχολασω?????:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ξέρω πια ότι αυτό που έχουμε δε θα κρατήσει για πάντα... ούτε καν για κάμποσο ακόμα... αλλά αποφάσισα πλέον να το απολαύσω... κι όσο πάει...

Καταλαβαίνω απόλυτα τι εννοείς.. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν ξέρω.. :/:

(αγκαλίτσες όσες θες όμως! :bigarmhug)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δεν ξέρω.. :/:

(αγκαλίτσες όσες θες όμως! :bigarmhug)


αχχχ...
Είδωμεν, λοιπόν, βάστα με να σε βαστώ!!! :)

:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
:bigarmhug

Αξίζει όμως... ε;






ή όχι;



:worry:

Αξίζει... ακόμα και αν στο τέλος πονέσει :)

Στην τελική μπορεί να μην πονέσει καθόλου και να μείνεις με υπέροχες και γλυκιές αναμνήσεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αυτό σίγουρα!!!

Άρπα κι εσύ μία!!!

:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Δεν έχω καταλάβει ακριβως...Τι πρόβλημα έχεις??????!!!!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
:kissing: :bigarmhug :hug: :kissing: :bigarmhug :hug:

Στις κουκλίτσες από πάνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top