Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
είμαι ευτυχισμένη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
like:τα πρώτα 20e με την αξία μου
dislike:τα πρώτα χριστούγεννα χωρίς εσένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.

Tzeka chocola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tzeka chocola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Γλυκό μου κρεβατάκι , δεν θα αφήσω να μας χωρίσουν ξανά!! <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
ευτυχία είναι δυο άνθρωποι σε έναν με αυτή τη χαζή βεβαιότητα ότι θα είστε πάντα έτσι ένα. Σπανιότατο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Είμαι ένα λάθος της φύσης. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατί τα κάνεις αυτά μωρέ?Αμάν:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzeka chocola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tzeka chocola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
και αν ο κόσμος καταστραφεί το 2012 και εγώ δεν δώσω Πανελλήνιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwnnaki

Νεοφερμένος

Η ιωαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
θελω να βγαλω πανω απο 17,5 στο τριμηνο!!! ζηταω πολλα??? ολα τα αλλα μου πανε τοσο καλα!! με τις κολλητες μου ειμαι πολυ καλα... με το αγορι μ τα εχουμε σχεδον 8 μηνες και αυτη η περιοδος ειναι η καλυτερη...!!!! το μονο που θελω αυτη τη στιγμη ειναι να τα παω καλα στο σχολειο για να ειμαι τρισευτυχισμενη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από _elena_:
θελω να βγαλω πανω απο 16.000 να περάσω στην σχολή που θέλω!!! ζηταω πολλα??? ολα τα αλλα μου πανε τοσο χάλια!! με τις κολλητες μου είμαι σχετικά μακρυά... με το αγορι μ τα εχουμε σχεδον 1 χρόνο και είναι και αυτός μακρυά και αυτη η περιοδος ειναι η χειρότερη.!!!! το μονο που θελω αυτη τη στιγμη ειναι να ξαπλώσω στο κρεβάτι και να κοιμηθώ για 15 ώρες για να ειμαι τρισευτυχισμενη!!!
:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
θελω να βγαλω πανω απο 17,5 στο τριμηνο!!! ζηταω πολλα??? ολα τα αλλα μου πανε τοσο καλα!! με τις κολλητες μου ειμαι πολυ καλα... με το αγορι μ τα εχουμε σχεδον 8 μηνες και αυτη η περιοδος ειναι η καλυτερη...!!!! το μονο που θελω αυτη τη στιγμη ειναι να τα παω καλα στο σχολειο για να ειμαι τρισευτυχισμενη!!!


-.-
Το μόνο που θέλω είναι καομπόικες μπότες...Όλα τα άλλα, ευτυχώς,είναι σε τάξη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwnnaki

Νεοφερμένος

Η ιωαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
χαχαχαχαχα!!!!! :P αν ψαξεις λιγο θα βρεις πολλες και ωραιες μποτες!! :thumbsup:και πολυ οικονομικες!!! ψαξε!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Είμαι ένα λάθος της φύσης. :(

Μπορεί να είσαι, μπορεί και όχι. Δεν είναι δικό σου λάθος που δημιουργήθηκες έτσι, αλλά του δημιουργού σου ( πως φαίνονται οι επιρροές από τον Cavil του Battlestar Galactica)

Η δική σου ευθύνη αρχίζει από τη στιγμή που εξελίσσεσαι. Οι πράξεις σου είναι δική σου ευθύνη και πρέπει να ζήσεις με αυτές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.



MUST...NOT...PROCRASTINATE :mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Μπορεί να είσαι, μπορεί και όχι. Δεν είναι δικό σου λάθος που δημιουργήθηκες έτσι, αλλά του δημιουργού σου ( πως φαίνονται οι επιρροές από τον Cavil του Battlestar Galactica)

Η δική σου ευθύνη αρχίζει από τη στιγμή που εξελίσσεσαι. Οι πράξεις σου είναι δική σου ευθύνη και πρέπει να ζήσεις με αυτές.

Δεν επιρρίπτω ευθύνες για τις πράξεις μου στη φύση, λέω απλώς ότι με έπλασε λάθος. Και δεν το λέω καν εγώ. -.-' Είμαι λάθος της φύσης κατά γενική ομολογία. Αν θες να αλλάξουμε τη φύση σε δημιουργό, fine by me. Το νόημα δεν αλλάζει. Έγινε λάθος anyway!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.


Όλοι μας πιστεύουμε πως το νερό είναι ανεξάντλητο.. Ας φανταστούμε όμως πως θα είναι η ζωή μετά από μερικά χρόνια..σε τι συνθήκες θα ζουν τα παιδιά μας.. Εμείς θα είμαστε υπεύθυνοι γι'αυτή την κατάσταση. Ένα βίντεο που αξίζει και μπορεί να μας ευαισθητοποιήσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Θα αλλάξω σαμπουάν... Πάχυνα τελευταία και φταίει αυτό, αφού στην ετικέττα λέει: "για περισσότερο όγκο"! Από αύριο θα λούζομαι με απορρυπαντικό πιάτων, αυτό που αφαιρεί όλα τα λίπη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top