Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
:bigarmhug :bigarmhug

και για τις δύο! :)

:group:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Το να έχεις ζωή και να μην ασχολείσαι κατινίστικα με των άλλων τελικά είναι ένα προτέρημα που λίγοι έχουν. Get a life!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ μπορώ να συμμετάσχω στο free hugs campaign? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Βαριέμαι, νυστάζω και ζεσταίνομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ουι ουιιιιιιιι!!!!!
χαχαχα!!!!
μαρεσει μαρεσειιιιιι!!!!

και το αυριανο θαμαρεσει κιαλλοοοοοοο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
κατι χανω.........αλλα που θα παει θα το βρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Άλλη μια μέρα και μετά ...Διακοπές! :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Πως τα καταφερνω καθε φορα και πνιγομαι σε μια κουταλια νερο; πφφφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Από την μέρα που έγινα μέλος, έχουν αλλάξει πάρα πολλά πράγματα στην καθημερινή μου ζωή! :hmm: :hmm: :hmm: Μάλλον αρρώστησα...!!!
Πάσχω από "e-steki-τιδα" ή "ηστεκίτιδα"...:worry: :worry: :worry:

Αναρωτιέμαι εδώ κ μέρες, τι είναι αυτό που κάνει όλους εμάς...να είμαστε "κολημμένοι" μπροστά στην οθόνη ενός Η/Υ ?

Είμαι γενικότερα,άνθρωπος των άκρων,( ή πολύ καλά... ή φρίκη//////ή ύπνος με τις ώρες...ή ατελείωτα ξενύχτια ///// ή πείνα μέχρι θανάτου...ή φαγητό μέχρι σκασμού///// ή δουλειές μέρα νύχτα...ή το χάος /// ή τρελλά ερωτευμένη...ή απίστευτα μόνη :mpinelik: :boxing: :beating: :mpinelik: ) αλλά τώρα έχω ξεφύγει εντελώς !!!

Μέχρι και laptop αγόρασα ( ασύρματο ?), γιατί τσακωνόμασταν οικογενειακώς ποιός θα προλάβει...!!!

Είμαστε τελικά,τόσο μόνοι οι άνθρωποι?
Δεν ξέρω , υποθέτω ότι ο καθένας έχει τους λόγους του.:hmm: :hmm: :hmm: ¨
Ίσως "εδώ" , ανοιγόμαστε ευκολότερα , είμαστε "κρυμμένοι" . Άλλωστε, εκ του ασφαλούς ,όλα είναι διαφορετικά!!!
Λέμε κάτι για ένα θέμα , κι αν δεν θέλουμε δεν ξαναμιλάμε!
" Εμφανιζόμαστε" κι "εξαφανιζόμαστε" όποτε γστρ με.

Αυτό είναι το πρόβλημα τελικά?
Η "ελευθερία" μέσα στις σχέσεις των ανθρώπων ( ερωτικές,φιλικές...), είναι τόσο δύσκολη "υπόθεση" ....???????????? :/: :/: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Είναι το πρώτο φόρουμ που μπαίνεις Πυλάκι; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Να σου ζησει.. :clapup:
Μπορει να μην ειμαστε πια μαζι :/:, αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν μπορω να χαρω με την χαρα σου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
δεν θέλω να φύγω..μου λείπει ήδη... :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Έβαλε φοβερό κομμάτι τώρα.. και ήταν φοβερά κι απόψε.. και είμαι τόσο πολύ ερωτευμένη μαζί σου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Με κηνυγαει καταρα, δεν παιζει αλλη περιπτωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
επιδειξιομανια λεγεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
επιτελους εβρεξε και μας δροσισε λιγακι:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
τελικα αυτη η λιστα αποκλεισμενων ειναι πολυ καλη!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
νανι κουκι νανι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Εδω και 3 εβδομάδες προσπαθώ να με πεισω και να τους πείσω ότι είμαι καλά.Δεν είμαι.Αλλα δεν μπορω πια να ακουω τους πάντες να λένε τα δικά τους."Μην ανησυχεις,ωραία κοπέλα είσαι,θα γνωρίσεις πολλους ακόμη,καλύτερα που χωρίσατε,δεν σου αξιζε,δεν φταις εσυ,αυτος εχει πρόβλημα κτλ"..Μα καλά κανεις δεν καταλαβαίνει ότι δεν με νοιαζει ποιανου ήταν το πρόβλημα???!!Με νοιαζει που δεθηκα ξανα με εναν ανθρωπο.Δεν προκειται να το ξανακάνω όμως.Τελείωσε για μένα.Απλά τελείωσε.
Το μόνο που θέλω είναι μια αγκαλιά για να κλάψω...Γιατι κανεις δεν το καταλαβαίνει?
Δεν θέλω προξενιά και παρηγοριές...
Μια αγκαλιά μου 'χει λείψει..Μονο αυτο..

:( :'( :'( :'( :'( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top