Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Aαααά.
Που θα πάει,
θα γυρίσει ο τροχός,
θα μπιιιιιιπ και ο φτοχός:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Aαααά.
Που θα πάει,
θα γυρίσει ο τροχός,
θα μπιιιιιιπ και ο φτοχός:P

Απο τα 15 αυτα σκεφτεσαι ρε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ευτυχως, ΠΡΟΛΑΒΑ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Εδώ και κάτι χρόνια τα σκέφτομαι αυτά bill:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Το μόνο που δεν ήθελα για σένα ήταν να πληγωθείς.
Με κυνηγάει φαίνεται κι εμένα μια κατάρα...






:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τελικά είναι λυκάνθρωποι οι μεσήτες, πώς αντιμέτοπήζουν έτσι τον κόσμο; σαν ζώα!!!!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
τι καλα επιτελους θα ξεκουραστω σημερα απο το σκ:worry:
χτες δεν προλαβα να κατσω λεπτο:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Γιατι πρεπει να ειμαι συνεχεια η του υψους η του βαθους;;; Σε ΟΛΑ;;;;;;

Σοβαρα τωρα, ειναι κατι που με απασχολει ΠΟΛΥ καιρο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εμενα παντως μαρεσει να ειμαι των ακρων σε καιρια πραγματα...
αν αυτο σε κανει να νιωθεις καλυτερα...
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Θενκς.. Σε καποια πραγματα κι εμενα μου αρεσει. Σε αλλα ομως οχι και δεν το ελεγχω πια. Ειτε αισθανομαι τελεια ειτε απαισια. Ειτε με λατρευω ειτε με μισω. Ειτε ειμαι γεματη ενεργεια ειτε θελω να κατσω ανασκελα να σαπισω. Ειτε να κανω κατι τελεια ειτε να μην το κανω καθολου. Ειτε να βγω εξω να διασκεδασω να περασω φοβερα ειτε να κατσω σπιτι να κλαψω τη μοιρα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Γιατί εχουν βαλθεί όλοι να μου βρουν νεο αμόρε??!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Θενκς.. Σε καποια πραγματα κι εμενα μου αρεσει. Σε αλλα ομως οχι και δεν το ελεγχω πια. Ειτε αισθανομαι τελεια ειτε απαισια. Ειτε με λατρευω ειτε με μισω. Ειτε ειμαι γεματη ενεργεια ειτε θελω να κατσω ανασκελα να σαπισω. Ειτε να κανω κατι τελεια ειτε να μην το κανω καθολου. Ειτε να βγω εξω να διασκεδασω να περασω φοβερα ειτε να κατσω σπιτι να κλαψω τη μοιρα μου.

νομιζω πρεπει να τα κανεις και τα δυο, για να ισορροπησεις.
δε μπορει να σου συμβαινει κατι τραγικο και συ να μην κλαψεις.
ομως μετα παρε απλα "τα πανω σου" και δειξτους..!
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
θελω να κοιμηθω.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Έχω πονοκέφαλο με τις εργασίες και αύριο θα τρέχω μέσα στη ζέστη για την παρουσίαση. Μπορώ να πηγαίνω για ποτό και μπάνιο κάθε μέρα και τα μαθήματα να περαστούν μόνα τους????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
νομιζω πρεπει να τα κανεις και τα δυο, για να ισορροπησεις.
δε μπορει να σου συμβαινει κατι τραγικο και συ να μην κλαψεις.
ομως μετα παρε απλα "τα πανω σου" και δειξτους..!
;)
Μα τα κανω και τα δυο. Συνεχως. Μια το ενα μια το αλλο. Τις περισσοτερες φορες χωρις αφορμη, απλα ετσι μου βγαινει, εχω συνεχεια ανεβοκατεβασματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Έχω πονοκέφαλο με τις εργασίες και αύριο θα τρέχω μέσα στη ζέστη για την παρουσίαση. Μπορώ να πηγαίνω για ποτό και μπάνιο κάθε μέρα και τα μαθήματα να περαστούν μόνα τους????


Αν βρεις τον τρόπο στειλε μου ενα πμ,με ενδιαφέρει!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Αν βρεις τον τρόπο στειλε μου ενα πμ,με ενδιαφέρει!:P

Θα σε έχω στα υπόψην μου μην ανχώνεσαι! Το ψάχνω ακόμα ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
όταν θέλεις κάτι πολύ το σύμπαν συνομωτεί υπέρ ή εναντίον σου τελικά;:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Φοβάμε, πρώτη φορά χρεισημοποιώ κάτι πίσω απο την πλάτη κάποιου, συνήθως το κάνω χύμα, ισως άν έκανα ανταλαγή 1 πρώς τρεια;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τι να κανω για να περαση η ωρα; Μηπος να πλυνω τις μποτες μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top