Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ωχ...:/:
Μέχρι στιγμής από ότι ξέρω τουλάχιστον στο δικό μου δεν είχαν τίποτα. Πώς τα βλέπεις τα πράγματα Άννα?

Ιδέα δεν έχω! Διάβαζα τα νέα της ημέρας και το έψαξα και βρήκα σε αξιόπιστο σάιτ ότι το παιδαγωγικό της Φλώρινας έχει κατάληψη, αλλά δεν υπάρχει ανακοίνωση στο σάιτ της σχολής και 1/9 έγινε ανανέωση στο πρόγραμμα της εξεταστικής. Μακάρι να μην ήταν έγκυρη η είδηση. :(

Θα τηλεφωνήσουμε να μάθουμε, ούτως ή άλλως δεν αλλάζει κάτι. Τα ίδια πράγματα θα έχω να διαβάσω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Σε ορισμένα άτομα θέλω τόσο πολύ να φωνάξω Get a life.
Κρίμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.

Ν


:(:(:(:(:(:(:(:(:(

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Με κολάζετε με τις σοκολάτες σας, θέλω να κάνω δίαιτα σας λέω. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Με κολάζετε με τις σοκολάτες σας, θέλω να κάνω δίαιτα σας λέω. :pfff:

:mad::mad:

Δεν κάνεις δίαιτα .-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Δε θυμάμαι να σε ρωτήσαμε. :pfff:

Δεν χρειάζεται να με ρωτήσετε... Επεμβαίνω αυτεπάγγελτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
:mad::mad:

Δεν κάνεις δίαιτα .-
Μπα? Από πότε ενδιαφέρεστε κύριε? Εσείς δεν μας λέγατε εκσκαφέα? :cry_x:
Δε θυμάμαι να σε ρωτήσαμε. :pfff:
Ακριβώς! Θα γίνουμε κορμάρες και άσε τον να λέει! Ζηλεύει εμάς τις θεές, κατάλαβες?:P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται να με ρωτήσετε... Επεμβαίνω αυτεπάγγελτα :P

Στο τμήμα ζωικής παραγωγής είστε κι έχετε έλλειψη από ...αγελάδες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Στο τμήμα ζωικής παραγωγής είστε κι έχετε έλλειψη από ...αγελάδες; :P

Είδες εκμετάλλευση? Όταν ξεμένει από αγελάδες με θυμάται! :cry_x:

Εμείς φταίμε που σου δώσαμε απλόχερα την φιλία μας!:pfff:


Να πάμε στο Κουβεντούλα γτ είμαστε οφ?? :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Τστστ διαιτες και βλακείες..Να κάνουν όσοι χρειάζονται(όπως εγώ) για να πάνε μοντέλα λέμε τώρα στη σχολή και όχι εσείς.:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Μπα? Από πότε ενδιαφέρεστε κύριε? Εσείς δεν μας λέγατε εκσκαφέα? :cry_x:

Όχι, δεν σας λέγαμε εκσκαφέα!!(Για χιλιοστή φορά) Αν παρακολουθούσατε την συζήτηση και δεν χαζεύατε αλλού, θα καταλαβαίνατε τι είχα πει... :P

Και FYI, ανέκαθεν ενδιαφερόμασταν :pfff:

Ακριβώς! Θα γίνουμε κορμάρες και άσε τον να λέει! Ζηλεύει εμάς τις θεές, κατάλαβες?:P:whistle:

Μα είστε ήδη κορμάρες και θεές... Δεν σας ζηλεύω, αντιθέτως προσπαθώ να σας απαλλάξω από ανούσιο κόπο...

Στο τμήμα ζωικής παραγωγής είστε κι έχετε έλλειψη από ...αγελάδες; :P

Ξέρετε σε ποιο τμήμα είμαστε... :mad:

Είδες εκμετάλλευση? Όταν ξεμένει από αγελάδες με θυμάται! :cry_x:

Εμείς φταίμε που σου δώσαμε απλόχερα την φιλία μας!:pfff:

Νομίζω έχω ήδη απαντήσει και σε αυτό πρακτικά... Κι αντί να φωνάζετε για εκμετάλλευση θα έπρεπε να χαίρεστε που με έχετε φίλο και σας προσέχω έτσι...


Υγ. Πόσο μου αρέσει όταν μου κάνετε combo επίθεση...:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Μπράβο μου. Καλά τα κατάφερα πάλι. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Τι έγινε? :console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Ε και τι να κάνω καλέ μου?Κωλοτούμπες?!Εγώ φταίω που 3 πουλάκια κάθονται?:P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Μπορείτε να πραγματοποιείτε μόνο μια αναζήτηση κάθε 120 δευτερόλεπτα. Ξανά δοκιμάστε σε 30 δευτερόλεπτα.

:verymad:


:stupid:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Σκέψη 1: Μη μου πιπιλάτε το μυαλό και με κάνετε να σκέφτομαι πράγματα που δεν ισχύουν! Πφφφφ!!!!!

Σκέψη 2: "Νομίζω οτι μόνο όταν πίνεις λες την αλήθεια και αυτό που αισθάνεσαι!" Ισχύει;

Σκέψη 3: "Que sera sera whatever will be will be, the future's not ours to see, que sera sera..." Και τι δεν θα έδινα για να ρίξω μια μικρή κλεφτή ματιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top