Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Στηριζεις φιλους οταν εχουν αναγκη....,εισαι στο πλευρο τους με οποιοδηποτε κοστος -και το κανεις με ολη σου την καρδια- και οταν εσυ τους θελεις διπλα σου να σου γυρνανε την πλατη στην ψυχρα...:/:
σε καταρακωνει αυτο ή οχι...:(

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Περιμενω κατι πολυ σημαντικο σημερα, αλλα το βλεπω να αργει:(... Δεν πειραζει, συνηθισμενα τα βουνα στα χιονια:p!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Περιμενω κατι πολυ σημαντικο σημερα, αλλα το βλεπω να αργει:(... Δεν πειραζει, συνηθισμενα τα βουνα στα χιονια:p!!
ευχομαι να ερθει a.s.a.p!!!!!!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
ευχομαι να ερθει a.s.a.p!!!!!!!!!!!!!:)
Σ'ευχαριστω πολυ:)!! Μιας και δεν εχει ερθει ακομα ομως, το μονο που μπορω να κανω ειναι να περιμενω...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Σ'ευχαριστω πολυ:)!! Μιας και δεν εχει ερθει ακομα ομως, το μονο που μπορω να κανω ειναι να περιμενω...:/:

Νταξει μωρε...συνταξιουχος εισαι αλλωστε...εχεις ελευθερο χρονο...:D δες το κι ετσι...:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Αν δε μπορεις να τηρησεις κατι, τοτε μην το διατυμπανιζεις ρε μ@@@@α!! Εχουμε και σημαντικοτερα πραγματα να κανουμε, απο το να περιμενουμε να εκπληρωσεις τις ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ σου... Αθανατη Ελλαδαρααααααααα!!

Υ.Γ: Καιρο ειχα να πιω τοσο:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
τελειωνει το καλοκαιρι....:(:(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Γύρω μου και πρόσωπα και πράγματα
Με κοιτάνε μέσα απ' τα χαλάσματα
Τα γέλια βάζουμε ή βάζουμε τα κλάματα

Γύρω μου οι τοίχοι με συνθήματα
Αν είχαν δικά μου συναισθήματα
Θα είχαν όλα γκρεμιστεί μπροστά σου τώρα εδώ
Να με ξανάχτιζες εσύ απ' την αρχή να ζω

Γιατί ήρθε η ώρα να ζήσω το τώρα
Για πάντα μαζί σου ορκίζομαι ορκίσου
Μπορείς και μπορώ το κάθε κενό να γεμίζει με μια ηχώ
Σ' αγαπώ, σ' αγαπώ, σ' αγαπώ, σ' αγαπώ

Γύρω μου και πρόσωπα και πράγματα
Μέσα μου το χάος και τα θαύματα
Στα χέρια σου όλα τα χαρίζω πάρτα από εδώ
Αυτά τα χέρια μονάχα μπορώ να εμπιστευτώ

Γιατί ήρθε η ώρα να ζήσω το τώρα
Για πάντα μαζί σου ορκίζομαι ορκίσου
Μπορείς και μπορώ το κάθε κενό να γεμίζει με μια ηχώ
Σ' αγαπώ, σ' αγαπώ, σ' αγαπώ, σ' αγαπώ

Γιατί ήρθε η ώρα να ζήσω το τώρα
Για πάντα μαζί σου ορκίζομαι ορκίσου
Μπορείς και μπορώ το κάθε κενό να γεμίζει με μια ηχώ
Σ' αγαπώ, σ' αγαπώ, σ' αγαπώ, σ' αγαπώ
Σ' αγαπώ:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Να τελειώνει να πάρουμε τη σειρά μας. :happy:

Δε βαρέθηκα, αλλά πρέπει να περάσει χρόνος να μπουν κάποια πράγματα στη θέση τους. :( Με κουράζει η αναμονή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cfj

Νεοφερμένος

Ο cfj αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
περίεργη νύχτα... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αναρωτιέμαι μέχρι πότε το προφιλ μου θα γράφει αυτόματα πως είμαι 24...

αφού είμαι 25....

Προφανώς περιμένει μέχρι να τα κλείσω... :D

Ε δε με χαλάει....

άλλωστε έχουμε 2 μηνάκια ακόμα....

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Μερικοι ανθρωποι δεν προκειται να αλλαξουν ΠΟΤΕ... Και ειναι τοσο ασχημο αυτο, οταν εχουν το ιδιο αιμα με εσενα:(!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Άμα κάποιος που είσαι δεμένος μαζί του σου ανακοινώνει ότι φεύγει..δεν θα τον ξαναδείς ποτέ ξανά, τότε καταλαβαίνεις την αξία του.
Αλλά η αγάπη σου προς εκείνον και η άρνηση της αποχώρησης, τον κάνει να μείνει εδώ μαζί σου.
Τι ωραία που είναι η ζωή ώρες ώρες. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Επειδη πολυ στεναχωρια εχει πεσει, ας γραψω και κατι χαρουμενο... Περασα το δυσκολοτερο μαθημα του ετους μου (και πιθανοτατα της σχολης μου) με την πρωτη!! Μπορει να φτυσαμε αιμα, αλλα τουλαχιστον περασαν ΟΛΑ τα ατομα της ομαδας μου... Ειμαι πολυ χαρουμενος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τι μάθημα; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top