Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
βρήκα τα σποράκια - μια ντουζίνα ηλιόσπορα - εκεί που τα είχα φτύσει :P από το φιλικό με την χετάφε, κανά δυο βδομάδες πριν (μπορεί και παραπάνω), ούτε το στάδιο δεν καθαρίζουν πριν από ευρωπαϊκό ματς, πάει θα το κλείσουμε το μπουρδέλο μου φαίνεται.

ΑΕΚάρα ολέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Πλάκα κάνεις τώρα;; :eek:
Πρέπει να είσαι Σαββατογεννημένη, αλλιώς δεν εξηγείται τέτοια τύχη! :hmm:

Καθόλου πλάκα - και για την ακρίβεια, μετά τον tsarachaf είμαι ο πιο άτυχος άνθρωπος που γνωρίζω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
Όνειρο γλυκό και ξένο
και παντοτινά χαμένο
σε κρατώ στο νου μου ακόμα
σαν τριαντάφυλλο στο στόμα

Πέρασες όπως περνούνε
όσα δε θα ξαναρθούνε
σε κρατώ στο νου μου ακόμα
σαν τριαντάφυλλο στο στόμα

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Διακοπές και πάλι.......Ρόδο και Κρήτη σας έρχομαι....!!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Κλεοπάτρα γιατί άλλαξες όνομα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Διακοπές και πάλι.......Ρόδο και Κρήτη σας έρχομαι....!!!!:clapup::clapup::clapup:

Καλά να περάσεις!:clapup:
Δεν ξέρω για την Ρόδο, αλλά η Κρήτη είναι υπέροχη, θέλω τόσο πολύ να ξαναπάω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Κλεοπάτρα γιατί άλλαξες όνομα; :hmm:
Γιατί το βαρέθηκα και ήθελα μια αλλαγή.:redface:

Δεν είναι καλό; :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Καλά να περάσεις!:clapup:
Δεν ξέρω για την Ρόδο, αλλά η Κρήτη είναι υπέροχη, θέλω τόσο πολύ να ξαναπάω!

Χα χα!!!! Να 'σαι καλά αλλά ενα κομμάτι του εαυτού μου κατάγεται από Κρήτη και η μεταπτυχιακή μου είχε σχέση με την Κρήτη....
Τυχαίο;;;; Δεν το νομίζω!!!!!
Και η Ρόδος είναι πολύ όμορφη!!!!!

Μετράω αντίστροφα τις ώρες!!!!!
Τικ, Τακ!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
λοιπόν, σε δέκα μέρες πρέπει να ήπια 20 κιλά μπύρα, 7 κιλά κρασί, 2 κιλά τσίπουρο, πρέπει να έφαγα 5 κιλά χοιρινό, 3 κιλά πατάτες τηγανητές, 3 κιλά φέτα πρόβεια, 5 κιλά ντομάτοαγγούρια καμμιά 30αριά κομμάτια χορτοπιτοτυρόπιτα και έχασα και 2 κιλά από οριακό βάρος.
αφήστε τους διαιτολόγους και πιάστε το μυστρί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γενεύη - Μιλάνο. Δύο επιλογές:

  • Παίρνεις το Eurocity: σταματάει στα μεγάλα αστικά κέντρα μόνο, δεν θες αλλαγές τρένων. Διάρκεια: 3:53
  • Παίρνεις τον "καρβουνιάρη": σταματάει σε κάθε χωριουδάκι. Διάρκεια: θα έχεις πάρει σύνταξη
Φθηνότερο: φυσικά το eurocity, που είναι το απολύτως λογικό. Όχι σαν τον ΟΣΕ που έχει τον καρβουνιάρη να κάνει 42 ώρες και το "φθηνό" εισιτήριο να έχει φτάσει στα ύψη.

Schweizer Züge sind eh super!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
agua y sed... :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Να θυμηθώ να μην ξεχάσω, τι έχω ξεχάσει να θυμηθώ. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Θεέ μου δώσε μου δύναμη πριν χάσω το μυαλό μου. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ο μάηκ ο φασολάκης έκανε κακό ποστ.
Γιατί κακέ μάηκ φασολάκη έκανες κακό ποστ;
Τώρα εγώ θα το σβήσω για να μην παρεξηγηθεί κανείς, κακέ μάηκ φασολάκη.
Και εσύ τιμωρία μαηκ φασολάκη.


υγ. οία ομοιότης με γνωστούς παιδικούς ήρωες είναι τυχαία. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
(σσ: μετά από έντιτ)

you can't always get what you want..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Όμορφα...: ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
αν ξερω τι ειναι αγαπη οφειλεται σε σενα...<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Να, λοιπόν, τι θα πει απόλυτη χημεία ανάμεσα σε δύο ανθρώπους! :D Τι καλά!




υγ: Έλα ύπνε, πάρε με! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Παράξενη που είσαι βρε ζωή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top