Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
εκανα

γυρισα

πηγα

βασανιστηκα

θα πεθανω και θα με ψαχνετε
αγαπαω



...

Kαλά νταξ, μην υπερβάλλεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
σκεψεις...σκεψεις...συνεχεια σκεφτομαι.κανω και τιποτα αλλο;σκεφτομαι και μελαγχολω...αυτοι που θα ηθελα να ειναι διπλα μου δεν ειναι και εγω θελω να τρεξω κοντα τους....τι ωραια περασαμε...!!σκεφτομαι και το χαμογελο χανεται απο τα χειλη μου....



ωπ!!γιναμε και ποιητες τωρα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
μα πού ήταν κι αυτός καλέ, στα βουνά τον έψαχνες??...
να σου φέρω αν είναι κανένα ταπεράκι?... :worry: πες μου μόνο που να το στείλω...

:)

υγ: καλά να πάθετε εσείς οι ερωτευμένοι.. :P

οχι στον πειραια,με τα ποδια ειναι τοσο τεραστιος:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mouk

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας Μικρούτσικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
"σ' αγαπάω και φεύγω, με κοιτάζεις να τρέχω
πόσο θάρρος καρδιά μου, απαιτεί να μη σε έχω
τώρα ότι κι αν πεις για τους δυο μας, είναι αργά "
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Πώς γίνεται να με έχεις κάνει να αισθάνομαι τέτοια ντροπή ?Πώς ?Πώς με ρεζίλεψες έτσι γ@μω!Πω ρε θεε μου αν είναι δυνατον !:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Πώς γίνεται να με έχεις κάνει να αισθάνομαι τέτοια ντροπή ?Πώς ?Πώς με ρεζίλεψες έτσι γ@μω!Πω ρε θεε μου αν είναι δυνατον !:'(:'(
Ποιος μ*****ς σε πείραξε να του σπάσω τα ποδαράκια; :angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
to my D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αρρώστησα.:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
χμμ.. :hmm:
τί να φάω??....



(^^περαστικά σου theodora!!..)
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Τα ωραιότερα ταξίδια γίνονται με τα όνειρα , τα βιβλία και την μουσική ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Eρωτεύτηκα ...και σκέφτoμαι πολύ σοβαρά να παντρευτώ......


Ποιος μ*****ς σε πείραξε να του σπάσω τα ποδαράκια; :angelnot:

Tον κανόνισα προσωπικά μωρό μου όμορφο!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Έχω γράψει εδώ και καιρό –και μάλιστα πολλές φορές- πως το μεγάλο πρόβλημα της χώρας αυτήν την εποχή δεν είναι η χρεοκοπία, αλλά το ότι δεν μπορεί να λειτουργήσει η Δικαιοσύνη και να υπάρξει, έστω, μια επίφαση αστικής νομιμότητας και αίσθησης δικαίου. Το γεγονός ότι υπάρχει πλήρης ατιμωρησία για όσους καταχράστηκαν το δημόσιο χρήμα και οδήγησαν τη χώρα στη χρεοκοπία αθωώνει αναγκαστικά τους πάντες.
Όταν η οικογένεια του πρώην υπουργού του ΠΑΣΟΚ –και γείτονά μου- έχει ακίνητη περιουσία ύψους 10 εκατ. ευρώ και κανένας εισαγγελέας δεν αναρωτιέται πού τα βρήκε, δεν μπορείς να οδηγήσεις στο δικαστήριο και να καταδικάσεις τον μαγαζάτορα που φοροδιαφεύγει• επίσης, δεν μπορείς να καταδικάσεις αυτόν που βρίζει τον υπουργό. Δεν είναι τυχαίο που γράφονται τρομερές κατηγορίες για πρόσωπα του πολιτικού και του οικονομικού κατεστημένου και δεν υπάρχουν αντιδράσεις• δεν πας τον άλλον στο δικαστήριο, όταν ξέρεις πως θα έπρεπε να δικάζεσαι εσύ – κάνεις πως δεν ακούς.


πηγή


Χαμένη ανάμεσα σε πολλές ιστοσελίδες ψάχνοντας να βρω ποιο είναι το καλύτερο σημείο να δούμε τα πεφταστέρια, παραλλήλως να κατεβάσω χαλαρωτική μουσική...όχι από τη vodafone με τη γνωστή διαφήμιση ...έπεσα στο πιτσιρίκο.... πόσο δίκο έχει..


Σε αυτό το τόπο η αίσθηση του Δικαίου έχει χαθεί ...εδώ και πολύ καιρό.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Sleeping alone today. Nice...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
Ένα δώρο για σένα
για να θυμάσαι
όπου και να ‘σαι
πως σ’ αγαπώ
Τα ηχεία στο τέρμα
Κάτω τα τοίχοι
Ότι κι αν τύχει
για σένα θα ζω ...


...Τέτοιος έρωτας είναι για πάντα
στο ποτέ σου ποτέ μην με πας
Να θυμάσαι αυτή η μπαλάντα
είναι δώρο καρδιάς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top