Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
ΑχαχαχαΧΑχαχ. :hehe:

Εμένα μου άρεσε πιο πολύ το call of duty 2. Είχε άλλο ρυθμό, πιο μπιτάτο. :/:
To είχα στο φλασάκι και μου το διέγραψε ο αδερφός μου :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
:console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Πολλά αλλάζουν, με πρώτη και καλύτερη την όψη μου. Γιατί ήρθε η ώρα να γελάσω κι εγώ... όπως παλιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Πως γινεται να ερωτευεσαι τον ηρωα ενος βιβλιου??? :galliko:
Αποθυμενα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.

mariagezz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 239 μηνύματα.
καλοκαιριατικα εχω συναχι:mad:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
▒▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒███ ▒▒▒██
▒▒▒▒▒▒█▓▓█▒██▓ ▓██▒█▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▒▒▓█ ▓▓▓▓▓▓█▓▒▒▓█
▒▒▒▒▒█▓ ▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▓█
▒▒▒ ▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
▒ ▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ █
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓█▓▓▓▓▓▓█▓▓ ▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓██▓▓▓▓▓█ █▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒█▓█ ▒▒▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▓▒▒▓▒▒ ███▒▒▓▒▒▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▓▒ ▒▓▒▒▒█▒▒▒▓▒▒▓▓█
▒▒▒▒▒ █▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓█
▒ ▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓███▓▓▓▓▓ █
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒ ▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒ ▒▒▒▒▓▓▓▓█
▒▒▒▒█▓▓▓█▓ ▒▒▒▒▒▒▒▒▓█▓▓▓█
▒▒██▓ ▓█▓▒▒▒██▒██▒▒▒▓█▓▓▓ █
▒█▓▓▓▓█▓▓▒▒█▓▓█▓▓█▒ ▓▓█▓▓▓▓█
█▓██▓▓█▓▒▒▒ ▓▓▓▓▓█▒▒▒▓█▓▓██▓█
█▓ ▓▓█▓▓▒▒▒▒█▓▓▓█▒▒▒▒▓▓ █▓▓▓▓█
▒█▓▓▓█▓▓▒▒▒▒▒█▓ █▒▒▒▒▒▓▓█▓▓▓█
▒▒████▓ ▓▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒▓▓████
▒ ▒▒▒▒█▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒ ▒▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒ ▒▒▒▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓ ▓█▓█▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒▒█ ▓▓▓▓█▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒███ ▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓████
▒▒▒▒ ▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓▓▓▓▓
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eLena danZa

Νεοφερμένος

Η eLena danZa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Θελω να ερθει πισω το μωρο μου δεν αντεχω αλλο.....νιωθω σαν ψαρι εξω απο το νερο....σαν να εχω να δω τον ηλιο χρονια...σαν να μην μπορω να χερομαι και να περναω καλα με τους φιλους μου....ολο αναρωτιεμαι τι εχω πα8ει αυτο ειναι αγαπη ή εξαρτηση....σε 2 βδομαδες κλεινουμε 1 χρονο....γαμτο ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙΙΙΙ........:(...........ευχαριστω που με ακουσατε οποιοι / ες και αν ειστε σας ευχαριστω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.










 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
ΜΙΣΩ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΟΥ ΚΙΝΗΤΟ!!!...
:mad::(

μισω το γεγονος πως δεν εχει πληκτρολογιο με κανονικα κουμπακια να τα πατας και να γραφεις, μισω το γεγονος πως δεν ειναι ζωγραφισμενο απο πισω με μαρκαδορο (:P) οπως το παλιο μου κινητο, μισω το οτι θα μου παρει καιρο μεχρι να ανακαλυψω ο,τι τελος παντων κρυβεται μεσα σε μια συσκευη περιπου 100 γραμμαριων...




υγ: ΜΙΣΩ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΟΥ ΚΙΝΗΤΟ!!!...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
σκεφτομαι πως να σκοτώσω τον Κεμ.....κρεμάλα ή να τον βασανίσω πρωτα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
A' Λυκείου πας?:eek:
Χχαοχοχοαοχαοχοαχοαχοοχαοοαχοοχαοχαοχοχοαχοαχοαοχα γιο φίλε γιο .....χοχοαοαοχαοχαοαχοχαοχαοχαοχαχοοχαοχαοχοοχαοχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
ΜΙΣΩ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΟΥ ΚΙΝΗΤΟ!!!...
:mad::(


μισω το γεγονος πως δεν εχει πληκτρολογιο με κανονικα κουμπακια να τα πατας και να γραφεις, μισω το γεγονος πως δεν ειναι ζωγραφισμενο απο πισω με μαρκαδορο (:P) οπως το παλιο μου κινητο, μισω το οτι θα μου παρει καιρο μεχρι να ανακαλυψω ο,τι τελος παντων κρυβεται μεσα σε μια συσκευη περιπου 100 γραμμαριων...





υγ: ΜΙΣΩ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΟΥ ΚΙΝΗΤΟ!!!...
Tι το πηρες και συ;:/: ....πετα το και παρε καινουργιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Και τώρα αρχίζουν τα δύσκολα...:/:
Άντε και καλό μας κουράγιο. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,250 μηνύματα.
Μόνο σε μένα σέρνεται το site? :hmm: :worry:

EDIT: Τώρα είναι ok :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
όλη την ώρα αυτό σκέφτομαι I'm confused :\
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Η ελευθερία είναι πολύ μεγάλο πράγμα .........................................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλίκη Βακ.

Νεοφερμένος

Η Αλίκη Βακ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
να τον εμπιστευτώ ξανά? τι να κάνω επιτέλους?? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Tι το πηρες και συ;:/: ....πετα το και παρε καινουργιο :P

παρασύρθηκα μάλλον.. :redface:
και είπα να μην είμαι στενόμυαλη και να του δώσω μια ευκαιρία, κι ας ήταν πιο εντυπωσιακό από ότι πραγματικά ήθελα...
καταραμένη τεχνολογία, μόνο άχρηστες εφαρμογές και νέες "ανάγκες" μας προσφέρεις!... :mad:
θέλω το παλιό μου κινητό πίσω...



υγ: εντάξει, υπερβάλλω λίγο, απλά θέλω λίγο χρόνο να συνηθίσω το γεγονός ότι το κινητό μου δεν είναι απαραίτητο να έχει κουμπάκια!.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Είναι απίστευτο το πως άλλοτε οι 5 ώρες περνάνε σαν 5 λεπτά κι άλλοτε οι 2 ώρες μοιάζουν με 2 αιωνιότητες...

Τελικά ο χρόνος είναι σχετικός και εξαρτάται απόλυτα από τα άτομα με τα οποία τον ξοδεύεις... :/:

πσ: Καλημέρα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top