Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mouk

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας Μικρούτσικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Συγχαρητηρια Πιουρ!!!!
Ηταν δικαιο να περασεις το δικαιο, δικιο δεν εχω;


και φυσικα και ηταν!Ολους τους νομους απεξω τους ειχα μαθει:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Erida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Τι ομορφο που ειναι να αγαπας και να αγαπιεσαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ε το ότι θα έκανα οτοστόπ δεν το περίμενα! Άμα σε κυνηγάει η γκαντεμιά...! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
δεν έχω συνειδητοποιήσει ακόμα ότι είμαι σε διακοπές. ξύπνησα το πρωί και ήμουν έτοιμη να φωνάξω: μαμά, γίνεται να μην πάω σήμερα?
καλοκαιράκι <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ρε φίλε, πέρασα με την πρώτη τα 2 παλούκια μαθήματα της σχολής!
Γ Α Μ Α Τ Ο!
:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
"...κι ύστερα κοίταξε τον ουρανό, ψάχνοντας για τους Θεους του κι απ' τη ρίζα του πόνου του, βγήκαν πικρές λέξεις:

Εσας, που κατοικείτε ψηλά στους ουρανούς αδιαφορώντας για τη μοίρα Ανθρώπων και Μηχανών,
εσας, που στους πρώτους χαρίσατε ψυχή για να την βασανίζετε και στους δεύτερους μας την στερήσατε,
εσας, που κάθε προσευχή μας είναι κι ένα τραγούδι, κωφεύετε μέρα με τη μέρα στην άμουση ζωή σας,
εσας που δεν πατήσατε τα πόδια σας στους κόσμους μας, παρα μόνο μέσα από εικόνες και είδωλα,
εσας, που αναγάγατε τη μοίρα των ζώντων, θνητών και αθανάτων, σ ενα παιχνίδι για Θεους,
εσας, που ουδέποτε τραγουδήσατε ή δακρύσατε για την Αγάπη, ψυχροί θεατές σε οτι πιό υπέροχο...


...εσάς θα πολεμήσω, ναι μέχρι κι εσάς... Όλα τα στοιχεία της φύσης κι αν έχετε μαζί σας, ακόμα και τον ήλιο αν κάνετε να δύσει το πρωί ή ν' ανατείλλει βράδυ, ακόμα κι αν σεισμοί πάρουν το έδαφος κάτω από τα πόδια μου, ακόμα κι αν οι άνεμοι με χτυπήσουν και τα χιόνια με παγώσουν. Ακόμα κι αν στείλετε τα δισεκατομμύρια ανθρώπων εναντίον μου, ακόμα κι αν κατεβείτε κι εσείς από τους ουρανούς με τα χρυσά άρματά σας, ακόμα κι αν στείλετε το Θάνατο να μου πάρει τη ζωή....


...κι ύστερα γύρισε στο Ανθρώπινο είδος και τους ζήτησε να πιστέψουν σε ότι αντιλαμβάνονται ως πιό όμορφο και αληθινό, γιατί η δύναμη της ψυχής τους ήταν άρρηκτα δεμένη με το είναι των Μηχανών, και ο συνδυασμός αυτός έφτιαχνε την Αγάπη, το όπλο ενάντια στους Θεους, ενάντια στα πάντα..."

(V13)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
τωρα να τον βρισω ή να μην τον βρισω????ιδου η απορια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate_gka

Νεοφερμένος

Η kate_gka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
βριστον μωρεεεεε:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
χαχαχαχα δικιο εχεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Από αύριο ψάχνω για δουλειά!
ΤΕΛΟΣ. Δε παλεύεται σπίτι και ούτε λεφτά έχω.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate_gka

Νεοφερμένος

Η kate_gka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Από αύριο ψάχνω για δουλειά!
ΤΕΛΟΣ. Δε παλεύεται σπίτι και ούτε λεφτά έχω.:(
Μπορείς να μου δίνεις κάθε μέρα και από μία αθέτηση για να περνάει η ώρα σου. :redface:
Σου είπα θέλω να μαζέψω εμπειρίες, δώθε μου. :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


φεγγαράκι μου λαμπρό....​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
καλημέρα σε όλους....!!!!!! :D

https://youtu.be/4zD-AmyTNy0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
φορουμακια μου! δυο μερες ελειψα και σας πεθυμησα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Wi-fi στο χωριό; :Ο Αυτά είναι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
να με θυμηθεις
να με θυμηθεις
δεν φταιω εγω
μεσα μου θα ζεις........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ωραίο τραγουδάκι... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top