Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Μα γιατί... =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
βαριεμαι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Ώρες ώρες δε σε καταλαβαίνω...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
γιατι οταν ειμαι κουρασμενη δεν μπορω να κοιμηθω??:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Α ρε λυσία τι μου έκανες πάλι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Μπε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δε παίζει αυτό. Επίτηδες το κάνουν.
Όσο καιρό ξύπναγα από τις 5.45 οι μ*λάκες δίπλα δεν έκαναν φασαρίες με την οικοδομή.
Τώρα που μπορώ και ΘΕΛΩ να κοιμάμαι ΟΣΟ θέλω, άρχισαν πάλι τις βλακείες. Ε ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΑΥΤΟ, ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
σκεφτομαι να κανω τατουαζ το ονομα καποιου που δεν ειμαστε μαζι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
How pathetic... bloody weather...

σκεφτομαι να κανω τατουαζ το ονομα καποιου που δεν ειμαστε μαζι
Με τον νυν το συζήτησες?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Με τον νυν το συζήτησες?:confused:

δεν υπαρχει νυν.. φανταζομαι ο επομενος δεν θα εχει προβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
δεν υπαρχει νυν.. φανταζομαι ο επομενος δεν θα εχει προβλημα

Καλά εντάξει, μην ορκίζεσαι κι όλας.

Αν εγώ ήμουν στο κρεβάτι με τη φίλη μου για πρώτη φορά και πάνω στο αριστοτεχνικό μονόχειρο ξεκούμπωμα του σουτιέν, ανακάλυπτα το όνομα Μήτσος καρφωμένο με μελάνι πάνω στο μαστό, θα χε πέσει το εργαλείο μου στο έδαφος και θα χε χώσει και το κεφάλι κάτω απ' το χώμα σα τις στρουθοκάμηλους απ' την ξενέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Καλά εντάξει, μην ορκίζεσαι κι όλας.

Αν εγώ ήμουν στο κρεβάτι με τη φίλη μου για πρώτη φορά και πάνω στο αριστοτεχνικό μονόχειρο ξεκούμπωμα του σουτιέν, ανακάλυπτα το όνομα Μήτσος καρφωμένο με μελάνι πάνω στο μαστό, θα χε πέσει το εργαλείο μου στο έδαφος και θα χε χώσει και το κεφάλι κάτω απ' το χώμα σα τις στρουθοκάμηλους απ' την ξενέρα...

δεν εχω σκοπο να γραψω ολοκληρο ονομα πανω μου.. το αρχικο του μοναχα
το ιδιο θα παθαινες και με ενα αρχικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassonoff

Δραστήριο μέλος

Η vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 426 μηνύματα.
Αναθεμα την ινσουλινη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τι σκατά θέλεις ρε φίλε με τις επιδείξεις σου;
Ήμαρτον με τα κόμπλεξ πια. :@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Γιατί όλα εγώ να τα τραβάω και να τα ανέχομαι; :@
Η υπομονή έχει και τά όρια της! -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
δεν εχω σκοπο να γραψω ολοκληρο ονομα πανω μου.. το αρχικο του μοναχα
το ιδιο θα παθαινες και με ενα αρχικο?

Κανονικά αυτό το θέμα δεν είναι για κουβεντούλα αλλά για σκέψεις, απλά επειδή με ρώτησες θα σου απαντήσω.

Ναι το ίδιο και με αρχικό. Μια κοπέλα μου, κάποτε μου είπε "θέλω να κάνω το τάδε γράμμα" και τύχαινε να είναι το αρχικό του πρώην της. Περιττό να σου πω ότι την πήρε ο διάολος και πήγαν για χοτ ντογκ.

Γενικά θα σου πω μια κουβέντα και θα το σουλουπώσω έτσι το θέμα. Ένα γράμμα πρέπει να υπάρχει εντυπωμένο, το γράμμα αυτού που αγαπάς και να είναι στην καρδιά σου και στο μυαλό σου χωρίς μελάνι. Τα υπόλοιπα ειναι χόλιγουντ και όταν μεγαλώσεις και θα ζαρώσει το στήθος με το Μ του Μήτσου, θα λες τι Μ.... ήμουν που σημάδευα τον εαυτό μου για έναν άντρα.

Κάνε κάτι που σε εκφράζει, κάτι που γουστάρεις τρελά και θα γουστάρεις για όλη σου τη ζωή.



ΥΓ: Φαντάζεσαι να τον λέγανε Ναβουχοδονόσορα και να έκανες τατού όλο το ονομάτιον; 3 στήθη στη σειρά θα ήθελες, σαν εκείνες τις μεταλλαγμένες από το "Ολική Επαναφορά" με τον Σβαρτζενέγκερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Tο φεγγάρι χλωμό
και δυο μάτια κλαμμένα,
μια απαλή μουσική
που θυμίζει εσένα.

Δυο αναμμένα κεριά
με πολλές αναμνήσεις
και μια άδεια αγκαλιά,
που ποθεί να γυρίσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Danke sehr...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Κινημα αντι-greeklish μου μυριζει! Ηδη πολλοι φιλοι μου γραφουν με ελληνικους χαρακτηρες!
Ειμαι πολυ συγκινημενος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Έλεος μωρέ έλεος ...τι κάνει νιαου νιαου στα κεραμίδια , έχει ουρά , 4 πόδια , βλέπει στο σκοτάδι , αρχίζει απο Γ τελειώνει σε Α και έχει συνολικά 4 γράμματα ....Τι στο καλό κάρβουνο καις?... ......:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top