Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ποια ηλικία?Πρόσφατα σταμάτησα να θηλάζω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Kαλα σου ειπε...σε αυτη τηνηλικια οφειλεις να μαγειρευεις μονος σου....οχι να περιμενεις απο τη μαμα...

:|
Μήπως επίσης πρέπει να ξέρει,να πλένει,να σηδερώνει και να καθαρίζει; :P
Προσωπικά δεν ξέρω πάνω από 7 αγόρια σε αυτή την ηλικία,που μπορούν να φτιάξουν έστω και ένα πιάτο μακαρόνια με σάλτσα. :look: [που να τρώγονται,ε. :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Μακαρόνια με σάλτσα λέει..................................
ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΚΛΑΙΜΕ, ποια μακαρόνια μαντάμ, μια φορά πήγα να σπάσω ένα αυγό και έγινε η έξοδος του Μεσολογγίου στη κουζίνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
:|
Μήπως επίσης πρέπει να ξέρει,να πλένει,να σηδερώνει και να καθαρίζει; :P
Προσωπικά δεν ξέρω πάνω από 7 αγόρια σε αυτή την ηλικία,που μπορούν να φτιάξουν έστω και ένα πιάτο μακαρόνια με σάλτσα. :look: [που να τρώγονται,ε. :P]
ναι...ναι....πρεπει να τα ξερει κι αυτα ...αυριο μεθαυριο θα ανοιξει δικο του σπιτι...ποιος θα τον εξυπηρετει;ή μαμα ή η πεθερα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Μακαρόνια με σάλτσα λέει..................................
ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΚΛΑΙΜΕ, ποια μακαρόνια μαντάμ, μια φορά πήγα να σπάσω ένα αυγό και έγινε η έξοδος του Μεσολογγίου στη κουζίνα!
Έλα μωρέ δεν είναι και τόσο δύσκολα.:lol:
Μακαρόνια + Σάλτσα και κάπως επιβιώνεις μωρέ. :look:
Πιο εύκολη συνταγή δεν είχε. :pfff:
ναι...ναι....πρεπει να τα ξερει κι αυτα ...αυριο μεθαυριο θα ανοιξει δικο του σπιτι...ποιος θα τον εξυπηρετει;ή μαμα ή η πεθερα;:P
Ε με ταπεράκια όπως και όλοι/όλες μας. :whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Με βαλσάμωσες τώρα.
Συνταγέςγιαάντρες.τζιαρ λέω και κλαίω..

Ε νταξ μωρέ μπορεί να υπερέβαλα λιγουλάκι.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Με βαλσάμωσες τώρα.
Συνταγέςγιαάντρες.τζιαρ λέω και κλαίω..

Ε νταξ μωρέ μπορεί να υπερέβαλα λιγουλάκι.. :P

Προνοητικός λαός οι Έλληνες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Γιατί ξέρεις να φτιάχνεις μακαρόνια με σάλτσα εσύ;:P:angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 492145

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
σκεφτομαι οτι εχω πολυ διαβασμα μπροστα μου και φοβαμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ειμαι χαρουμενη που ξαναβλεπω ,σημερα εδω,εναν καλο ,ιδιαιτερο φιλο ,που ειχε λειψει...;) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Σταματήστε με τα μαμ, πεινάω. Έχω να φάω από χτες, είπα να διαβάσω σήμερα και να μη χαζολογώ, χαχ. :P
Πάω να φάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.

vasi

Νεοφερμένος

Η vasi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εξετάσεις!!!θέλω βοήθεια σας παρακαλώ!!!Συμβουλές για να ξεπεράσω το άγχος μου!!
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Κάνε μου την χάρη και πες μου ότι έχεις βάλει ψεύτικη ηλικία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiveLoveLaugh:D

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LiveLoveLaugh:D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
θέλω να μάθω να μαγειρεύω!:vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Εξετάσεις!!!θέλω βοήθεια σας παρακαλώ!!!Συμβουλές για να ξεπεράσω το άγχος μου!!
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας! :)
Θα ξυπνας νωρις το πρωι ,θα τρως ενα καλο πρωινο (γαλα,τοστ) και μετα διαβασμα...δεκατιανο οπωσδηποτε ενα φρεσκο χυμο πορτοκαλι και συντομο διαλειματακι...:)Διαβασμα εως τις 2.00 ,διαλειμμα για φαγητο (θα τρως καλα με πρωτεινη ,σαλατα κλπ) και 1-2 ωρες διαλειμμα.Φρουτακι κατατις 4.00 και διαβασμα μεχρι τις 9.00 το βραδυ. ελαφρυ βραδυνο φαγητο (σαλατα ,φρουτο).Βολτιτσα για χαλαρωση.
Να θυμασαι παντα :τηνυλη την κατεχεις ....τωρα κανεις μια επαναλειψη και ολα θα πανε καλα.Μην επιβαρυνεις τον εαυτο σου με ξενυχτια,ασχημη διατροφη και οποτε εχεις στρες σταματα για λιγο και κανε κατι για να χαλαρωσεις .Στις εξετασεις βοηθαει να εχεις μαζι ενα πακετακι καραμελιτσες ,ωστε αν αισθανθεις δυσφορια απο το αγχος θα σε βοηθησουν να αισθανθεις καλυτερα..;)
Καλη επιτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Άτιμη ώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
παιδιά τι έγινε με το ονε νιγητ τσατ; Ο_ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
παιδιά τι έγινε με το ονε νιγητ τσατ; Ο_ο

Μεγάλη απώλεια... άσε... :( :look:

Σκέψη: Σε λιγότερο από 24 ώρες πετάααααααωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
Roma, ci vediamo presto!!!! :happy::happy::happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top