Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

jesse_james

Δραστήριο μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 464 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
απαπα....χαλια του Παναθηναικου να βαλεις :P ειναι πιο chic :whistle::whistle::whistle:

Ζήτησε κανείς χαλια?:look:...



;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ε άι .... πρωί πρωί. Ξεπερνάς τα όρια. Στον επόμενο τόνο θα φτιάξω ναρκοπέδιο.

ΥΓ: Καλημέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ζήτησε κανείς χαλια?:look:...



;)
να τον βαλεις κατω τον γαβρο που κραταει αυτη/ος (αδιευκρινηστου) να σκουπιζουν οι Παναθηναικοι τα αθλητικα τους απο το λασπωμενο χορταρι ....και κοψε τα νυχακια σου μη σου τα βαψω πρασινα σα το χλωρο χορταρι.....:whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jesse_james

Δραστήριο μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 464 μηνύματα.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
να τον βαλεις κατω τον γαβρο που κραταει αυτη/ος (αδιευκρινηστου) να σκουπιζουν οι Παναθηναικοι τα αθλητικα τους απο το λασπωμενο χορταρι ....και κοψε τα νυχακια σου μη σου τα βαψω πρασινα σα το χλωρο χορταρι.....:whistle::whistle::whistle:

:eek::confused:
Δεν κατάλαβα τι ακριβώς εννοείς, αλλά είμαι Παναθηναικός και μ' αρέσει να αυτοσαρκάζομαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
:eek::confused:
Δεν κατάλαβα τι ακριβώς εννοείς, αλλά είμαι Παναθηναικός και μ' αρέσει να αυτοσαρκάζομαι:P
και γω που να το ξερω...:eek:χαχαχαααααααααααααααααααααααααααα:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Τι θα γίνει στο τέλος οεο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
σήμερα https://www.radio.uoc.gr/ με νέο και κλασικό ροκ 7-9, 3 κλικ είναι XD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
HaIl AnD kIlL...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Από το όνομα ίσως? vaios13!!!:mastigio :beating:

:P
:P:P:P
aaaaaaaaaaaaaaaaaaxxxxxxxxxx
μαμωτι μου..... νομισα οτι το vaios 13 ειναι το χρωμα του μανώ που χρησιμοποιείς :redface: ....που να παει το μυαλο μου....ειδα νυχια και.....Χιλια συγνωμη ε;;;;;;;;;;;;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
:P:P:P
aaaaaaaaaaaaaaaaaaxxxxxxxxxx
μαμωτι μου..... νομισα οτι το vaios 13 ειναι το χρωμα του μανώ που χρησιμοποιείς :redface: ....που να παει το μυαλο μου....ειδα νυχια και.....Χιλια συγνωμη ε;;;;;;;;;;;;:(

Υπάρχει τέτοιο χρώμα μανό?:fool::whatever:
Να αλλάξω το όνομά μου δηλαδή?:(
-----------
Άντε, συγχωρεμένη...


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ζήτησε κανείς χαλια?:look:...


;)

ΑΧχαΧΑαχαχΑΧΑΧαχαχαχαχΑχαχΑΧαχ :hehe:

OnTopic.

Θέέέέέέέέ μου έχω βγάλει σπυράκι από το άγχος.:|
Πφφφ δε ξέρω αν είναι καλό που ανυπομονώ.Στο τέλος θα μου βγει ξινό όπως πάντα. Ε τι διάολο πια; Όλα σε μένα; Φακ γιου. :(
:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
ΑΧχαΧΑαχαχΑΧΑΧαχαχαχαχΑχαχΑΧαχ :hehe:

OnTopic.

Θέέέέέέέέ μου έχω βγάλει σπυράκι από το άγχος.:|
Πφφφ δε ξέρω αν είναι καλό που ανυπομονώ.Στο τέλος θα μου βγει ξινό όπως πάντα. Ε τι διάολο πια; Όλα σε μένα; Φακ γιου. :(
:/
Πρινσες....κανονας: ζεν αγχωνομαστε ποτε γιατι βγαζουμε σπυρακια και γενικα το αγχος ''σπαει'' την επιδερμιδα...γι'αυτο ...παρε βαθειες αναπνοες και χαλαρωσε....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Οι γονεις μου ειναι για σκοτωμα. Οι γονεις του ειναι για σκοτωμα. Και οι δυο μενουμε με τους δικους μας... Την κατσαμε την βαρκα δεν θα τον δω.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


αχου το!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Οι γονεις μου ειναι για σκοτωμα. Οι γονεις του ειναι για σκοτωμα. Και οι δυο μενουμε με τους δικους μας... Την κατσαμε την βαρκα δεν θα τον δω.......
τουυυ μπαντ....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Hotel φίλε. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top