Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ωραία τα λες ρε Ροζα... :) Μου φαίνεται εσύ έπρεπε να ρθείς στο μεταπτυχιακό μου και όχι αυτή που πέταξε το μαργαριτάρι.:/:

ΥΓ: Είμαι με κάτι κρουασανάκια από το πρωί, φέρε το κέρασμα και σβέλτα!:P

Εσυ θα κατσεις απεναντι της να μαζευεις τα μαργαριταρια...επειτα θα τα δεσεις κολιε και θα τα χαρισεις σε ενα κοριτσι που δεν πολυγουσταρεις...(φερνουν κακοτυχια...αλλα στη βλαμμενη που θα τα χαρισεις θα σου πει και φχαριστω;) ....μαγκια;))
ps :Που το φερνω το αρνακι και τι εχω να κερδισω; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάντια

Νεοφερμένος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ακόμα και όταν τα πάντα γύρω σου γκρεμίζονται...
...δες και την θετική πλευρά...
... τουλάχιστον τώρα δεν σου εμποδίζει τίποτα την θέα...

Αφιερωμένο στο γλυκό αγοράκι που μου ράγισε την καρδιά για εκείνη την τ***** !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Και αν με βρεις τα χαραματα εδω...Μην με παρεις για τρελο.....Απο νυχτα σε νυχτα τριγυρνω σαν φεγγαρι που ψαχνει ουρανο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ωραία τα λες ρε Ροζα... :) Μου φαίνεται εσύ έπρεπε να ρθείς στο μεταπτυχιακό μου και όχι αυτή που πέταξε το μαργαριτάρι.:/:

ΥΓ: Είμαι με κάτι κρουασανάκια από το πρωί, φέρε το κέρασμα και σβέλτα!:P

....Εφτασεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Cindy.♥​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Αν υποθέσουμε οτι είμαι το γούρι των άλλων, ποιός είναι το δικό μου γούρι; :hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Θα μου άρεσε να με πάρει ο ύπνος μια λογική ώρα. Κύριε Μορφέα, σέλω αγκαλιά λίαν συντόμως παρακαλώ πολύ. :yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Θα μου άρεσε να με πάρει ο ύπνος μια λογική ώρα. Κύριε Μορφέα, σέλω αγκαλιά λίαν συντόμως παρακαλώ πολύ. :yes:
1ο βημα. Κλεινεις ιντερνετ και υπολογιστη.
2ο βημα. Πινεις μια κουπα γαλα ή τρως λιγο γιαουρακι.
3ο βημα. Αραζεις στο κρεβατι σου και διαβαζεις ενα βιβλιο(οχι ολοκληρο:look:)ή ακους λιγο ραδιακι.

Κλεψε λιγο χρονο και χαλαρωσε πριν κλεισεις για τελευταια φορα το φωτιστικο. Σιγουρα ο μορφεας δεν θα σε παρει με το να γκρινιαζεις στο στεκι(ασχετα εαν τωρα που τα γραφω εσυ κοιμασαι:look:)..

:)

dr. Rascalicious
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Σήμερα είναι η Παγκόσμια Ημέρα Σκέψης! Σκεφτείτε λοιπόν! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
1ο βημα. Κλεινεις ιντερνετ και υπολογιστη.
2ο βημα. Πινεις μια κουπα γαλα ή τρως λιγο γιαουρακι.
3ο βημα. Αραζεις στο κρεβατι σου και διαβαζεις ενα βιβλιο(οχι ολοκληρο:look:)ή ακους λιγο ραδιακι.

Κλεψε λιγο χρονο και χαλαρωσε πριν κλεισεις για τελευταια φορα το φωτιστικο. Σιγουρα ο μορφεας δεν θα σε παρει με το να γκρινιαζεις στο στεκι(ασχετα εαν τωρα που τα γραφω εσυ κοιμασαι:look:)..

:)

dr. Rascalicious

Next time dr. Rascalicious. Αν και θα τα κατάφερνα, γιατί νύσταζα, χθες το βράδυ μου έκαναν μια πολύ πολύ δυσάρεστη έκπληξη. :mad:

Σκέψη: Αύριο έρχεται η Σόφη! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Όχι ρε... εγώ δεν έχω άγχος...! :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Τοmorrow is the big day... I need your wishes for my good luck....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Τοmorrow is the big day... I need your wishes for my good luck....
Καλη επιτυχιαα!!!!!:):D:D


υγ δες μονο ποια στην ευχεται:P-good luck,evi zoi!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Σε ευχαριστω τυχερή ηλιαχτίδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
τι ταλαιπωρια και αυτη σημερα με τα εργαστηρια! απο τις 9 το πρωι στο ΤΕΙ να περιμενω και τελικα να λενε πως οι εγγραφες ειναι στη 1 το μεσημερι. απο τις 11μισι περιπου στημενη εξω απο το εργαστηριο, ορθια να περιμενουμε ολοι στριμωγμενοι και με σπρωξιδια να παει 1 η ωρα να αρχισουν οι εγγραφες να ξεμπερδευουμε! ακομα πονανε τα ποδαρακια μου και εχω και δουλειες! στειλτε με να κανω καμια δουλεια στο σπιτι μου γιατι τεμπελιαζω αποταν γυρισα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Κάθεστε τόσο καιρό. :| Δε σε συμπονώ αγαπητή. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top