Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Αοματο.png
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Πουλημένοι γαυρόσποροι διαιτητές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

free_dom

Δραστήριο μέλος

Η ταξιδιάρα ζωή.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
συμφωνω με τον απο πανω :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:( βρίσκομαι σε αδιέξοδο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Τί συνέβη ακριβώς; Χάθηκαν όλα τα μηνύματα από εχθές μέχρι σήμερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Τί συνέβη ακριβώς; Χάθηκαν όλα τα μηνύματα από εχθές μέχρι σήμερα;

α, οκ! το παρατήρησε κι άλλος...

προς στιγμήν φοβήθηκα μήπως ζω τη μέρα της Μαρμότας. :eek:

γενικά φαίνεται ότι όλο το site πήγε μία μέρα πίσω.

πολλοί είχαμε αλλάξει άβαταρ για το 2ο διαγωνισμό που είχε ξεκινήσει και τώρα έχουν επανέλθει τα προηγούμενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ναι, αυτό έγινε. Έχω σοκαριστεί. :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
προτείνω να γυρίσουμε λίγο ακόμα πίσω το ρολόι του server ώστε να ενεργοποιηθεί ξανά ο απενεργοποιημένος λογαριασμός της Θοδώρας...:P :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Creepy. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Μπορουμε να τα ξαναγραψουμε παλι απ'την αρχη!!:popcorn:
Αντε, να ξεκιναμε σιγα-σιγα.:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Σωστή lucky μου! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Θελω τη Θεοδωρα πισω!! Ωραια η ιδεα του JosefK...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jesse_james

Δραστήριο μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 464 μηνύματα.
Παπατζή, απόγονε του στόλου, εκτός των άλλων είσαι και ψεύτης.

Χοντρέ, δεν έχεις αρχίδια, μόνο κοιλιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
"Εσείς οι άντρες..."

Ξεκίνησες την κουβέντα μ' αυτή τη φράση; Λος πούλος. Δεν έγινα ξεχωριστός εγώ για να με ξανακάνεις εσύ στερεότυπο...

Οι άντρες που γνωρίζεις εσύ μπορεί να είναι έτσι. Εγώ όχι. Στο καλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
"Εσείς οι άντρες..."

Ξεκίνησες την κουβέντα μ' αυτή τη φράση; Λος πούλος. Δεν έγινα ξεχωριστός εγώ για να με ξανακάνεις εσύ στερεότυπο...

Οι άντρες που γνωρίζεις εσύ μπορεί να είναι έτσι. Εγώ όχι. Στο καλό.

Valder μαλλον επεσαν πεινες και επειασες τη φιλοσοφια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Valder μαλλον επεσαν πεινες και επειασες τη φιλοσοφια :P

Διαφωνείς μαζί μου; Εσένα θα σου άρεσε να συζήταγε μαζί σου ένας άντρας και να σου έλεγε "Εσείς οι γυναίκες είστε ΤΑΔΕ και κάνετε ΤΑΔΕ;" ενώ ξέρει ότι εσύ είσαι αξιοπρεπής;

Δε νομίζω. Δε θα ήταν όμορφο, would it be?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Διαφωνείς μαζί μου; Εσένα θα σου άρεσε να συζήταγε μαζί σου ένας άντρας και να σου έλεγε "Εσείς οι γυναίκες είστε ΤΑΔΕ και κάνετε ΤΑΔΕ;" ενώ ξέρει ότι εσύ είσαι αξιοπρεπής;

Δε νομίζω. Δε θα ήταν όμορφο, would it be?;)

Συμφωνω μαζι σου φιλε μου....ισως επειδη εμεις περασαμε απο την γυναικεια καταπιεση στον φεμινισμο να ''αποκτησαμε '' τελικα το δικαιωμα να κρινουμε τους ανδρες κατ' αυτον τον τροπο...''πως πρεπει να ειναι ο Αντρας ...,οι Αντρες ειναι ετσι και κανουν ετσι ...κλπ" (δεν λεμε ποτε οι ανθρωποι -διαχωριζουμε σε φυλα- παροτι η ανθρωποτητα εχει φτασει πια σε τετοια κοινωνικα επιπεδα που οι ρολοι συγκλινουν πολυ...
ps:κερναω αρνακι με πατατες φουρνου....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Συμφωνω μαζι σου φιλε μου....ισως επειδη εμεις περασαμε απο την γυναικεια καταπιεση στον φεμινισμο να ''αποκτησαμε '' τελικα το δικαιωμα να κρινουμε τους ανδρες κατ' αυτον τον τροπο...''πως πρεπει να ειναι ο Αντρας ...,οι Αντρες ειναι ετσι και κανουν ετσι ...κλπ" (δεν λεμε ποτε οι ανθρωποι -διαχωριζουμε σε φυλα- παροτι η ανθρωποτητα εχει φτασει πια σε τετοια κοινωνικα επιπεδα που οι ρολοι συγκλινουν πολυ...
ps:κερναω αρνακι με πατατες φουρνου....;)

Ωραία τα λες ρε Ροζα... :) Μου φαίνεται εσύ έπρεπε να ρθείς στο μεταπτυχιακό μου και όχι αυτή που πέταξε το μαργαριτάρι.:/:

ΥΓ: Είμαι με κάτι κρουασανάκια από το πρωί, φέρε το κέρασμα και σβέλτα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top