Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
πήρα πρώτο μισθό και είναι πιο πολλά από περίμενα :) :)

Πότε θα πάμε για ψώνια;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Need my friends...all of them...especially those far away....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
πήρα πρώτο μισθό και είναι πιο πολλά από περίμενα :) :)
Πότε θα πάμε για ψώνια;:D
Το πολύ πολύ να σε πάει για αρκουδάκια στα jumbo. Εκτός κι αν από την αρχή αυτό ήθελες. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Το πολύ πολύ να σε πάει για αρκουδάκια στα jumbo. Εκτός κι αν από την αρχή αυτό ήθελες. :redface:

Δεν με χαλάν καθόλου τα τζάμπο. :pfff:
Αρκεί να έρθει με την λιμουζίνα να με πάει εκεί, γιατί ΜΜΜ δεν έχει εδώ και κάτι χρόνια. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Πάμε τζάμποοοοοοοοοοοοο τώωωωωωωωωωωωωωωωωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Όχι να ανεβάσω πυρετό, ΟΧΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
μωλο μου! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.

Αφιερωμένο σε όσους ξύπνησαν νωρίτερα από όσο θα ήθελαν! Καλημέρα σας!​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Όσο μπορείς....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πονάει πάλι το δοντάκι μου. :no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Απελπισία όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Φαγητό φτιάξαμε σήμερα τυχερό ηλιαχτίδι;:whistle: (ναι σε σένα από πάνω φωνάζω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Φαγητό φτιάξαμε σήμερα τυχερό ηλιαχτίδι;:whistle: (ναι σε σένα από πάνω φωνάζω)
Οχι,γιατι εγραφα το πρωι κι εφαγα στη λεσχη μετα:look:
Το βραδυ παλι δεν ξερω αν θα κανω,γιατι εχω διαβασμα,οποτε μαλλον με καμια σαλατα θα την βγαλω...:redface:
Αυριο θα φτιαξω ομως,γιατι ειναι Παρασκευη:baby:
:popcorn:

υγ.τυχερη ηλιαχτιδα παρακαλω ,θηλυκου γενους:whistle:(ναι σε σένα από πάνω μιλαω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Πονάει πάλι το δοντάκι μου. :no:
περαστικουλια theodora...ασχημο πραγμα ο πονοδοντος...:/: εκτος αν ειναι απο ερωτα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Οχι,γιατι εγραφα το πρωι κι εφαγα στη λεσχη μετα:look:
Το βραδυ παλι δεν ξερω αν θα κανω,γιατι εχω διαβασμα,οποτε μαλλον με καμια σαλατα θα την βγαλω...:redface:
Αυριο θα φτιαξω ομως,γιατι ειναι Παρασκευη:baby:
:popcorn:

υγ.τυχερη ηλιαχτιδα παρακαλω ,θηλυκου γενους:whistle:(ναι σε σένα από πάνω μιλαω)

Κι εγώ που πεινάω τι θα κάνω; Θα περιμένω ως αύριο να φάω;;;:eek:

ΘΕΛΩ ΦΑΓΗΤΟ.- :'((ΝΑΙ σε σένα μιλάω:whistle:)

ΥΓ: Πως έγραψες; (όπως θέλω θα σε λέω!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Θέλω τη μαμά μου. :/
Πιστεύω ότι έχει πάντα δίκιο κι ας της πάω κόντρα πολλές φορές. Αν πει να μην ανησυχώ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΗΣΥΧΩ, αν μου πει ότι θα πάνε όλα καλά ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ, αν μου πει ότι η μπλούζα δεν πάει με το παντελόνι ΑΛΛΑΖΩ ΑΜΕΣΩΣ, αν μου πει να διαβάσω ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΩ, αλλα we ♥ mum.

Γιατί γάλατα υπάρχουν πολλά, μαμά όμως ΜΙΑ. :]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena2507

Νεοφερμένος

Η elena2507 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
πφφ..αρχαια.δεν αντεχω αλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Κι εγώ που πεινάω τι θα κάνω; Θα περιμένω ως αύριο να φάω;;;:eek:

ΘΕΛΩ ΦΑΓΗΤΟ.- :'((ΝΑΙ σε σένα μιλάω:whistle:)

ΥΓ: Πως έγραψες; (όπως θέλω θα σε λέω!)
Βρηκες τελικα φαγητο;;;:look:
Καλα εχω γραψει:)
Ο καθηγητης ειπε οτι εβαλε ευκολα κι ηταν οντως,εκτος αν εκανα παλι καμια γκαφα:| αλλα δεν νομιζωωωω:P
Αυριο ομως ποιος γραφει στις 9 το πρωι παλι;;:wacko:
δεν θα βγει η επαναληψη:1eye::mad:

υγ Δεν επιτρεπονται τα κεφαλαια εδω! :upside:ναι σε σένα μιλάω:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Βρηκες τελικα φαγητο;;;:look:
Καλα εχω γραψει:)
Ο καθηγητης ειπε οτι εβαλε ευκολα κι ηταν οντως,εκτος αν εκανα παλι καμια γκαφα:| αλλα δεν νομιζωωωω:P
Αυριο ομως ποιος γραφει στις 9 το πρωι παλι;;:wacko:
δεν θα βγει η επαναληψη:1eye::mad:

Φυσικά και βρήκα. Χαβιάρι Κασπίας!:redface:

Μπράβο που έγραψες! Καλά θα τα χεις πάει. Στρώσου τώρα και διάβασε για αύριο, προέχει το μάθημα! Αύριο μετά το μάθημα θα σε περιμένω όμως έξω από την αίθουσα με ανοιχτό το στόμα σαν πελεκάνος να ρίξεις μέσα την τροφή!!:P

Ξουτ ξούτ! Διάβασε!:) (Ναι σε σένα που κάνεις τις γκάφες μιλάω!:whistle: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top