Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Focko, μη.
Πεινάω σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Καλημέραα... Πεινάαω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Καλημέρα!!! Καλό μήνα να έχουμε!!! :bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Κάνει κρύο και δεν μπορώ να διαβάσω! (όχι, όχι δεν είναι δικαιολογία... όντως κάνει κρυο :whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
" Για στάσου λίγο μείνε εδώ να κοιταχτούν τα βλέμματά μας
καινούρια γη κ ένα Θεό να βρώ για να στηρίξω τα όνειρά μας
για στάσου λίγο πάρτο αλλιώς γίνε λιγάκι ειλικρινής είμαι λιγάκι δύσπιστος μου λες μα εσύ δεν ξέρεις να ανοιχτείς..για στάσου λίγο μη μουτρώνεις δε σου γκρινιάζω να χαρείς μάθε λιγο να υποχωρείς, νιώθει η καρδιά μου τόσο μόνη.. έλα να γίνουμε ένα φωτιά στα φρένα μη το κάνεις θέμα που στο ζητάω γιατί χωρίς εσένα zωή σα ψέμα,δεν θέλω άλλο με μέτρο να σαγαπάω..για στάσου λίγο τι φοβάσαι παλιές αγάπες μη κοιτάς το παρελθόν σου σε τρομάζει μα εγώ είμαι εδώ για να γελάς...."
.....υπέροχοι στίχοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μα τι γαμάτα που περάσαμε. Γαμάτα. ;D
Μπράβο :]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Kαλο μήνα να έχουμε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Πεινάω. -.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
το κιτ ειναι καλο!

:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Δεν υπάρχει κανένα καλύτερο μέρος από το σπιτάκι σου... Κι όταν σκέφτεσαι ότι σε λίγο έχεις αγγλικά :hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Συμπασχω μαζι σας...

Είχατε κι εσείς διάρροια ε;:redface:

αγαπητε Valder..

Τρίτη 1η Φεβρουαρίου.... "Η μέρα που άλλαξαν όλα":eek:


και επειδη τις προηγουμενες μερες με το σχολιο σας με ειρωνευτηκατε

Α δε σας ειρωνεύτηκα εγώ. Απλά σας απάντησα ρητορικά στις ερωτήσεις σας!:whistle:

και με παρασυρατε να να σας αποδοσω εναν αδικο χαρακτηρισμο

Δικαίωμά μου να σας παρασύρω, υποχρέωσή σας να υποκύψετε στον πειρασμό.:redface:

....κατι που δεν μου αρεσει

...και τι σας αρέσει ω Ρόζα; Μια μπολντόζα ή ένα ταξίδι στη Φορμόζα;:redface:

δεχθειτε παρακαλω ενα νοστιμο πιλαφακι απο τα χερακια μου

Οκ...φαγητό. Σκάω! Ευχαριστώ Ρόζα! Να σαι καλά Ρόζα. Είσαι εξαιρετική.-

...και ενα σπανιο τριανταφυλλο...

Μου προσφέρετε την σπάνια ύπαρξή σας δηλαδή; (Ρόζα - Τριαντάφυλλο)

Δε μπορώ να δεχθώ διότι ήδη μπήκατε σε κόπο και μου φτιάξατε πιλαφάκι! Είναι αρκετό... γι αρχή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
  • Κουρεύτηκα
  • Έκανα μπανάκι
  • Ξυρίστηκα
  • Είμαι καθαρούλης
  • Τρώω τσουρεκάκι Τερκενλή
Τι άλλο να ζητήσω για να είμαι happy; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Oral exams από μία εκρηκτική ξανθιά??? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
  • Κουρεύτηκα
  • Έκανα μπανάκι
  • Ξυρίστηκα
  • Είμαι καθαρούλης
  • Τρώω τσουρεκάκι Τερκενλή
Τι άλλο να ζητήσω για να είμαι happy; :D
Να επαναληφθεί η διαδικασία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Έχω φάει ΤΙΣ σοκοφρέτες σε αυτή την εξεταστική.
Πάλι καλά που δε βάζω κιλά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Είχατε κι εσείς διάρροια ε;:redface:



Τρίτη 1η Φεβρουαρίου.... "Η μέρα που άλλαξαν όλα":eek:




Α δε σας ειρωνεύτηκα εγώ. Απλά σας απάντησα ρητορικά στις ερωτήσεις σας!:whistle:



Δικαίωμά μου να σας παρασύρω, υποχρέωσή σας να υποκύψετε στον πειρασμό.:redface:



...και τι σας αρέσει ω Ρόζα; Μια μπολντόζα ή ένα ταξίδι στη Φορμόζα;:redface:



Οκ...φαγητό. Σκάω! Ευχαριστώ Ρόζα! Να σαι καλά Ρόζα. Είσαι εξαιρετική.-



Μου προσφέρετε την σπάνια ύπαρξή σας δηλαδή; (Ρόζα - Τριαντάφυλλο)

Δε μπορώ να δεχθώ διότι ήδη μπήκατε σε κόπο και μου φτιάξατε πιλαφάκι! Είναι αρκετό... γι αρχή!


....Α Valder .....ξερετε να επιλεγετε...ενα πιλαφι απο τα χερια μου ειναι σιγουρα η καλυτερη επιλογη..Ολα τα αλλα δεν τα θεωρω αξια σχολιασμού....ελπιζω πλεον να υγειενετε....αλλιως με τις ευχες μου για ταχεια αναρρωση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top