Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Τι πρέπει να κάνω επιτέλους για να κολλήσω αυτή την γρίπη H1N1 :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


αέρινες σκέψεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Αχ... Περάσαμε τ έ λ ε ι α!:clapup:
Όλα τα ωραία κάποτε τελειώνουν ε?:/:
Δεν πειράζει όμως ας μην είμαστε κι αχάριστοι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Τι πρέπει να κάνω επιτέλους για να κολλήσω αυτή την γρίπη H1N1 :(
Ξεκινα να φιλας ομορφα κοριτσια ....nowwwwwwwwwwwwww!!!!!!!!!!!!!!!!!οσα πιο πολλα μπορεις!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Χαζες ιωσεις ............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ξεκινα να φιλας ομορφα κοριτσια ....nowwwwwwwwwwwwww!!!!!!!!!!!!!!!!!οσα πιο πολλα μπορεις!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup:
να αρχίσω με εσένα; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Σε βαρέθηκα πια. ΒΑΡΕΘΗΚΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
να αρχίσω με εσένα; :redface:
Fockos....1)i am sorry αλλα δεν εχω H1N1....:/: 2)δεν ξερεις αν ειμαι ομορφο και 3) αν ειμαι κοριτσι :P:P:P:P :whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εννοιολογικοί χάρτες. Δεν κατάλαβα Αλλάχ. :giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,032 μηνύματα.
Fockos....1)i am sorry αλλα δεν εχω H1N1....:/: 2)δεν ξερεις αν ειμαι ομορφο και 3) αν ειμαι κοριτσι :P:P:P:P :whistle::whistle::whistle:

Λογικό συμπέρασμα λοιπόν το εξής: Έχεις περάσει όλη σου τη ζωή κλεισμένη σε αντιμικροβιακό θάλαμο, δεν έχεις αγοράσει ποτέ σου καθρέφτη και είσαι ερμαφρόδιτο.

Πάω να βυθίσω τον αντίχειρά μου ανάμεσα στα ζουμερά και παχιά μου χείλη...τσόμπ τσόμπ... zzzZZZZzzz....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πωπω, πόσο κάψιμο; 7 ώρες επιτραπέζια στο Playz. :hypno:


Μόνο κατ μπαλού στο τοτέμ δεν έριξα. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Λογικό συμπέρασμα λοιπόν το εξής: Έχεις περάσει όλη σου τη ζωή κλεισμένη σε αντιμικροβιακό θάλαμο, δεν έχεις αγοράσει ποτέ σου καθρέφτη και είσαι ερμαφρόδιτο.

Πάω να βυθίσω τον αντίχειρά μου ανάμεσα στα ζουμερά και παχιά μου χείλη...τσόμπ τσόμπ... zzzZZZZzzz....

Γιατι οποιος δεν εχει H1N1 εχει περασει τη ζωη του σε αντιμικροβιολογικο θαλαμο;τα περι καθρεπτη που κολλανε; και το ερμαφροδιτο επισης δεν το κατανοω;ειπα του Fockos δεν ξερει αν ειμαι κοριτσι..μπορει πισω απο τη R.A. να κρυβεται ενα αγορι...Τα λογικα σου συμπερασματα απο που τεκμαιρονται;;;;;;;;;;:hmm::hmm::P:P:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Munchkin!!! Yeah!! Κάψιμοο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Fockos....1)i am sorry αλλα δεν εχω H1N1....:/: 2)δεν ξερεις αν ειμαι ομορφο και 3) αν ειμαι κοριτσι :P:P:P:P :whistle::whistle::whistle:

μπορούσες να μου απαντήσει με ένα απλό όχι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,032 μηνύματα.
Γιατι οποιος δεν εχει H1N1 εχει περασει τη ζωη του σε αντιμικροβιολογικο θαλαμο;τα περι καθρεπτη που κολλανε; και το ερμαφροδιτο επισης δεν το κατανοω;ειπα του Fockos δεν ξερει αν ειμαι κοριτσι..μπορει πισω απο τη R.A. να κρυβεται ενα αγορι...Τα λογικα σου συμπερασματα απο που τεκμαιρονται;;;;;;;;;;:hmm::hmm::P:P:whistle::whistle:

Να σε ρωτήσω, τις σφυρίχτρες και τις γλωσσίτσες γιατί τις βάζεις; Για να μου δείξεις ότι ρωτάς ναζιάρικα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Παρακοιμήθηκα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Δε λέει να το στρώσει λίγο :/: :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Λοιπόοον .....χρειαζόμαστε τα παρακάτω .....
1)

2)

3)

4)

5)


Πφφφφφ ....αχ αυτές οι ιώσεις αχ........:ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Να σε ρωτήσω, τις σφυρίχτρες και τις γλωσσίτσες γιατί τις βάζεις; Για να μου δείξεις ότι ρωτάς ναζιάρικα;:P
γιατι ετσι μ'αρεσει....πρεπει να απολογηθω;να ζητησω την αδεια;ή να απαντησω στον καθενα που νομιζει οτι νομιζει:);):redface::(:D:P:worry::mad::confused::hmm::clapup::eek::whistle::/:

μπορούσες να μου απαντήσει με ένα απλό όχι :(
ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αλλα δεν το καναααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,032 μηνύματα.
γιατι ετσι μ'αρεσει....πρεπει να απολογηθω;

Ναι

να ζητησω την αδεια;

Ναι


ή να απαντησω στον καθενα που νομιζει οτι νομιζει:);):redface::(:D:P:worry::mad::confused::hmm::clapup::eek::whistle::/:

Ναι.

ΥΓ: Και δεν είμαι ο καθένας. Είμαι ο Ένας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 10 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top