Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Επιτελους γνωρισα και αλλο ατομο με κουνελι!!! (σε αυτο το φορουμ):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
AAAAAAAAAAAA

το κακτακι μου... R.I.P. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m.afalda

Νεοφερμένος

Η ωραια μερα να κυνηγησουμε ιποποταμους... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
πρωτον δεν θα λυσουμε εδω το αν εχεις πλ χαμηλο αι κιου η οχι!οκ?
επισης ρε συ...αμαξι???πφφφ

αστειο????

δηλαδη το πιστευεις????ΑΜΑΞΙ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Χιονίζει!!:clapup::yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
αστειο????

δηλαδη το πιστευεις????ΑΜΑΞΙ!!!!
χμμμ πολυ!
οσον αφορα στο αμαξι προτεινω να περιμενουμε τν αποθηκαριο,τν τασο να πει την γνωμη του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m.afalda

Νεοφερμένος

Η ωραια μερα να κυνηγησουμε ιποποταμους... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
χμμμ πολυ!
οσον αφορα στο αμαξι προτεινω να περιμενουμε τν αποθηκαριο,τν τασο να πει την γνωμη του!

εγω προτεινω να επισκεφτουμε την αποθηκη του!!χαχαχαχαχα!!!να διωξουμε τους σκορπιους!!!
αλλα και παλι!σε αμαξι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
χμμμ πολυ!
οσον αφορα στο αμαξι προτεινω να περιμενουμε τν αποθηκαριο,τν τασο να πει την γνωμη του!

εγω προτεινω να επισκεφτουμε την αποθηκη του!!χαχαχαχαχα!!!να διωξουμε τους σκορπιους!!!
αλλα και παλι!σε αμαξι?
Μπορειτε να συνεχισετε την κουβεντουλα σας εδω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m.afalda

Νεοφερμένος

Η ωραια μερα να κυνηγησουμε ιποποταμους... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 43 μηνύματα.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Πέφτουν νιφάδες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,021 μηνύματα.
μα εχει θεμα!!!αυτα σκεφτομαστε!!!

Καλά σας λέει η lulu. Έχετε μια ώρα που λιβανίζετε το αμάξι, με ακαταλαβίστικες ερωτήσεις και απαντήσεις και γενικά έχετε έναν οργανωμένο διάλογο μεν, που δε βγάζει νόημα δε.

Αν ήμουν καχύποπτος, θα έλεγα ότι το κάνετε για να δείξετε ότι βιώσατε κάτι έντονο ή αστείο, αλλά επειδή είμαι ρεαλιστής, θα πω ότι το κάνετε γιατί έτσι σας την έδωσε.:D

Λοιπόν, κοριτσάκια, το αμαξάκι σας και στην κουβεντούλα. Γρήγορα πριν σας το τρακάρω και δε μείνει ούτε λαμαρίνα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Θέλω να χιονίσει! :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
όταν γελάω εγώ, κάποιος νευριάζει....
όταν νευριάζεις εσύ, εγώ αναρωτιέμαι..., καλά τί γελάει ο ξενέρωτος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
έβγαλα τον φρονυμύτη.... βοήθειά μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Πέρασε και η πρωτοχρονιά; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Πέρασε και η πρωτοχρονιά; :)

καλά ρε τί κόλυμα είναι και αυτό με τις γιορτές...; :hmm:

εσύ δε γιορτάζεις; δε χαίρεσαι; δεν επιθυμείς; :hmm:

σαν και εμένα είσαι και έσυ...; ότι βρέξει, θα ρίξει...; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,021 μηνύματα.
Πέρασε και η πρωτοχρονιά; :)

Ναι και είπε να την πάρεις τηλέφωνο, ειδάλλως θα τα πάρει στο κρανίο και θα σε αφήσει πίσω στο 2010.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Επιτέλους σήμερα που έβγαλε ήλιο, μπορώ να βγω!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
αν έπρεπε για κάποιο λόγο να αφήσεις στην αρχική σου μόνο ένα φίλο, θα το σκεφτόσουν πολύ;
εγώ νομίζω καθόλου.... και νομίζω, για να μην κάνω τυχόν λάθος....
τα λάθη είναι για να έχουμε δυνατότητα επιλογής..., γιατί αν επιλέξεις σωστά, δεν έχει νόημα....(δεν κατάλαβα τίποτα, εσύ...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.

Στην Αφρικη Ο.ο

Θέλω να χιονίσει! :'(

Πες τα χρυσοστομη !!

Επιτέλους σήμερα που έβγαλε ήλιο, μπορώ να βγω!!! :D

Χαχαχαχα βρε Κλεοπατρα αλλαξες αβαταρ και δεν μπορουσα να συνειδητοποιησω ποια εισαι :P
Μαλλον δεν ξυπνησα ακομη .....:confused::confused:




Σκεψη : Γιατι περνανε γρηγορα οι ωρεςςςςς ?!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 10 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top