Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Pennylane

Τιμώμενο Μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Μήπως τις έκανες κάτι κι εσύ; :P

no no!!! Εχουν δουλειες οι κοπελιες καλε! :P
Απλα οι ανθρωποι με τον καιρο αλλαζουν:P
Ξερω εγω τι λεω! :P
it was just a monologue:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
no no!!! Εχουν δουλειες οι κοπελιες καλε! :P
Κι εγώ έχω δουλειές. Ωστόσο έχω τις προτεραιότητές μου κι εγώ και ξέρω ποια άτομα βάζω πάνω απ' αυτές.

Απ' ό,τι φαίνεται λοιπόν σκοτίζεσαι για άτομα που δεν σε έχουν ψηλά στις προτεραιότητές τους.


Αξίζει;


Η απάντηση στο επόμενο επεισόδιο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pennylane

Τιμώμενο Μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Κι εγώ έχω δουλειές. Ωστόσο έχω τις προτεραιότητές μου κι εγώ και ξέρω ποια άτομα βάζω πάνω απ' αυτές.

Απ' ό,τι φαίνεται λοιπόν σκοτίζεσαι για άτομα που δεν σε έχουν ψηλά στις προτεραιότητές τους.


Αξίζει;


Η απάντηση στο επόμενο επεισόδιο. :P

δικιο εχεις:redface:
Εγω παντα τις ειχα στις προτεραιοτητες... η μια μωρε εχει σοβαρο λογο...:)
Απλα μιλαω για συγκκριμενο ατομο-που καναμε παρα πολυ παρεα κ τους τελευταιους μηνες εχει αλλαξει παρα πολυ ! (για αυτο και το οι ανθρωποι αλλαζουν) Αλλα εχεις δικιο δεν θα κατσω να σκασω για ατομα που ενω εγω τρεχω καθε φορα οποτε με χρειαστουν ενω αυτα ολο δικαιολογιες:)
Να σαι καλα! μου εφτιαξες την διαθεση!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ήμουν πολύ καλό παιδί σήμερα. :angel:
Διάβασα. :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Μου εκοψαν 9 μνμτα :'( τα θελω πισωωωωωωωωωωωωωωωω χαχαχαχαχααχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Η μείωση των μηνυμάτων κάνει σουξέ:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
σκεψη1: Επιστροφη στο σπιτι μετα απο μια υπεροχη εβδομαδα....:'(

σκεψη2: Ποιος ξαναρχίζει παλι το διαβασμα για τα διαγωνισματα???:'(:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Σημερα εχει εκλειψη ηλιου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μουφάσα

Νεοφερμένος

Η Μουφάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
θελω διακοπες................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Ειναι 11:13...υποτιθεται πως εδω κ ενα τεταρτο ειχα μαθημα γαλλικα...ετσι οπως ξεφυλλιζα το μπλοκακι μου ειδα οτι το μαθημα δεν ειναι στο δικο μου σπιτι αλλα στης συμμαθητριας μου κ γω περιμενω εδω...ωραια!


κανε τον κινεζο τωρα ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m.afalda

Νεοφερμένος

Η ωραια μερα να κυνηγησουμε ιποποταμους... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
δωσε αγγι δωσεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!:clapup:


ΜΑ ΣΕ ΑΜΑΞΙ????????????:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Ακυρο...αχ ειμαι στον κοσμο μου χαχα 1 ειχαμε μαθημα λεει κ μου ζητησαν να γινει σπιτι μου...WINNN

fail ρε τι λεω?θα κανω γαλλικα ολοκληρο μαθημα...πφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
δωσε αγγι δωσεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!:clapup:


ΜΑ ΣΕ ΑΜΑΞΙ????????????:/:

ρε τρελα που μου πινεις κ μου ξενυχτας(!!!) που εισαι?
χαχαχα
ρε σε εμαξι?
χαχαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
είναι πολύ δύσκολο να νομίσεις ότι δεν αξίζεις τίποτα και σχεδόν απίθανο να το πιστέψεις.... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m.afalda

Νεοφερμένος

Η ωραια μερα να κυνηγησουμε ιποποταμους... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
τι λεει το τρελο?απο τα 19 στα 6 και απο τα 6 στα 2?????

ρε?αμαξι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
μερική έκλειψη ηλίου..πόσο διαφορετικά φαίνονται όλα και τι χρώματα παίρνει η φύση.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
μερική έκλειψη ηλίου..πόσο διαφορετικά φαίνονται όλα και τι χρώματα παίρνει η φύση.......

:worry:
:confused:
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
τι λεει το τρελο?απο τα 19 στα 6 και απο τα 6 στα 2?????

ρε?αμαξι???

πρωτον δεν θα λυσουμε εδω το αν εχεις πλ χαμηλο αι κιου η οχι!οκ?
επισης ρε συ...αμαξι???πφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top