Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=RgNfhV5I_zc γιαμπα ντιμπι ντιμπι ντα.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
τι μεγαλυτερο απ την αγαπη?

Μια σοκολάτα ΙΟΝ αμυγδάλου; :look:


Αν δεν ήξερα την ηλικία σίγουρα θα νόμιζα πως ήσουν μικρότερη.
fixed
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Δε θα έχω blog από αύριο:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Αχχχχ σπιτι μου σπιτακι μου !! Επιτελους !!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Ευχαριστω !!
Η Κλεοπατρα δεν ειχε πει οτι καπου θα πηγαινε??? Μπορει να μην γυρισε ακομη !! Υπομονη !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Εδώ είμαι καλέ! :P
Που να πάω με τέτοια βροχή;; :(
Πάντως θα πάω σινεμά αργότερα :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εδώ είμαι καλέ! :P
Που να πάω με τέτοια βροχή;; :(
Πάντως θα πάω σινεμά αργότερα :pfff:
:galliko:

Καιρό έχεις να γράψεις:look:

Σκέψη: Βρέχει:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
:galliko:

Καιρό έχεις να γράψεις:look:

Σκέψη: Βρέχει:clapup:
Από χτες έχω να γράψω..:confused:

Και χαίρεσαι που βρέχει;;:eek::worry:
Η βροχή μου χαλάει όλα τα σχέδια!:/:
Ήταν για να βγω έξω και τελικά θα κλειστώ μέσα στο σινεμά!:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Από χτες έχω να γράψω..:confused:

Και χαίρεσαι που βρέχει;;:eek::worry:
Η βροχή μου χαλάει όλα τα σχέδια!:/:
Ήταν για να βγω έξω και τελικά θα κλειστώ μέσα στο σινεμά!:mad::P
Τέλος πάντων.

Η βροχή είναι ωραία, γιατί εδώ και μια εβδομάδα έχει ήλιο:P

Μπες στο chat:P

Σκέψη: Σε μία εβδομάδα σχολείο:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ευτυχώς που υπάρχει και το τσατ και μας σώζει. -.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Όποιος δεν έχει ζήσει την αγάπη, δε μπορεί να καταλάβει το μέγεθός της, μπορεί όμως να κάνει ατέρμονες συζητήσεις γι αυτήν.

και αντίθετα...

Όποιος έχει ζήσει την αγάπη, μπορεί να καταλάβει το μέγεθος της, εαν πρώτα έχει κατορθώσει να μην τρελαθεί από αυτό, δεν μπορεί όμως να κάνει ατέρμονες συζητήσεις γι αυτήν, ούτε καν να προφέρει τη λέξη "αγάπη" με ελαφρότητα ποτέ ξανά.


Η αγάπη μπορεί να σου καταστρέψει την ψυχή και να σε αφήσει τρελό, ή να στην πάρει για πάντα και να σε αφήσει άδειο, περιμένοντας και μετρώντας τις μέρες για να πας στον Παράδεισο... Γιατί όχι στην Κόλαση; Γιατί ζωή χωρίς ψυχή, δεν απέχει πολύ από την Κόλαση. Κάθε πρωί που ξυπνάς έχεις πάντα ένα βάρος στο στέρνο, να σου θυμίζει το βάρος των επιλογών σου, να σου θυμίζει πόσο ακριβά πληρώνεις το τίμημα του να έχεις την τύχη να βιώσεις την αγάπη και ύστερα ανήμπορος να βλέπεις τη Μοίρα να στην σχίζει μαζί με την ψυχή σου, αιώνια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
WTF@!#$%&@*!%$^#@!%&*$^%$!#
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.

Όποιος έχει ζήσει την αγάπη, μπορεί να καταλάβει το μέγεθος της, εαν πρώτα έχει κατορθώσει να μην τρελαθεί από αυτό, δεν μπορεί όμως να κάνει ατέρμονες συζητήσεις γι αυτήν, ούτε καν να προφέρει τη λέξη "αγάπη" με ελαφρότητα ποτέ ξανά.
. Γιατί όχι στην Κόλαση; Γιατί ζωή χωρίς ψυχή, δεν απέχει πολύ από την Κόλαση. Κάθε πρωί που ξυπνάς έχεις πάντα ένα βάρος στο στέρνο, να σου θυμίζει το βάρος των επιλογών σου, να σου θυμίζει πόσο ακριβά πληρώνεις το τίμημα του να έχεις την τύχη να βιώσεις την αγάπη και ύστερα ανήμπορος να βλέπεις τη Μοίρα να στην σχίζει μαζί με την ψυχή σου, αιώνια...[/quote]

:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
:'(:cry_x:Κτήνος...:'(:cry_x:(:P:P)

Υ.Γ:Δεν είσαι τελικά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
the nightmare before christmas (L)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pennylane

Τιμώμενο Μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Mακάρι να ήταν ξανά όλα όπως το δημοτικό! Τότε που είμασταν όλοι μαζί μια παρέα! Που δεν ζηλεύαμε...δεν ανταγωνιζόμασταν... που αγαπουσαμε χωρις ανταλλαγματα η μια την αλλη...να ήμασταν οπως τοτε...Φιλες κολλητες!!! Μπορει να λεμε οτι ειμαστε ακομα...ομως και οι τρεις μας ξερουμε οτι αυτο δεν ειναι πια ετσι... Εχουμε αλλαξει....αλλοι περισσοτερο αλλοι λιγοτερο...ομως αυριο ειναι μια μερα την οποια θα ηθελα να περασω μαζι σας! Οπως καναμε καθε χρονο! Να σβηνω τα κερακια της τουρτας και να ξεχναω να κανω ευχη...και εσεις να ξανατραγουδατε! Αυριο λοιπον αν και γινομαι 19 εσεις δεν θα ειστε μαζι μου! Ισως ξεχασατε οτι εχω γεννεθλια....και κανονισατε κατι αλλο...δεν ξερω! Αλλα εγω σας αγαπω!!Απλα θα μου αρεσε να ειμασταν μαζι παλι...οπως περυσι...προπερσι και παει λεγοντας...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αυριο λοιπον αν και γινομαι 19 εσεις δεν θα ειστε μαζι μου!
Μήπως τις έκανες κάτι κι εσύ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top