Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ποιά είναι η μεγαλύτερη ''γυφτιά''; Να πουλάς ένα προιόν 14,95 ή όταν το αγοράζεις να δίνεις 15 ευρώ και να ζητάς τα 5 λεπτά για ρέστα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Ποιά είναι η μεγαλύτερη ''γυφτιά''; Να πουλάς ένα προιόν 14,95 ή όταν το αγοράζεις να δίνεις 15 ευρώ και να ζητάς τα 5 λεπτά για ρέστα; :hmm:

το σχέδιο που υπάρχει πίσω από αυτά τα δύο.... ;)
κάθε φορά είναι καινούριο, οπότε δεν αναρωτιέμαι....
ελπίζω να μη σε χαλάει το σμάιλι.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Ποιά είναι η μεγαλύτερη ''γυφτιά''; Να πουλάς ένα προιόν 14,95 ή όταν το αγοράζεις να δίνεις 15 ευρώ και να ζητάς τα 5 λεπτά για ρέστα; :hmm:

Εδω υπαρχει προιον 7,99:ermm::stunned: Και ζητας ζεστα 1 λεπτο:P:stunned:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εδω υπαρχεοι προιον 7,99:ermm::stunned: Και ζητας ζεστα 1 λεπτο:P:stunned:

Άλλο κουλό και αυτό! :blink:
Εγώ μαζεύω τα μονόλεπτα και με εκνευρίζει οτι δεν μου τα δίνουν! :rant::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Kαλη χρονια , Υγεια , Ευτυχια , Αμετρητες επιτυχιες να σας φερει ο νεος χρονος ...:)














Ακουω σκεψεις :
''Ει ψιτ κοπελια αυριο τα λενε αυτα οχι σημερα , τι ασυγχρονιστη ...τσκ τσκ τσκ...'''
Καμαρια μου 9α λειπω οποτε σας τις δινω απο σημερα !!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Μια φορα μου ειχαν δωσει 20 μονολεπτα ρεστα, γιατι δεν ειχα εικοσαλεπτο...:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μια φορα μου ειχαν δωσει 20 μονολεπτα ρεστα, γιατι δεν ειχα εικοσαλεπτο...:eek:

20 μονόλεπτα;;; Τα θέλωωωωωωωω!!!! :P:P:P

Σκέψη: Καλή Χρονιά να έχετε όλοι σας!!!! Εύχομαι το 2011 να είσαστε γεμάτοι υγεία, αισιοδοξία και να είναι μια δημιουργική χρονιά!!!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Ευχομαι καλη χρονια σε ολους με υγεια και ευτυχια!!! Επισης χρονια πολλα απο την κουνελοοικογενεια!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Εσύ τώρα ποιος είσαι μου λες; :hmm:

Καλή χρονιά να έχετε παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Καλή χρονιά!!!!:clapup:

Ούτε εγώ θα είμαι εδώ, αύριο:) Καλά να περάσεις, Mary:)

Κλεοπάτρα μου:galliko: Θα μου λείψεις αυτές τις 2 ημέρες:galliko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Πριν λιγο αγορασα σπιτι... για τα κουνελια:P (κλουβι) Εχω αδειασει ολο το πετ σοπ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τι ωραίο πράγμα να σου έχουν deadline για λίγο μετά την Πρωτοχρονιά. -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Τι ωραίο πράγμα να σου έχουν deadline για λίγο μετά την Πρωτοχρονιά. -.-
Όντως...Ειδικά σε εσάς!:D(αν αναφέρεσαι στη δουλεία σου!!!):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Χρόνια πολλά,Καλή χρονιά.Ο,τι επιθυμείτε να σας το φέρει ο καινούριος χρόνος.Καλή πρόοδο στους μαθητές και καλές δουλείες στους μεγάλους.Καλά να περάσετε την αλλαγή του χρόνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Όντως...Ειδικά σε εσάς!:D(αν αναφέρεσαι στη δουλεία σου!!!):P
Σιγά που θα το λέει για τη δουλειά του! Είναι πολύ όμορφα εκεί πάντως. :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Επειδή κι εγώ θα λείπω αύριο, λέω να σας ευχηθώ σήμερα! :D
Λοιπόν, καλή χρονιά και εύχομαι ολόψυχα σε όλους υγεία,γαλήνη και αγάπη!
Ευτυχισμένο το 2011!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Αν έχετε φαγητό στο ψυγείο σας (αν έχετε ψυγείο), αν είστε ντυμένοι, έχετε μια στέγη πάνω από το κεφάλι σας κι ένα κρεβάτι, είστε πλουσιότεροι από το 80% των κατοίκων αυτού του πλανήτη!


Για αυτό δεν θέλω να ακούω γκρίνιες για ασήμαντες μ*λα*ίες!


Happy New Year
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Αν έχετε φαγητό στο ψυγείο σας (αν έχετε ψυγείο), αν είστε ντυμένοι, έχετε μια στέγη πάνω από το κεφάλι σας κι ένα κρεβάτι, είστε πλουσιότεροι από το 80% των κατοίκων αυτού του πλανήτη!


Για αυτό δεν θέλω να ακούω γκρίνιες για ασήμαντες μ*λα*ίες!


Happy New Year

δηλαδή να μη γκρινιάζω ούτε εγώ.... :hmm:

Χρόνια πολλά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Καλή χρονιά. Ο νέος χρόνος να σας φέρει ό,τι σας στέρησε ο προηγούμενος (άλλοτε και οι προηγούμενοι).
Να περνάτε πανέμορφα. :-*

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Η βασιλόπιτά μας είναι χαρούμενη!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top