Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

αμφισβητίας

Νεοφερμένος

Η αδρανές μέλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
ax auto to diabasma de telionei pote....
τέλεια με έπιασε πάλι αυτή η βλακειούλα που έκανα παλιά με τα γκρήκλις:
αξ ότο του ντάι α μπασμά ντε τε λάιον έι πότη :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ως συνήθως:P

Ποιος σε κάλεσε εσένα να έρθεις;:confused::hmm:

Πλακίζω βλεε! Και βέβαια σε θέλω μαζί!:D:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αμφισβητίας

Νεοφερμένος

Η αδρανές μέλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Και όμως το μωβ κραγιόν το είδα και σε γυναικείο περιοδικό πράγμα που δεν το κάνει αντι- fashion. :worry:

Και όσο αποδεκτό και αν είναι, δεν μπορώ να βλέπω 50άρες+ να μου το παίζουν κοριτσάκια. Τραγικό.
Συνήθως αυτές είναι που από μικρή ηλικία προσπαθούν να μεγαλοδείχνουν.
Μετά όταν μεγαλώσουν περνάνε την υπόλοιπη ζωή τους προσπαθώντας να ξαναγίνουν μικρές :wacko:
Δεν το λες και τραγικό όμως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Α, πιστεύεις το κλασικό "διάβαζε τώρα και στο πανεπιστήμιο θα κάθεσαι"; Γιατί ποιος είπε ότι στο Πανεπιστήμιο θα διαβάζεις λιγότερο;


Ωπ, σόρρυ λάθος, γράψε άκυρο. Είσαι του 1ου πεδίου. =Ρ

Ξαναδιάβασε το ποστ μου κουραμπιεδάκι >.<
Λέω πουθενά ότι διαβάζω;
Πωπωπωπωπωππω κακία. :mad:
Και μη γενικεύεις -.-'


Μου χάλασες τη μέρα τώρα.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
ΤREE days grace λεει ο αλλος ο χωριαταρος !!! Ερε , παναγια μου που εχω μπλεξει :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Θα μπερδεύτηκε με τα Happy Tree Friends. Μην εξάπτεσαι. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Έεεε όχι και ΤΡΙ η γκρουπάρα. :pfff:
ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙ.:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

filippe

Νεοφερμένος

Ο Φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Αααχ... Χριστούγεννα!!!!! Όχι διαβάσματα, ούτε δουλειά για τους κακόμοιρους τους δασκάλους, που προσπαθούν οι καημένοι να τιθασεύσουν αγρίμια σαν κι εμένα και τους συμμαθητές μου!! ROFLMAO

Επίσης, ξέρετε τι είναι τα Happy Tree Friends; Είναι μια σειρά πολύ βίαιη, που δείχνει κάτι καημένα σκιουράκια να γίνονται 1000 κομμάτια, να ξεκοιλιάζονται και να βγάζουν τα μάτια τους... Απορώ πως την ξέρετε. Δεν την είχα για τόσο "διάσημη". Πάντως, εμένα μου αρέσει να τα βλέπω... Έχουν τρομερή πλάκα! Μην τρελαθείτε που τα βλέπω ενώ είμαι μόνο 10 χρονών, και μην με περάσετε για κανά <<ψυχοπαθή>>, αλλά πραγματικά, όταν τα βλέπω, πεθαίνω στα γέλια!! Μου κόβεται η ανάσα! Μάλιστα,σε λίγο (από τώρα)θα πάω να τα δώ!Ανυπομονώ!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Αααχ... Χριστούγεννα!!!!! Όχι διαβάσματα, ούτε δουλειά για τους κακόμοιρους τους δασκάλους, που προσπαθούν οι καημένοι να τιθασεύσουν αγρίμια σαν κι εμένα και τους συμμαθητές μου!! ROFLMAO

Επίσης, ξέρετε τι είναι τα Happy Tree Friends; Είναι μια σειρά πολύ βίαιη, που δείχνει κάτι καημένα σκιουράκια να γίνονται 1000 κομμάτια, να ξεκοιλιάζονται και να βγάζουν τα μάτια τους... Απορώ πως την ξέρετε. Δεν την είχα για τόσο "διάσημη". Πάντως, εμένα μου αρέσει να τα βλέπω... Έχουν τρομερή πλάκα! Μην τρελαθείτε που τα βλέπω ενώ είμαι μόνο 10 χρονών, και μην με περάσετε για κανά <<ψυχοπαθή>>, αλλά πραγματικά, όταν τα βλέπω, πεθαίνω στα γέλια!! Μου κόβεται η ανάσα! Μάλιστα,σε λίγο (από τώρα)θα πάω να τα δώ!Ανυπομονώ!! :)

το ξερω οτι γουστα ειναι αυτα αλλα ρε παιδι μου πως σας αρεσουν:P:P
σε ξεγελαει η μουσικουλα στην αρχη που ειναι τραλαλι τραλαλο και μετα δειχνει τα ζωακια να ξεκοιλιαζονται. xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Μπλεξαμε τα μπ****α μας :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Σκόρπιες σκέψεις. Περίεργες...Δε μπορώ να τις συνδέσω. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Σκόρπιες σκέψεις. Περίεργες...Δε μπορώ να τις συνδέσω. :/:

δε χρειάζεται....
και αν τις συνδέσεις τί θα βγεί...;
κάποιο αποτέλεσμα ή κάποιος προβληματισμός;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
δε χρειάζεται....
και αν τις συνδέσεις τί θα βγεί...;
κάποιο αποτέλεσμα ή κάποιος προβληματισμός;

Δίκιο έχεις. Όλοι αυτό μου λένε. :hmm:

Μερικές φορές βγαίνει κάποιο αποτέλεσμα που με τρομάζει. Γίνεται μίξη του παρόντος με το παρελθόν και ανακαλύπτω πράγματα για τον εαυτό μου που προκαλούν θυμό, μελαγχολία...Ερωτηματικά...

Καλύτερα να πάψω να τα συνδέω. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Μακάρι να μου φύγει ο βήχας, αύριο:mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Δίκιο έχεις. Όλοι αυτό μου λένε. :hmm:

Μερικές φορές βγαίνει κάποιο αποτέλεσμα που με τρομάζει. Γίνεται μίξη του παρόντος με το παρελθόν και ανακαλύπτω πράγματα για τον εαυτό μου που προκαλούν θυμό, μελαγχολία...Ερωτηματικά...

Καλύτερα να πάψω να τα συνδέω. :hmm:

και καλύτερα να σταματήσεις να σκέφτεσαι, δε χρειάζεται.... :hypno:
σκέψου μόνο ότι σου αρέσει..., εγώ αυτό κάνω τον τελευταίο καιρό και ντάξει.... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
και καλύτερα να σταματήσεις να σκέφτεσαι, δε χρειάζεται.... :hypno:
σκέψου μόνο ότι σου αρέσει..., εγώ αυτό κάνω τον τελευταίο καιρό και ντάξει.... ;)

Μπορείς να ελέγξεις το μυαλό? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Party Time!!! :clapup::clapup::clapup:


Armin's YearMix is here :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Μπορείς να ελέγξεις το μυαλό? :hmm:

και εσύ μπορείς....
αρκεί να το θέλεις....
σκέψου ότι είναι κάτι που σου ανήκει και όχι ότι εσύ ανήκεις στο μυαλό σου....
δούλεψε τη σκέψη σου.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
και εσύ μπορείς....
αρκεί να το θέλεις....
σκέψου ότι είναι κάτι που σου ανήκει και όχι ότι εσύ ανήκεις στο μυαλό σου....
δούλεψε τη σκέψη σου.... :P

Θα δείξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top