Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Dear Santa, if you leave a Core i7 under the tree, I will give you the antidote for the poison I put in the milk.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τι καλάάά!
Κάνεις τον άλλον χαρούμενο και νιώθεις διπλή χαρά! :D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
εγώ δε γνωρίζω τίποτα..., το μόνο που ξέρω είναι, ότι συμφωνώ μαζί σου....
δε με ενδιαφέρει τίποτα άλλο..., όταν αλλάξω γνώμη θα στο πω.... :yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
πφφ...γιατί βαριέμαι; δεν έχω κάτι σημαντικό να κάνω...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Κοιμάμαι 3-4 το βράδυ.
Ξυπνάω 2 το μεσημέρι.
Ξανακοιμάμαι κατά τις 6.
Ξυπνάω κατά τις 8.
Και πάλι τα ίδια.

Ω ΘΕΕΕ ΜΟΥ ΔΩΣΜΟΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΓΑΜΑΤΑ.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
πφφ...γιατί βαριέμαι; δεν έχω κάτι σημαντικό να κάνω...:(

καλά δε ντρέπεσαι λίγο...; :hmm: τί να πω και εγώ;
τόσα παιχνίδια υπάρχουν..., κάνε ένα πλέι ζάπινγκ.... :studying:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
φτιάξτε ένα θέμα..., ποιος τραγουδιστής η ποιο γκρουπ έχει απίστευτη σκηνική παρουσία να το πω, ενέργεια να το πω...;
διαρροή φεγγαρόσκονης ας το πω....
αν μπορούσα θα το έφτιαχνα εγώ, ή να το φτιάξω εγώ;
περιμένετε λίγο, εντάξει...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Yπομονη σου λεει μετα ....:ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Κλεινω 6 μηνες εγγραφης μου στο φορουμ!

Αρνητικα σχολια δεν δεχομαι:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
Κλεινω 6 μηνες εγγραφης μου στο φορουμ!

Αρνητικα σχολια δεν δεχομαι:pfff:

αρνητικες ψηφους ?????? :whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Κλεινω 6 μηνες εγγραφης μου στο φορουμ!

Αρνητικα σχολια δεν δεχομαι:pfff:
Να τα εκατοστησεις!!:birthday:

Παντως με ενα προχειρο υπολογισμο οταν φτασεις στην ηλικια μου και συνεχιζοντας μ'αυτο το ρυθμο θα εχεις γυρω στα 66000 μυνηματα!:P Θα εισαι super-duper administrator και θα μπορεις επιτελους να μετατρεψεις το mycat σε myrabbit!

Λιγη υπομονη κανε μονο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Υπαρχουν μελη που εχουν γραψει μεσα σε 2 χρονια 40,000 μηνυματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κοιμάμαι 3-4 το βράδυ.
Ξυπνάω 2 το μεσημέρι.
Ξανακοιμάμαι κατά τις 6.
Ξυπνάω κατά τις 8.
Και πάλι τα ίδια.

Ω ΘΕΕΕ ΜΟΥ ΔΩΣΜΟΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΓΑΜΑΤΑ.:(
Α, πιστεύεις το κλασικό "διάβαζε τώρα και στο πανεπιστήμιο θα κάθεσαι"; Γιατί ποιος είπε ότι στο Πανεπιστήμιο θα διαβάζεις λιγότερο;


Ωπ, σόρρυ λάθος, γράψε άκυρο. Είσαι του 1ου πεδίου. =Ρ

Κλεινω 6 μηνες εγγραφης μου στο φορουμ!
Στον ένα χρόνο έχεις δωράκι (ένα χρόνο ban :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Οχι, ευχαριστω δεν θα παρω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλά κάνει
fashion sucks

Και όμως το μωβ κραγιόν το είδα και σε γυναικείο περιοδικό πράγμα που δεν το κάνει αντι- fashion. :worry:

Και όσο αποδεκτό και αν είναι, δεν μπορώ να βλέπω 50άρες+ να μου το παίζουν κοριτσάκια. Τραγικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Τέλεια θα περάσουμε σήμεραα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

analisi

Νεοφερμένος

Η analisi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
αχ αυτο το διαβασμα δεν τελειωνει ποτε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top