Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
προστατέψτε τον κόσμο γύρω σας....
πώς...;
με τη συμπεριφορά σας....

αδιαφορία, εγωισμός, ατομικό συμφέρον....
χρησιμοποιήστε τα διαφορετικά και να κοιτάτε γύρω σας και όχι μπροστά σας....
γιατί όσο και ευθεία να πας, κύκλους θα κάνεις..., οπότε κοίτα από πριν, γύρω σου....
για να γνωρίζεις τί έχει το τέλος της ευθείας σου....
(αυτή η σκέψη δεν είναι επεξεργασμένη..., είναι φρέσκια όπως και αυτή η μέρα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Xαλασμός η βροχή σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
άθλημα-μπάσκετ
παιχνίδι-βραζιλιάνικο
παίζεται το λιγότερο με δύο άτομα μέχρι....όσα θέλεις
φτιάχνετε τη σειρά που θα παίζετε
αρχίζεις από τις βολές..., αν τη βάλεις συνεχίζεις
αν όχι, ο επόμενος περιμένει να σκάσει δύο φορές η μπάλα τη πιάνει και ρίχνει από εκείνο το σημείο..., αν τη βάλει, πάει στις βολές....
αν τη χάσει, ο επόμενος περιμένει να σκάσει η μπάλα δύο φορές, τη πιάνει και σουτάρει..., αν τη βάλει πάει στις βολές, αν όχι, μπλαμπλαμπλαμπλα....
οι βολές μετράνε για ένα, τα σουτ εντός για δύο, τα τρίποντα για 3....
αν από σουτ η δεύτερη φορά που χτυπήσει η μπάλα είναι εκτός γηπέδου, ο επόμενος κάνει λέι απ....
αν κάποιος δε προλάβει να ακουμπήσει τη μπάλα στις δύο και χτυπήσει 3 φορές, ο επόμενος κάνει 3 βολές
αυτό λέγεται βραζιλιάνικο και είναι καλό....
δοκίμασέ το....
ααα! και το παιχνίδι λήγει στα 21 ή στα 31..., πρέπει να λήξεις το παιχνίδι ακριβώς με αυτό το σκορ, αλλιώς καίγεσαι και ξεκινάς να μετράς τους πόντους από την αρχή....

Πωπω μνημες...

Εμεις το παιζαμε λιγο διαφορετικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Πρέπει να θυμηθώ να φορτίσω το κινητό μου κάποια στιγμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Ποιο κουλη εκθεση δεν μπορουσαν να μου βαλουν σημερα ???:mad::'(

Ελεος :pfff::ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
σκεψη..
ο απρο εχει βαλει στοχο να ξεπερασει σε μηνυματα την λουλου και γραφει σχεδον οτιδηποτε σε διαφορα θεματα... :P:P:P:P:P
δως της να καταλαβει... :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
ορμα.....:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ok, όχι 3 ώρες:P

Μία-μιάμιση ώρα, είναι μια χαρά:) Όσο για τα μελομακάρονα, θα φέρω κι εγώ το άλλο ταψί:P

Η Κλεοπάτρα φυσικά, εφόσον το θέλει, θα είναι μαζί μας:D (Έτσι Κλεοπατρούλα μου;:galliko:)

Κλεοπατρ...τι;:confused::confused::P:P
Τέσπα, και βέβαια θα έρθω!:D Αλλά σας το λέω από τώρα, ότι θα τα παίξω:P
Τι μας κάνουν αυτά τα μελομακάρονα,ε;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
σκεψη..
ο απρο εχει βαλει στοχο να ξεπερασει σε μηνυματα την λουλου και γραφει σχεδον οτιδηποτε σε διαφορα θεματα... :P:P:P:P:P
δως της να καταλαβει... :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
ορμα.....:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

Δυσκολα θα ξεπερασει τα μηνυματα μου:D Εγραψα 100 μεσα σε 2 ημερες και εχουμε διαφορα 2013 μηνυματα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Get a life... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Aπειρα + στην αγαπητη Αννα για το τελευταιο της ποστ στο θεμα ! ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Κλεοπατρ...τι;:confused::confused::P:P
Τέσπα, και βέβαια θα έρθω!:D Αλλά σας το λέω από τώρα, ότι θα τα παίξω:P
Τι μας κάνουν αυτά τα μελομακάρονα,ε;:redface:
Κλεοπατρούλα:P Πώς λέμε αγαπούλα:redface:

Δεν πειράζει βρε:kissing: Ούτε εγώ θα αντέξω, αλλά να έχουμε να λέμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=Kc0eEaSxlTk&feature=related
<3<3<3
Cyanide 4 + Troublemakers !<333333333333333333333333333333333333333333333333333
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Δυσκολα θα ξεπερασει τα μηνυματα μου:D Εγραψα 100 μεσα σε 2 ημερες και εχουμε διαφορα 2013 μηνυματα:D

Μην το κάνεις σαν συναγωνισμό για το πόσα περισσότερα θα γράψεις, στο λεω σα φιλαράκι, κάνε κάτι άλλο έτσι για αλλαγή, παίξε, να χαρείς με τους φίλους σου. Στο λεω γιατί κι εγώ κουράζομαι να διαβάζω όλα όσα γράφεις. Δε θέλεις να κουράζεις το Βαλντεράκι...:( Ναι κουκλίτσα μου;:D

Λιγότερα μηνύματα από δω και μπρος, αλλά και πιό γεμάτα ουσία. Από αυτά που μου αρέσουν να διαβάζω! Κάντο για το Βαλντεράκι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
αχ βρε βαλντερακι...
μας ελειψες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
αχ βρε βαλντερακι...
μας ελειψες...

Κι εγώ που νόμιζα ότι είχατε ήδη αρκετά πράγματα να γεμίζουν σε απόλυτη πληρότητα τη ζωή σας δεσποινίς Ζένια ώστε να μη σας λείπει τίποτα, ούτε καν ένα Βαλντεράκι...:P

Είναι η βαρύνουσα σημασία μου, το ξέρω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Γιούπιιιιιιι, όλα καλά, όλα ανθηρά, όλα τέλεια! :clapup:
Σας αγαπώ όλους! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Επιτελους κρυο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Γιατί δεν μπαίνει η Κλεοπάτρα τώρα τελευταία:( Δεν είναι καλό το forum, χωρίς αυτήν:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Γιατί δεν μπαίνει η Κλεοπάτρα τώρα τελευταία:( Δεν είναι καλό το forum, χωρίς αυτήν:'(

Φύγε κι εσύ και πήγαινε βρες τη. :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Γιατί δεν μπαίνει η Κλεοπάτρα τώρα τελευταία:( Δεν είναι καλό το forum, χωρίς αυτήν:'(

:console:
Εδώ είμαι καλέ μου!:)
Μην μου στενοχωριέσαι..:galliko::kissing::hug:
Απλώς δεν πολυγράφω στα θέματα..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top