Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Οι κουνελες αμα δεν μεγαλωσουν απο μικρη ηλικια τσακωνονται... Ο Μισελ ειναι κουνελος και δεν τσακωνονται. Αλλα δεν μπορω να τα βαλω στο ιδιο κλουβι...

Πιστευω να σας ελεισα τις αποριες:)

εμένα με κάλυψες..., δεν ξέρω για τους άλλους.... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
για κάποιο λόγο, νομίζω ότι έχω την καλύτερη υπογραφή....
μόλις κοιτάω ξαφνικά τη φωτογραφία, νιώθω παράξενα ωραία....
και νομίζω θα είναι για πάντα έτσι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Σκέψη:
Μην ξεχάσω να πω Χρόνια Πολλά και Καλές Γιορτές στους
AnztiWin
Apro
Πατρεύς
DESPOINA
fly
Μάξιμος
Μάρω
love_angel
lucky sunray
m(A).niC
maria_lulu
rascal_gd
SICX
Άγγελος





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Επίσης τσουβάλιασες ένα καρό χώρες μαζί που διαφέρουν στις σπουδές τους όσο εγώ από τη Ζιζέλ (δλδ πολύ
).

Χάλασε η Ζιζέλ; Εγώ για ωραία την ήξερα. :worry:



(όταν σου έρθω για κάλαντα να δώσεις κατοστάευρο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
3000 μηνυμα μου!!!:D

Σημερα εβγαλα τα κουνελακια βολτα και καπως το μωρακι (κουνελακι) το συμπαθησαν!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
3000 μηνυμα μου!!!:D

Σημερα εβγαλα τα κουνελακια βολτα και καπως το μωρακι (κουνελακι) το συμπαθησαν!!!:D

:hmm:

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Σε 12 μέρες αρχίζουν τα σχολεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
:stunned:
Απο τις 18:00 εως τις 22:55 εφαγα 12 μελομακαρονα !!!!! :cry_x:
Τι θα γινει , ε ???:wacko:
Που θα παει αυτη η δουλεια ???:blink:
Ποσα κιλα θα παρω μεσα στις γιορτες , ε??? μου λες???:down:
Τι θα πω στον προπονητη ??? :knife:
Θα με σκοτωσει και θα εχει και δικιο ο ανθρωπος .....:mastigio

Εεεε ρε παναθεμα τους ζαχαροπλαστες .....:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
:stunned:
Απο τις 18:00 εως τις 22:55 εφαγα 12 μελομακαρονα !!!!! :cry_x:
Τι θα γινει , ε ???:wacko:
Που θα παει αυτη η δουλεια ???:blink:
Ποσα κιλα θα παρω μεσα στις γιορτες , ε??? μου λες???:down:
Τι θα πω στον προπονητη ??? :knife:
Θα με σκοτωσει και θα εχει και δικιο ο ανθρωπος .....:mastigio

Εεεε ρε παναθεμα τους ζαχαροπλαστες .....:'(

πόσα κιλά είσαι τώρα...;
και λίγα με τους ζαχαροπλάστες, γιατί είναι ο πατέρας μου, εντάξει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Μαρούλι, εγώ έφαγα ένα ταψί σε μία ώρα:redface: Περιμένω να πάρει η μαμά μου τη σκούπα, για να αρχίσω να τρέχω:whistle:

Όσα γλυκά και να φάω, δεν παχαίνω καθόλου, γιατί αυτό;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εμένα αυτοι οι κουραμπίεδες δε μου αρέσουν καθόλου. Για τα μελομακάρονα τρελαίνομαι. Είναι πολύ ωραία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν πάμε ΚΑΘΟΛΟΥ καλά, ΚΑΘΟΛΟΥ όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
διάλειμμα για καφέ και τσιγάρο....
έρχομαι, μη φύγετε, εντάξει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
πόσα κιλά είσαι τώρα...;
και λίγα με τους ζαχαροπλάστες, γιατί είναι ο πατέρας μου, εντάξει;
τωρα 51(:redface:) αλλα δεν τελειωσαν οι γιορτες!!! Ετσι και αλλιως αφου τελειωσουν ΔΕΝ προκειται να ανεβω στη ζυγαρια , ουτε κατα διανοια !!
Χαχαχαχαχα Ζαχαροπλαστης ειναι ?!?! φανταζομαι γλυκα που θα εχει το σπιτι :/:

Μαρούλι, εγώ έφαγα ένα ταψί σε μία ώρα:redface: Περιμένω να πάρει η μαμά μου τη σκούπα, για να αρχίσω να τρέχω:whistle:

Όσα γλυκά και να φάω, δεν παχαίνω καθόλου, γιατί αυτό;:worry:

Χαχαχαχαχαχαχα ...... θα ερθω να τρεξουμε παρεα να χασω καμια θερμιδα γτ ακομη δεν χορτασα !!θελω κι αλλα γλυκα !!!:P
Μαλλον θα εχεις καλο μεταβολισμο για αυτο δεν παχαινεις !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εμένα αυτοι οι κουραμπίεδες δε μου αρέσουν καθόλου. Για τα μελομακάρονα τρελαίνομαι. Είναι πολύ ωραία.
Ποιος μίλησε για κουραμπιέδες;:confused:

Κι εμένα μόνο τα μελομακάρονα μου αρέσουν:D
Χαχαχαχαχαχαχα ...... θα ερθω να τρεξουμε παρεα να χασω καμια θερμιδα γτ ακομη δεν χορτασα !!θελω κι αλλα γλυκα !!!:P
Μαλλον θα εχεις καλο μεταβολισμο για αυτο δεν παχαινεις !!!
Μάλλον λόγω του ύψους μου:D

Τέλος πάντων, θα τρέχουμε για 3 ώρες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Τέλος πάντων, θα τρέχουμε για 3 ώρες:P

3 ωρες??:worry:
Xaxaxaxaxa οχι ενταξει ειμαι μεσα ! Βαζω φορμες , μαζευω κοτσο το μαλλι , περνω και καμια 20αρια μελομακαρονα (ετσι για επανεφοδιασμο :redface:) και ερχομαι :)

Πες και την Κλεοπατρα να ερθει να καλοπερασουμε!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
άθλημα-μπάσκετ
παιχνίδι-βραζιλιάνικο
παίζεται το λιγότερο με δύο άτομα μέχρι....όσα θέλεις
φτιάχνετε τη σειρά που θα παίζετε
αρχίζεις από τις βολές..., αν τη βάλεις συνεχίζεις
αν όχι, ο επόμενος περιμένει να σκάσει δύο φορές η μπάλα τη πιάνει και ρίχνει από εκείνο το σημείο..., αν τη βάλει, πάει στις βολές....
αν τη χάσει, ο επόμενος περιμένει να σκάσει η μπάλα δύο φορές, τη πιάνει και σουτάρει..., αν τη βάλει πάει στις βολές, αν όχι, μπλαμπλαμπλαμπλα....
οι βολές μετράνε για ένα, τα σουτ εντός για δύο, τα τρίποντα για 3....
αν από σουτ η δεύτερη φορά που χτυπήσει η μπάλα είναι εκτός γηπέδου, ο επόμενος κάνει λέι απ....
αν κάποιος δε προλάβει να ακουμπήσει τη μπάλα στις δύο και χτυπήσει 3 φορές, ο επόμενος κάνει 3 βολές
αυτό λέγεται βραζιλιάνικο και είναι καλό....
δοκίμασέ το....
ααα! και το παιχνίδι λήγει στα 21 ή στα 31..., πρέπει να λήξεις το παιχνίδι ακριβώς με αυτό το σκορ, αλλιώς καίγεσαι και ξεκινάς να μετράς τους πόντους από την αρχή....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
3 ωρες??:worry:
Xaxaxaxaxa οχι ενταξει ειμαι μεσα ! Βαζω φορμες , μαζευω κοτσο το μαλλι , περνω και καμια 20αρια μελομακαρονα (ετσι για επανεφοδιασμο :redface:) και ερχομαι :)

Πες και την Κλεοπατρα να ερθει να καλοπερασουμε!;)
Ok, όχι 3 ώρες:P

Μία-μιάμιση ώρα, είναι μια χαρά:) Όσο για τα μελομακάρονα, θα φέρω κι εγώ το άλλο ταψί:P

Η Κλεοπάτρα φυσικά, εφόσον το θέλει, θα είναι μαζί μας:D (Έτσι Κλεοπατρούλα μου;:galliko:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τι καλά ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Τελικα το redbull κανει δουλεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top