Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Παιδάκια: Γεια σας
fockos: Γεια σας παιδάκια (σκέψη: ηρθατε να μου τα πάρετε σκασμένα)
παιδάκια: Τρίγωνα κάλαντα [...] δεν ξέρουμε άλλο
fockos: Σας εύχομαι χρόνια πολλά και ευτυχισμένο το καινούριο έτος να ΄ρθείτε και πάλι (πραξη: δίνω ένα δίευρω) σκέψη: Στα τσακίδια μιξιάρικα μην ξαναπατήσετε) :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Παιδάκια: Γεια σας
fockos: Γεια σας παιδάκια (σκέψη: ηρθατε να μου τα πάρετε σκασμένα)
παιδάκια: Τρίγωνα κάλαντα [...] δεν ξέρουμε άλλο
fockos: Σας εύχομαι χρόνια πολλά και ευτυχισμένο το καινούριο έτος να ΄ρθείτε και πάλι (πραξη: δίνω ένα δίευρω) σκέψη: Στα τσακίδια μιξιάρικα μην ξαναπατήσετε) :(
Εγώ θα έδινα κουραμπιεδάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Ειναι σχετη γλυκα το νεο κουνελακι που πηρα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Φωτογραφία του κουνελακίου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Λοιποννν , επειδη φευγω (επιτελους διακοπες !) και δεν θα σας 3αναδω μεχρι Δευτερα-Τριτη , να ευχηθω σε ολους σας Καλα Χριστουγεννα , Καλες γιορτες , Καλη ξεκουραση , Καλη διασκεδαση και Υπομονη (σε ολους εμας που μεχρι και τα Χριστουγεννα εχουμε διαβασμα !!)
Αdiós αγαπουλες ,
Μαρια :)
Mary, Christmas:clapup::clapup::clapup: (Για όποιον δεν το κατάλαβε:
Merry Christmas
)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΩΤΕΙΝΗ2010

Νεοφερμένος

Η ΦΩΤΕΙΝΗ2010 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νέα Τρίγλια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
μπορεί κάποιος να με βοηθήσει λέγοντας μου ένα θέμα για την εργασία της τεχνολογίας α λυκείου!please!help me.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αμφισβητίας

Νεοφερμένος

Η αδρανές μέλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
εμάς ο καθηγητής είχε μια κόλλα θέματα και μας έβαλε να ψηφίσουμε και βγάλαμε 5 από τα οποία έπαιρνε κάθε ζευγάρι όποιο ήθελε...
τα πιο ενδιαφέροντα τα αφήσαμε για την τελευταία εργασία (τη μεγάλη)
σας την έχει βάλει για τα χριστούγεννα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
μπορεί κάποιος να με βοηθήσει λέγοντας μου ένα θέμα για την εργασία της τεχνολογίας α λυκείου!please!help me.....
Μπορείς να ρωτήσεις εδώ, https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=41304 , δίνοντας περισσότερες πληροφορίες. Είδος εργασίας, θεματολογία κτλ.

Σκέψη: Βαριέμαι να ισιώσω τα μαλλάκια μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αμφισβητίας

Νεοφερμένος

Η αδρανές μέλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
φτου!αυτοί κάνουν την τελική από τώρα.
δηλ. αυτοί κάνουν μία εργασία κι εμείς δυο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΩΤΕΙΝΗ2010

Νεοφερμένος

Η ΦΩΤΕΙΝΗ2010 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νέα Τρίγλια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
μπορεί κάποιος να με βοηθήσει λέγοντας μου ένα θέμα για την εργασία της τεχνολογίας α λυκείου!please!help me.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
μπορεί κάποιος να με βοηθήσει λέγοντας μου ένα θέμα για την εργασία της τεχνολογίας α λυκείου!please!help me.....
Βελτιστοποίηση της ταχύτητας μετάδοσης του τηλεφωνικού σήματος με χρήση τεχνικών υπολογιστικής πολυπλοκότητας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Φωτογραφία του κουνελακίου;

DSC00616.JPG
Η μικρη Τζενη!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ωραίο είναι μοιάζει με Πάντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ωραίο είναι μοιάζει με Πάντα
Αν τώρα μοιάζει με Πάντα, όταν το βάλω στο φούρνο με τι θα μοιάζει; :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
το μόντεμ μου έδειχνε ότι το σήμα ήταν καμπάνα
και εγώ δε μπορούσα να μπω πουθενά
αναγκάστηκα και πήγα αλλού για να μπω λίγο ακόμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
<<Καταδικασμένη. Το έχω καταλάβει πια, το έχω αποδεκτεί. Οι σκέψεις άνεμος που με ταράζει. Οι αναμνήσεις καρφιά που ματώνουν...>>

Στάματησε το μυαλό μου απότομα...Γιατί?...Ξέρεις γιατί...

Δεν πάω καλά. Μιλώ μοναχή. (πάλι...) Χμμ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
<<Καταδικασμένη. Το έχω καταλάβει πια, το έχω αποδεκτεί. Οι σκέψεις άνεμος που με ταράζει. Οι αναμνήσεις καρφιά που ματώνουν...>>

Στάματησε το μυαλό μου απότομα...Γιατί?...Ξέρεις γιατί...

Δεν πάω καλά. Μιλώ μοναχή. (πάλι...) Χμμ...

νομίζεις ότι με έχεις ξεπεράσει; :hmm:
αν ναι, μπορεί να κάνεις και λάθος....

πες μου ποιο σημείο δεν κατάλαβες, για να στο εξηγήσω....
αν κάτσω να σου εξηγήσω όλα τα σημεία, θα μου πάρει χρόνο αρκετό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top