Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
κουραστικη μερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Eύχομαι καλά Χριστούγεννα στα μαθητούδια και ευτυχισμένο το καινούριο έτος. Τα Χριστούγεννα είναι ευκαιρία για εσάς να καλύψετε τα κενά σας στο σχολείο, μπορείτε να έχετε ένα ωραίο και δημιουργικό διάβασμα. Μην ξοδεύετε το χρόνο σας σε ξεκούραση... το ότι τελειώσαν τα σχολεία δε σημαίνει πως τέλος το διάβασμα αντιθέτως πρέπει να διαβάζετε διπλά :)
Σε 18 μέρες ανοίγουν και πάλι τα σχολεία....


Μου θυμίζεις κάτι αχώνευτους μαθηματικούς που είχαμε στο Γυμνάσιο. Ελπίζω τουλάχιστον να μην κάνεις μάθημα σε σχολείο. :P

Παιδιά, μη σκάτε. Αν είστε σωστοί στο σχολείο και δεν αδιαφορείτε, μπορείτε να περάσετε τις γιορτές σας όμορφα με τους ανθρώπους που αγαπάτε. Ανοίγετε πού και πού το βιβλίο για να μη χάσετε επαφή. Μην τρελαθείτε κιόλας. Μέσα σε δεκαπέντε ημέρες δεν καλύπτονται κενά ούτε θα περάσετε στο παν/μιο επειδή διαβάσατε τα Χριστούγεννα. Το έχω ζήσει και ξέρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
ντεν έχω σύνντεση αγκάπη μου..., κολάει το σύνντεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
κάπου είδα κάτι νούμερα και κόλησε ο εγκέφαλος
γιατί αυτά μετάφραζαν το παράλογο
αναφερόταν ότι τόσα χρόνια δούλεψαν για το ναό του νου αφιλοκερδώς, αλλά τώρα χρειάζονται ένα μικροποσό από τους δέκτες
μπορεί επειδή γνωρίζουν εξαρχής, ότι τα όνειρα δε γίνονται έτσι πραγματικότητα
ακόμα και εγώ γνωρίζω ότι οι προσφορές τελείωσαν
και τα όνειρα σου θα τα βρεις μέσα στο Χάος, αν χρειαστεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
γιατί μπορείς να βάλεις μόνο μία ψήφο, αν σου αρέσει κάτι και όχι 10 ή 20 ή 30 ή 40...;
κάντε πανικό....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Είσαι μεγάλος μάστορας Αρονόφσκι! :yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Σήμερα το πρωί με χειροκρότησε στην προσευχή όλο το σχολείο!:eek::redface::D
Μπράβο μου και καλή συνέχεια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
εκεί που τελειώνει η σκέψη σου, αρχίζει η δικιά μου
εκεί που αρχίζει η σκέψη σου, τελειώνω εγώ....
δεν το καταλαβαίνω, απλά η διάταξη....
θα ξαναπροσπαθήσω μία
εκεί που τελειώνει η σκέψη σου, αρχίζει η δικιά μου
εκεί που αρχίζει η σκέψη μου, (........................)
κομπλέ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σήμερα έχουμε top20 of 2010. :vroum:

Armin - Armin - Armin :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
τα δύο τελευταία, δεν είναι μουσική
είναι φεγγαρόσκονη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μήπως γίνομαι κακιά; Ας γίνομαι. Χέθτηκα.
Η εκδίκηση είναι ένα πιάτο που τρώγεται κρύο και πληρώνεται πάντα με το ίδιο νόμισμα, μωρό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
μήπως κάποιος ή καποια θέλει χαρτί υγείας;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Τελεια .... εχω 4 εκθεσεις μεχρι την Τριτη, 2 listening, 3 σελιδες γραμματικα , 2 κειμενα αναλυση .....
ΕΛΕΟΣ .....αν δεν μπω για πολυ καιρο στο Δαφνι ( https://www.e-database.gr/%CE%9D%CE%BF%CF%83%CE%BF%CE%BA%CE%BF%CE%BC%CE%B5%CE%AF%CE%B1/%CE%91%CE%B8%CE%AE%CE%BD%CE%B1/%CE%94%CE%B1%CF%86%CE%BD%CE%AF ) θα ειμαι !! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Σήμερα το πρωί με χειροκρότησε στην προσευχή όλο το σχολείο!:eek::redface::D
Μπράβο μου και καλή συνέχεια!:P
Ποπο!!:eek: Έχουμε τηλεπάθεια:P

Εγώ διάβασα ένα ποιηματάκι στη γιορτή και οι καθηγητές μόνο που δεν έκλαψαν από συγκίνηση:P:lol:

Μετά, φυσικά, ακολούθησαν τα συγχαρητήρια όλων και το χειροκρότημα όλων:clapping:

Με φίλησε αρκετός κόσμος, καθώς και η πληροφορικός:ermm: (για όσους δεν έχουν διαβάσει τις προηγούμενες σελίδες, η ανάσα της πληροφορικού μυρίζει απαίσια. Γιατί σε εμένα;:'()

Κλεοπάτρα μου, όπως είπες, θα βρισκόμαστε πολύ πιο συχνά:galliko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Χαχαχα.Μπράβο!;)

Εμένα με χειροκρότησαν επειδή πέρασα τον Μαθηματικό διαγωνισμό "Θαλή" :)
Εντελώς άσχετο με τα Χριστούγεννα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
εδώ είναι ωραία, Mister....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
πες μου, ότι δε βγήκες ρε, ακόμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Μακάρι να είχα στήριξη από τους γονείς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Μακάρι να είχα στήριξη από τους γονείς...

την έχω φάει στη μάπα, την επικοινωνία με τους γονείς μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Χαχαχα.Μπράβο!;)

Εμένα με χειροκρότησαν επειδή πέρασα τον Μαθηματικό διαγωνισμό "Θαλή" :)
Εντελώς άσχετο με τα Χριστούγεννα:P
Συγχαρητήριαααααααα!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top