Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
άκου έκφραση από 70άρα φίλη μου, όταν την ενοχλήσει κάποιος

αμόλα ρε, μη σου σπάσω τη μούρη....

ζόρικο...;

έτσι νομίζω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Apro νομίζω πως σκέφτεσαι πολύ... Πρόσεξέ το αυτό. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
δεν παίρνω ψυχοφάρμακα, δεν έχω ασφάλιση, λεφτά, κέφια....
και πες μου εσύ τί να κάνω στην περίπτωσή μου...;
να εγκαταλείψω ή να σας ζαλίσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Apro νομίζω πως σκέφτεσαι πολύ... Πρόσεξέ το αυτό. :worry:

α κατάλαβα, νομίζεις ότι μερικά από αυτά που γράφω είναι μπούρδες και τα γράφω απλά για να γράφω κάτι....
σε πληροφορώ ότι 9 από τα 10 που γράφω είναι αλήθειες και το 10 την ξεπερνάει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
η απλά μπορεί να είναι περίοδος ανασυγκρότησης ή εξευτελισμού....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Δεν πάμε καλά ρε συ! :worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
α κατάλαβα, νομίζεις ότι μερικά από αυτά που γράφω είναι μπούρδες και τα γράφω απλά για να γράφω κάτι....
σε πληροφορώ ότι 9 από τα 10 που γράφω είναι αλήθειες και το 10 την ξεπερνάει....

Μπα, τίποτα τέτοιο. Απλώς νομίζω ότι σκέφτεσαι πολύ. Η ζωή είναι πιο απλή και νομίζω πως τα κάνεις όλα περίπλοκα. Relax! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Apro, μην ακούς κανέναν. Συνέχισε να μοιράζεσαι μαζί μας τις σκέψεις σου. Σε αγαπάμε. :redface:


-Σ.Φ.Α.Χ.
(Σύνδεσμος Φίλων Apro - Χρόνου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Apro, μην ακούς κανέναν. Συνέχισε να μοιράζεσαι μαζί μας τις σκέψεις σου. Σε αγαπάμε. :redface:


-Σ.Φ.Α.Χ.
(Σύνδεσμος Φίλων Apro - Χρόνου)

το γνωρίζω φιλαράκι..., αυτά τα πράγματα είναι αμοιβαία, δεν είναι φαντασία η παιχνίδια
εγώ προσπαθώ να εκφράζομαι αληθινώς, αλλά κάποιοι το βρίσκουν περιέργως ειρωνικό
δε μας ενδιαφέρει και παίζουμε μπάλα όπως γνωρίζουμε και όχι όπως γνωρίζουν ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ολα καλααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ξέρω πως δεν πρόκειται να αλλάξει τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
https://www.radicio.com/%CF%87%CF%81%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%85%CE%B3%CE%B5%CE%BD%CE%BD%CE%B9%CE%AC%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%B1-%CE%BC%CF%80%CE%B9%CF%83%CE%BA%CF%8C%CF%84%CE%B1/

Μαζι με κατι συμμαθητριες επιχειρησαμε να φτιαξουμε αυτα ^^... ετσι για το γ***ο των Χριστουγεννων ...
Ολαα ηταν τελεια μεχρι που τα βγαλαμε απο το φουρνο ....
Τι δεν πηγε καλα δεν 3ερω ....παντως δεν τρωγονται!!!!
:lol:










Επειδη μας βγηκαν και πολλα ειστε ολοι καλεσμενοι να ερθετε να φαΤε κουλουρακια !!!!
:angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Θεέ μου κάνε να τελειώσει όσο το δυνατόν πιο γρήγορα αυτό το μαρτύριο, δε μπορώ άλλο. :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina192

Δραστήριο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
https://www.radicio.com/χριστουγεννιάτικα-μπισκότα/

Μαζι με κατι συμμαθητριες επιχειρησαμε να φτιαξουμε αυτα ^^... ετσι για το γ***ο των Χριστουγεννων ...
Ολαα ηταν τελεια μεχρι που τα βγαλαμε απο το φουρνο ....
Τι δεν πηγε καλα δεν 3ερω ....παντως δεν τρωγονται!!!!
:lol:











Επειδη μας βγηκαν και πολλα ειστε ολοι καλεσμενοι να ερθετε να φαΤε κουλουρακια !!!!
:angel:

Είσαι σίγουρη οτι εκτελέσατε τη συνταγή κατα γράμμα??????? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
α κατάλαβα, νομίζεις ότι μερικά από αυτά που γράφω είναι μπούρδες και τα γράφω απλά για να γράφω κάτι....
σε πληροφορώ ότι 9 από τα 10 που γράφω είναι αλήθειες και το 10 την ξεπερνάει....

Εγώ αντίθετα από σένα τα 9 από τα 10 μηνύματα που γράφω είναι μπούρδες και τα γράφω έτσι για να γράφω κάτι. Το 1 από τα 10 είναι 100% αληθινό σημασία είναι να ανακαλύψετε ποιο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Σε 20 μέρες ανοίγουν και πάλι τα σχολεία....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Kατάληψηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top