Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ψέμματα σου είπαν,στο πιάτο μου πήγε :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Ψέμματα σου είπαν,στο πιάτο μου πήγε :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

χμμ ωραίο φαίνεται...από τη λέσχη του απθ είναι?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
χμμ ωραίο φαίνεται...από τη λέσχη του απθ είναι?:P

Από πότε μαγειρεύουν φαγώσιμα φαγητά στην λέσχη του απθ?:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Από πότε μαγειρεύουν φαγώσιμα φαγητά στην λέσχη του απθ?:look:

χαχαχαχαχα.....τι λες ρε το φαγητό της λέσχης γ***ει ,το καλύτερο φαγητό,ναός είναι η λέσχη...έχεις φάει καμιά φορά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
χαχαχαχαχα.....τι λες ρε το φαγητό της λέσχης γ***ει ,το καλύτερο φαγητό,ναός είναι η λέσχη...έχεις φάει καμιά φορά?

Σαν το φαγητό της μαμάς μου δεν έχει :pfff:
Με τι τρόπο να φάω?:P Σε δύο χρόνια και άμα :/
Πάντως παίζει να είσαι ο μόνος φοιτητής από τον οποίο ακούω καλά λόγια για την λέσχη :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Σαν το φαγητό της μαμάς μου δεν έχει :pfff:
Με τι τρόπο να φάω?:P Σε δύο χρόνια και άμα :/
Πάντως παίζει να είσαι ο μόνος φοιτητής από τον οποίο ακούω καλά λόγια για την λέσχη :lol:

καλά ρε πλάκα κάνεις,με πείρες στα σοβαρά ?

χαχαχα...το φαγητό της λέσχης δεν τρώγεται , με τίποτα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
καλά ρε πλάκα κάνεις,με πείρες στα σοβαρά ?

χαχαχα...το φαγητό της λέσχης δεν τρώγεται , με τίποτα....

Ε τι να κάνω τα περιέγραφες τόσο ωραία :redface:
(Γκρρρρ :beating:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.






Έχει δυο αφτιά μεγάλα
και ουρίτσα φουντωτή
στη φωλιά θα γεννηθεί
στην κ
αρδούλα σου
θα μπει!

Τι ομορφα που ειναι τα κουνελακια... Δεν εχετε δει ποσο καλα ζωακια ειναι! Ειναι τελεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ξέρεις να πετάς; Όχι; Ευκαιρία να μάθεις!
Πφφφφ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
χαχαχαχαχα.....τι λες ρε το φαγητό της λέσχης γ***ει ,το καλύτερο φαγητό,ναός είναι η λέσχη...έχεις φάει καμιά φορά?

Βλεπω αυτο το ποστ και χαιρομαι ο δολιος... Λεω επιτελους αρχισαν να ριχνουν ναρκωτικα στο φαγητο της λεσχης κι αρεσει σε ολους...
Εχω και καμια βδομαδα να παω λεσχη οποτε μου γεννιουνται ελπιδες....

καλά ρε πλάκα κάνεις,με πείρες στα σοβαρά ?

χαχαχα...το φαγητό της λέσχης δεν τρώγεται , με τίποτα....

Αλλα μετα ερχεται αυτο και μου καταστρεφει τα ονειρα...

Δεν ειναι αυτα πραγματα για να κανουμε αστεια αγαπητε!! Υπαρχουν κι ανθρωποι που επισκεπτονται την λεσχη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Σκέφτομαι ότι εγώ μια φορά έφαγα στη λέσχη κάτι βραστές πατάτες σκέτες, επειδή είχα κλείσει 10 ώρες νηστική και έπρεπε κάτι να φάω. Τώρα στα τέλη Νοέμβρη ήταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Σας βαρέθηκα με τα κουνέλια σας. Ειλικρινά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Είμαι στη σχολή σε linux pc! :P (νομίζω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Το 80% των αγοριών στα 16-17 τους θεωρούνται ώριμα για την ηλικία τους.
Το υπόλοιπο 20% μαζεύτηκε στο σχολείο μου :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αν είναι έτσι, Ιωάννα, σημαίνει ότι τα αγόρια που έχω γνωρίσει είναι από το σχολείο σου.
Χμ, κάτι άλλο θα είναι μάλλον. 8)

Πίνω καφέ με το snoopy! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Όταν ο άλλος είναι ανεύθυνος και στον κόσμο του, εγώ τι πρέπει να γίνω?
Κακιά ή κορόιδο? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Βρε συ Μαρακι,βαλε και αλλες φωτογραφιες των κουνελιων σου!
Καλη ιδεα!
uvic-rabbit.jpg
Δεν ειναι γλυκα? Εχει πολυ γλυκια φατσουλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top