Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
τι γλυκούλι που είναι Έλενα!! :D
ένα τέτοιο θέλω ¨κάποτε¨ να κάνω κι εγώ:P

αχ ναι Κλεοπάτρααα....!! κι εμένα πολύ μου αρέσουν τα μωράκια! και ειδικά αυτά που έχουν μπλε ματάκια!!! χιχιχι.... :inlove: :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
τι γλυκούλι που είναι Έλενα!! :D
ένα τέτοιο θέλω ¨κάποτε¨ να κάνω κι εγώ:P


ευχαριστώωω Κλεοπάτραααα...!!! κι εμένα μου αρέσουν πολύ τα μπεμπάκια! :D και ειδικά αυτά που έχουν μπλε ματάκιαααα....:inlove: :rolleyes: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Μαρή Γουρουβού φέρε εδώ ασκήσεις απο Κουλόμπ να στις λύσω και μην παραπονιέσαι...:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Μαρή Γουρουβού φέρε εδώ ασκήσεις απο Κουλόμπ να στις λύσω και μην παραπονιέσαι...:jumpy:

χαχαχαχαχα θα με βοηθουσες περισσοτερο μαρη αν μου εκανες τις ασκησεις στα Γερμανικα :/:
την Φυσικη την κανω και εγω :P ( αλλα παρολα αυτα εχω γυρω στις 17 κουλομπισιες ασκησεις ακομα οποτε αν θελεις πετα3ου μεχρι εδω να τις λυσουμε παρεα !!!):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Θα τρελαθώ... δεν υπάρχει...! :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Καλό μήνα και καλό χειμώνα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
επίσης..
Καλό Δεκέμβρη......;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Καλό μήνα, καλό χειμώνα:D:D:D:D:D

Σε μερικούς(-ες:redface:), έγινε αισθητή η απουσία μου:D Τι να κάνουμε, όμως; Σήμερα έτρεχα και δεν έφτανα:/:

Κλεοπάτρα μου, κι εμένα μου έλειψες:galliko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αορ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Aντε ρε παιδια να δουμε και λιγο χιονι (αμην και ποτε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Επισήμως μπήκαμε στο μήνα των Χριστουγέννων..... ναι τώρα μπορώ να χοροπηδήσω από τη χαρά μου.....
Όχι που έχει καταντήσει να ξεκινά το πνεύμα των Χριστουγέννων μαζί με την παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου ...αφού πλέον ανησυχώ μπας και δω να παρελαύνουν σχολεία και στρατός αγκαλιά με χριστουγεννιάτικα λαμπιόνια και στολίδια.....:P

Ναι!!!!!!!!!!!!! Χριστούγεννα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Όσο κρατάς δίπλα σου κάτι για το οποίο θεωρείς τον εαυτό σου λίγο, δε θα βρεις ποτέ γαλήνη στην ψυχή σου από την αγωνία μη το χάσεις.

Σταμάτα να νιώθεις λίγος λοιπόν. Μια μεγάλη βοήθεια από εμένα, έναν κύλωνα που έπαψε εδώ και χρόνια να νιώθει, προς εσένα, έναν άνθρωπο που νιώθει. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Όσο κρατάς δίπλα σου κάτι για το οποίο θεωρείς τον εαυτό σου λίγο, δε θα βρεις ποτέ γαλήνη στην ψυχή σου από την αγωνία μη το χάσεις.

Σταμάτα να νιώθεις λίγος λοιπόν. Μια μεγάλη βοήθεια από εμένα, έναν κύλωνα που έπαψε εδώ και χρόνια να νιώθει, προς εσένα, έναν άνθρωπο που νιώθει. ;)

Hold my hand :redface:


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Καλό μήνα σε όλους!!! :D
Σε 25 μέρες έχουμε Χριστούγεννα!! :D ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τι ωραίαααα! :inlove:

Kαλό μήνα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

Συγκινήθηκα:'(

Άντε να έρχονται γρήγορα και οι καθηγητές να μπουν στο κλίμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Καλο μηνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Καλό μήνα,καλό χειμώνα ή μάλλον καλή άνοιξη τέτοιο καιρό που κάνει:P:P:P και καλησπέρα!:D:D
Τραγουδάκι?

https://www.youtube.com/watch?v=svMOKb-aWhQ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.

Συγκινήθηκα:'(

Ευαισθητούλιι μου εσύ!:redface::huglove:

Σκέψη : Τέλεια περάσαμε στην εκδρομή!:DΠολύ ωραία μπήκε ο μήνας!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top