Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Πραγματικά, δεν μπορώ να καταλάβω την ύπαρξη ορισμένων μαθημάτων.

Αφενός μεν, χρειάζονται για το μέλλον μας και τη συμπεριφορά στη δουλειά μας, αφετέρου δε, κανείς δεν τα λαμβάνει υπ' όψιν, εννοώντας ότι είναι προτιμότερο να καθαρίζεις υπονόμους, από το να κάνεις αυτές τις ασκήσεις.

Υπάρχουν σε άλλα εκπαιδευτικά συστήματα κρατών, μαθήματα παρόμοια με την τεχνολογία, την οικιακή οικονομία, τα κείμενα (διαβάζεις το κείμενο, απαντάς στις ερωτήσεις. Ακόμα κι ένα παιδάκι 6 χρονών το κάνει αυτό);;;; ε;;;

(Για να μη με βγάλετε τρελό, έχω να πω ότι έκανα έρευνα, για ένα άρθρο που θα δημοσιευθεί στην εφημερίδα του σχολείου. Στην έρευνα έλαβαν μέρος 100 μαθητές, περίπου το 1/4 των μαθητών του σχολείου)

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχα.....περιμενε jj! να ερθεις 3 γυμνασιου να κανεις σεπ ...χαχαχαχαχαχα εκει ειναι που θα αγανακτησεις !!!
σκεψη = https://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQsbxmQnn2kyuqM9x9jJH5er1ZboqE3wm4QMrvPMC8-tQ2x5d-i
τι τελειαα !!!! πωπωω ποτε περασε ενας χρονος !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
τα κείμενα (διαβάζεις το κείμενο, απαντάς στις ερωτήσεις. Ακόμα κι ένα παιδάκι 6 χρονών το κάνει αυτό);;;; ε;;:)

:confused::confused::confused:
Αποκλείεται!!Εσύ μιλάς για ερωτήσεις κατανόησης,μετά από αυτές όμως ακουλουθεί η ανάλυση του κειμένου που δύσκολα την καταλαβαίνει κάποιος στο λύκειο τι να πω και για τα 6χρονα..=|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Σημερα γραψαμε 2 διαγωνισματα, Ιλιαδα και Αγγλικα. Αυριο γραφουμε παλι 2 διαγωνισματα, Χημεια και Θρησκευτικα.:wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.


Είμαι βαθύτατα συγκινημένος ! Μετα απο τόσα χρόνια :worship: :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Μίλα ψιθυριστά, αν μου μιλάς για αγάπη. William Shakespeare
Εγώ πάλι λέω να το φωνάξω


:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μλκα το ψαλίδι ισιώματος ήταν ΑΝΑΜΕΝΟ και στην πρίζα από τις 7.30 το πρωί μέχρι τώρα. :|
Τραγικό.
Ευτυχώς δεν κάηκε το κρεβάτι μου. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Δε λες καλά που βρήκες και το κρεβάτι στρωμμένο... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Μλκα το ψαλίδι ισιώματος ήταν ΑΝΑΜΕΝΟ και στην πρίζα από τις 7.30 το πρωί μέχρι τώρα. :|
Τραγικό.
Ευτυχώς δεν κάηκε το κρεβάτι μου. :/


:eek::eek::eek: Αναφορά επιτόπου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δε λες καλά που βρήκες και το κρεβάτι στρωμμένο... :P
Δεν το βρήκα στρωμένο. Όπως το άφησα ήταν.:/:
:eek::eek::eek: Αναφορά επιτόπου
Καλά, έχεις φάει κόλλημα εσύ ε; Άλλη δουλειά από το να ασχολείσαι μαζί μου δεν έχεις;
Άντε στο σούπερ μάρκετ για ΔΕΛΤΑ -.-

Και για την ιστορία, είπα μλκ, αν κάποιος είναι πονηρός το ερμηνεύει ως μ@λ@κΑς:P
άντε γεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Καλά, έχεις φάει κόλλημα εσύ ε; Άλλη δουλειά από το να ασχολείσαι μαζί μου δεν έχεις;
Άντε στο σούπερ μάρκετ για ΔΕΛΤΑ -.-

Και για την ιστορία, είπα μλκ, αν κάποιος είναι πονηρός το ερμηνεύει ως μ@λ@κΑς:P
άντε γεια.

Με κατάλαβες μωρό, έχω φάει κόλλημα μαζί σου καιρό τωρα... ( :sick: )

:eek: είπα εγώ τίποτα για μαλάκας;;;; όποιος έχει τη μύγα.... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Δεν το βρήκα στρωμένο. Όπως το άφησα ήταν.:/:

Επί της ουσίας μιλάμε για το ίδιο πράγμα. ΔΕΝ έστρωσες το κρεβάτι σου. :sly:


:ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Με κατάλαβες μωρό, έχω φάει κόλλημα μαζί σου καιρό τωρα... ( :sick: )

:eek: είπα εγώ τίποτα για μαλάκας;;;; όποιος έχει τη μύγα.... :whistle:
Τι σπαστικό που είσαι ρε.:/:
Δεν αντέχεσαι, απενεργοποιείσαι το λογαριασμό σου.:/:
Ignore στο φορουμ μπορούμε να κάνουμε; ΠΛΙΖ;!
Επί της ουσίας μιλάμε για το ίδιο πράγμα. ΔΕΝ έστρωσες το κρεβάτι σου. :sly:


:ropalo:

Εδώ δεν προλαβαίνω να βγάλω το ψαλίδι από τη πριζα, το κρεβάτι θα προλάβω. :pfff:
Άτιμη νεολαία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Τι σπαστικό που είσαι ρε.:/:
Δεν αντέχεσαι, απενεργοποιείσαι το λογαριασμό σου.:/:
Ignore στο φορουμ μπορούμε να κάνουμε; ΠΛΙΖ;!

Όταν μάθεις εσύ ορθογραφία παίζει να τον διαγράψω... ;) (αν δεν απατώμαι εισαι και της θεωρητικής...:/: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Συγνομοι δαιν αιχο φτάση ακώμα στο ιψυλο επίπαιδό σου. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Σημερα γραψαμε 2 διαγωνισματα και 1 τεστ:( Μας αλλαξαν το προγραμμα:( Και τωρα υπαρχει προβλημα με τα διαγωνισματα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Στα χρόνια τα παλιά, σε χώρα μακρινή έζουσαν γελαστές γαλάζιες πονηριές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Μα πως φαίνεται ότι το άτομο δεν έχει επιχειρήματα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 11 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top