Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Bρήκα το ελεφαντάκι μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μου λείπεις...:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
θα αρχισω σιγουρα στις 11
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
τελικα ειναι σοβαρο το θεμα της συνηθειας. αλλαξα λαπτοπ και νιωθω χαμενη. θελω αυτα που ειμαι συνηθισμενη, ακομα και οπτικα δεν μπορω κατι καινουργιο. θελουν τον καιρο τους ακομα και τα μικροπραγματα να τα συνηθισεις ή να ξεσυνηθισεις, ποσο μαλλον τους ανθρωπους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Bρήκα το ελεφαντάκι μου :)

Επιτελους!:clapup:

Βαριεμαι... Εβγαλα βολτα το κουνελι μεσα στο σπιτι, αλλα ακομα και το κουνελι βαριεται την βολτα... Ξαναμπηκε μεσα στο κλουβι! Δεν ηθελε να παει βολτα!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Το κουνέλι είναι μπαγάσας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
θα αρχισω σιγουρα στις 11

Τώρα που πάει δώδεκα τι σκέφτεσαι να κάνεις? Να αρχίσεις τώρα η σε καμιά ωρίτσα ακόμη? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Θετικέ αύριο να βάλεις μπλε ιστορία αλλιώς έχει ξύλο. :boxing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Η katalinos έγινε μοντ.:/:
:confused:
Τι θα πει στην παρούσα κατάσταση σου; :hmm:
Είμαι καλά και σας αγαπώ όλους!
(χτυπάει πλάκα-πλάκα)
:confused::confused:
χαχαχαχαχαχ πηρα ''παραμαζωμα'' ολα τα φρεντ του φορουμ και αρχισα να τα απανταω ...βλεπω τωρα παντου γραφει τελευταιο μνμ απο Μaria grv χαχαχαχαχα ....ελεος ........
:confused::confused::confused:
Μου λείπεις...:/
το ξέρω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχ πηρα ''παραμαζωμα'' ολα τα φρεντ του φορουμ και αρχισα να τα απανταω ...βλεπω τωρα παντου γραφει τελευταιο μνμ απο Μaria grv χαχαχαχαχα ....ελεος ........

Το κανω και εγω πολλες φορες αυτο:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
αυριο πρωτο μαθημα γιογκα!!! λετε να ναι καλο η μουφα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Θα ναι καλη μουφα!!:P


Γενικως παντως ειναι πολυ ωραια η yoga... Τουλαχιστον αυτη που εχει στο Wii(:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Παλι σημερα καταληψη:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
Ψάχνω τρόπο μες στα όνειρά μου...
Λίγο πριν σε χάσω να σε φέρω κοντά μου...
Να σου δείξω πως τα 'χω χαμένα... !
για να σε σώσω, να σε σώσω από μένα...
Πως να σε σώσω από μένα ... ??.....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Σήμερα ένας συμμαθητής μου, έπαιζε με το κινητό του "φιδάκι" στην ώρα της Μουσικής:P Μετά σταμάτησε να παίζει "φιδάκι" και άρχισε το χαβαλέ με τον διπλανό του. Σε κάποια φάση η μουσικού:

"(Επίθετο), κάνε ησυχία αλλιώς θα σε βγάλω έξω και θα πω ότι είχες κινητό μέσα στην τάξη"

Για μη λέμε ότι οι καθηγητές είναι στριμμένοι και χαζοί. Η συγκεκριμένη, αν και την κοροϊδεύει όλο το σχολείο, αποδείχτηκε άγια γυναίκα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Σήμερα ένας συμμαθητής μου, έπαιζε με το κινητό του "φιδάκι" στην ώρα της Μουσικής:P Μετά σταμάτησε να παίζει "φιδάκι" και άρχισε το χαβαλέ με τον διπλανό του. Σε κάποια φάση η μουσικού:

"(Επίθετο), κάνε ησυχία αλλιώς θα σε βγάλω έξω και θα πω ότι είχες κινητό μέσα στην τάξη"

Για μη λέμε ότι οι καθηγητές είναι στριμμένοι και χαζοί. Η συγκεκριμένη, αν και την κοροϊδεύει όλο το σχολείο, αποδείχτηκε άγια γυναίκα:)
:confused: αγρια επειδη τον απειλησε?? χαχαχαχα ελα λιγο απο το σχολειο μας να δεις τι σημαινει αγριος καθηγητης !!!
ον: γραφω φυσικη , αρχαια και γλωσσα την ιδια μεραααααα επειδη χασαμε ωρες :cry_x:ααααααχχχχχχχχ.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Εμεις εχουμε μια <<πολυ καλη>> καθηγητρια που μας κανει θρησκευτικα. Ολα τα τμηματα κανουν φασαρια στην ωρα της και αυτη κανει σαν να μην τους βλεπει.:eek:

______________________________________________________________________

2006+1 μηνυματα!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Σήμερα ένας συμμαθητής μου, έπαιζε με το κινητό του "φιδάκι" στην ώρα της Μουσικής:P Μετά σταμάτησε να παίζει "φιδάκι" και άρχισε το χαβαλέ με τον διπλανό του. Σε κάποια φάση η μουσικού:

"(Επίθετο), κάνε ησυχία αλλιώς θα σε βγάλω έξω και θα πω ότι είχες κινητό μέσα στην τάξη"

Για μη λέμε ότι οι καθηγητές είναι στριμμένοι και χαζοί. Η συγκεκριμένη, αν και την κοροϊδεύει όλο το σχολείο, αποδείχτηκε άγια γυναίκα:)

Βασικα ειναι χαζοι οι καθηγητες...


Κι εσεις μικρα και σας παιρνουν ευκολα χαμπαρι...

π.χ.
Εμεις παιζαμε trivial μεσα στην ταξη και μαλωνε κατι κοπελες στην αλλη πλευρα της ταξης επειδη μιλουσανε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
:confused: αγρια επειδη τον απειλησε?? χαχαχαχα ελα λιγο απο το σχολειο μας να δεις τι σημαινει αγριος καθηγητης !!!
ον: γραφω φυσικη , αρχαια και γλωσσα την ιδια μεραααααα επειδη χασαμε ωρες :cry_x:ααααααχχχχχχχχ.........
ΑΓΙΑ όχι ΑΓΡΙΑ!
:P

Ο Θετικός τελικά είναι πολύ Αρνητικός. :(
Δε βάζει μπλε ιστορία. :no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Απαιτουμε μπλε ιστορια...τωρααααααα!!!!:mad:
:(




υγ Δεσποινα συνεργαστειτε με τον Θετικο και βγαλτε μια...:redface::teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top